Некомильфо• вчера в 23:01

Як проїхати міст на Чернігівській. Хелп

Я початковий водій. Треба по Броварському проспекті проїхати до мосту метро.
Там об´їзд. Я трохи панікую як я розберусь.
Скеруйте мене, будь ласка.
Мені в середній смузі їхати, а потім трохи правіше взяти щоб не піти з потоком на ліво на Воскресенку?
Тобто я маю на увазі, якщо я залишусь в середній, то вона веде на ліво? Треба з неї правіше зміститись для руху прямо?
Поможіть.
Я хочу зарання трохи продумати, щоб не панікувать там і не заїхати хто зна куди з переляку.
Поясніть, як для чайника.
Я в Києві була пару разів і мене лякає чи розберусь я з цим об´їздом ремонту.
Минулий раз мене вейз вів не до мосту метро, а чомусь хотів через Дарницю повести. А мені туди не треба. Я не знаю як перелаштувать схему проїзду в вейз не ту, яку він пропонує, а ту, що мені треба.
Тому на навігатор я не покладаюсь в цьому випадку
Магиня• вчера в 23:04
Чоловік сказав як ви написали так і їхати

автор Некомильфо • вчера в 23:08
Ответ дляМагиня
Спитайте в нього будь ласка, якщо я зайду на розв´язку з крайньої правої то я вже прямо не попаду? Вона поведе мене направо тільки?
Магиня• вчера в 23:09
Ответ дляНекомильфо
Сказав тільки направо поведе. Якщо ви хочете на мост метро, то треба з крайньої правої.