sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Формула успеха
anonim_93
Вишнёвая Леди• 23 июня в 22:03

як піднятися по карʼєрній сходинці?

я переїхала в нове невеличке містечко 2 роки тому ( я впо) і одразу влаштувалася працювати у лікарню. у відділенні є виконуюча обов´язки завідуючого , вона вже багато років в.о. , не знаю чому тільки в.о, а не просто зав... за посаду тримається кліщами, ій приблизно 60 років. але серед вищого керівництва вона не ’ профі’, особисто чула ії скандали. так от .. як вважаєте чи є тут перспектива піднятися по карʼєрній сходинці ?
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 3
12 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_76
Конотопська відьма• 23 июня в 22:07
1
Вы как-то о ’ней’ написали, а о себе ничего. Откуда мы знаем можете ли Вы подняться по карьерной лестнице?
Я пока думаю, что нет. Нет в вас этой хитрости и возможности делать продуманные многоходовки. Так, мелкая жалобщица.
heart 1

anonim_213
Та_все_ок_будет• 23 июня в 22:11
2
Ох ці молоді невизнані генії
anonim_213
Та_все_ок_будет• 23 июня в 22:13
3
Попрацюйте 20 років і підніметеся - як медичний працівник ви ж розумієте що вічного життя немає
face_with_tears_of_joy 2
anonim_93
автор Вишнёвая Леди • 23 июня в 22:15
4
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ох ці молоді невизнані генії
😂 це точно
anonim_7
Мир Мир Мир!• 23 июня в 22:20
5
В медицині підніматись дуже важко, в мене подруга вже 15 років зам, не збирається її начальник нікуди. Нема куди і достойна вона і він вважає, що вона достойна, але нема куди. Якщо у вас є посада в.о, треба зрозуміти чому саме в.о., для цього треба дружити з тим, хто приймає рішення. Сумлінною працею ви явно не отримаєте цієї посади.
like 5
anonim_213
Та_все_ок_будет• 23 июня в 22:27
6
Ответ дляМир Мир Мир!
В медицині підніматись дуже важко, в мене подруга вже 15 років зам, не збирається її начальник нікуди. Нема куди і достойна вона і він вважає, що вона достойна, але нема куди. Якщо у вас є посада в.о, треба зрозуміти чому саме в.о., для цього треба дружити з тим, хто приймає рішення. Сумлінною працею ви явно не отримаєте цієї посади.
В медицині підніматися нормально - чи ти гарний лікар чи ні залежить виключно від розуму та стажувань і в саму останню чергу на це впливає посада
anonim_7
Мир Мир Мир!• 23 июня в 22:28
7
Ответ дляТа_все_ок_будет
В медицині підніматися нормально - чи ти гарний лікар чи ні залежить виключно від розуму та стажувань і в саму останню чергу на це впливає посада
Автор хоче кар´єру, а не просто бути гарним лікарем чи медсестрою, а посади такі штучні
anonim_93
автор Вишнёвая Леди • 23 июня в 23:14
8
Ответ дляМир Мир Мир!
В медицині підніматись дуже важко, в мене подруга вже 15 років зам, не збирається її начальник нікуди. Нема куди і достойна вона і він вважає, що вона достойна, але нема куди. Якщо у вас є посада в.о, треба зрозуміти чому саме в.о., для цього треба дружити з тим, хто приймає рішення. Сумлінною працею ви явно не отримаєте цієї посади.
дякую за думку ..
anonim_7
Мир Мир Мир!• 24 июня в 06:41
9
Ответ дляВишнёвая Леди
дякую за думку ..
Та нема за що, вам треба зрозуміти чого посада в.о., може під когось тримають, таке теж буває, особливо, якщо невелике місто, теж працювала в медицині в невеликому місті, тримали посаду три роки під свого, але то було в середині 2000, можливо, щось змінилось, бо з медицини пішла. В також, від кого залежить прийняття рішення про отримання цієї посади, чи ця людина в зоні вашої прямої чи опосередкованої комунікації. Якщо ви хороший лікар, я все ж таки дивилась в сторону грошей, а не посади, але тут залежить від ваших амбіцій.

anonim_213
Та_все_ок_будет• 24 июня в 17:52
10
Ответ дляМир Мир Мир!
Автор хоче кар´єру, а не просто бути гарним лікарем чи медсестрою, а посади такі штучні
То має пережити завідуючу
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
anonim_7
Мир Мир Мир!• 24 июня в 18:26
11
Ответ дляТа_все_ок_будет
То має пережити завідуючу
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
Ну завідуюча в о, значить посада є.
anonim_93
автор Вишнёвая Леди • 24 июня в 20:51
12
Ответ дляТа_все_ок_будет
То має пережити завідуючу
Думаю в то задупє конкуренти не скоро підʼїдуть
та вона ще молода 😂 і не планує нікуди . а й навіть завжди всім наголошує що вона зав
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff