sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Цветы, сад, огород
anonim_137
Коли мовчу- приємна жінка• 22 июня в 11:06

Як захистити урожай на дачі

Вітаю! Я починаючий дачник, багато прочла інформації щодо порад посадки, захисту урожаю, але тільки більш заплуталась. Перед зимою висадила кущі малини, парічки, жимолості, калини. Підкормлювала кущі нітроамофоскою, золою. Але бачу що багато на малині мурах і з´явилась тля. Дачу купила рік тому. Є великі смородини кусти, багато ягід.Зараз почала смородина темніти і бачу птахи крутяться та ще листи стали скручені та жовтоваті. На абрикосі взагалі 1 абрикоса висить. Правда груша сорту Дюшес, не зважаючі на пошкоджене листя, має достатньо плодів як і в тому році. Багато пишуть про хімічні препарати, але після такої хімії і їсти не захочеться. Також помідори посадила. Поки що додавала золу та глутамат калію+бор оприскала. Думала що посажу кусти та тільки їсти буду(( А тут тля, мурахи. Як цього позбавитися якимись дієвими але не хімічними методами. Іноді во дворах є кущі малини та дерева, ніхто їм нічого не робить, і все росте. Я про Київ пишу. В нашому районі (Чоколівка), навіть є вулиця де по обидві сторони груши посаджені, супер урожаї кожний рік))
показать весь текст
61 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_158
Лівий Локіть• 24 июня в 11:29
61
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
ви взагалі навіть прочитане не можете переварити, я писала про свої дерева, а ви свою мантру почали....


  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff