Вишнёвая Леди• 23 июня в 22:03
як піднятися по карʼєрній сходинці?
я переїхала в нове невеличке містечко 2 роки тому ( я впо) і одразу влаштувалася працювати у лікарню. у відділенні є виконуюча обов´язки завідуючого , вона вже багато років в.о. , не знаю чому тільки в.о, а не просто зав... за посаду тримається кліщами, ій приблизно 60 років. але серед вищого керівництва вона не ’ профі’, особисто чула ії скандали. так от .. як вважаєте чи є тут перспектива піднятися по карʼєрній сходинці ?
3
3
Конотопська відьма• 23 июня в 22:07
Вы как-то о ’ней’ написали, а о себе ничего. Откуда мы знаем можете ли Вы подняться по карьерной лестнице?
Я пока думаю, что нет. Нет в вас этой хитрости и возможности делать продуманные многоходовки. Так, мелкая жалобщица.
Я пока думаю, что нет. Нет в вас этой хитрости и возможности делать продуманные многоходовки. Так, мелкая жалобщица.
1
Та_все_ок_будет• 23 июня в 22:13
Попрацюйте 20 років і підніметеся - як медичний працівник ви ж розумієте що вічного життя немає
2
автор
Вишнёвая Леди
• 23 июня в 22:15
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ох ці молоді невизнані генії
😂 це точно
Мир Мир Мир!• 23 июня в 22:20
В медицині підніматись дуже важко, в мене подруга вже 15 років зам, не збирається її начальник нікуди. Нема куди і достойна вона і він вважає, що вона достойна, але нема куди. Якщо у вас є посада в.о, треба зрозуміти чому саме в.о., для цього треба дружити з тим, хто приймає рішення. Сумлінною працею ви явно не отримаєте цієї посади.
5
Та_все_ок_будет• 23 июня в 22:27
Ответ дляМир Мир Мир!
В медицині підніматись дуже важко, в мене подруга вже 15 років зам, не збирається її начальник нікуди. Нема куди і достойна вона і він вважає, що вона достойна, але нема куди. Якщо у вас є посада в.о, треба зрозуміти чому саме в.о., для цього треба дружити з тим, хто приймає рішення. Сумлінною працею ви явно не отримаєте цієї посади.
В медицині підніматися нормально
- чи ти гарний лікар чи ні залежить виключно від розуму та стажувань і в саму останню чергу на це впливає посада
Мир Мир Мир!• 23 июня в 22:28
Ответ дляТа_все_ок_будет
В медицині підніматися нормально
- чи ти гарний лікар чи ні залежить виключно від розуму та стажувань і в саму останню чергу на це впливає посада
Автор хоче кар´єру, а не просто бути гарним лікарем чи медсестрою, а посади такі штучні
автор
Вишнёвая Леди
• 23 июня в 23:14
Ответ дляМир Мир Мир!
В медицині підніматись дуже важко, в мене подруга вже 15 років зам, не збирається її начальник нікуди. Нема куди і достойна вона і він вважає, що вона достойна, але нема куди. Якщо у вас є посада в.о, треба зрозуміти чому саме в.о., для цього треба дружити з тим, хто приймає рішення. Сумлінною працею ви явно не отримаєте цієї посади.
дякую за думку ..
Мир Мир Мир!• 24 июня в 06:41
Ответ дляВишнёвая Леди
дякую за думку ..
Та нема за що, вам треба зрозуміти чого посада в.о., може під когось тримають, таке теж буває, особливо, якщо невелике місто, теж працювала в медицині в невеликому місті, тримали посаду три роки під свого, але то було в середині 2000, можливо, щось змінилось, бо з медицини пішла. В також, від кого залежить прийняття рішення про отримання цієї посади, чи ця людина в зоні вашої прямої чи опосередкованої комунікації. Якщо ви хороший лікар, я все ж таки дивилась в сторону грошей, а не посади, але тут залежить від ваших амбіцій.
Та_все_ок_будет• 24 июня в 17:52
Ответ дляМир Мир Мир!
Автор хоче кар´єру, а не просто бути гарним лікарем чи медсестрою, а посади такі штучні
То має пережити завідуючу
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
Мир Мир Мир!• 24 июня в 18:26
Ответ дляТа_все_ок_будет
То має пережити завідуючу
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
Ну завідуюча в о, значить посада є.
автор
Вишнёвая Леди
• 24 июня в 20:51
Ответ дляТа_все_ок_будет
То має пережити завідуючу
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
та вона ще молода 😂 і не планує нікуди . а й навіть завжди всім наголошує що вона зав
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу