Галябалована• Изменено 1 час назад
На кого вступали ваші діти після 9 класу в цьому та в минулому році?
На платне чи на бюджет?
Все буде Україна• 1 час назад
На бюджет, поэтому я не сильно расстроилась когда дочь кинула учёбу и послала все к чертям.
Барбітта• 1 час назад
Ответ дляВсе буде Україна
На бюджет, поэтому я не сильно расстроилась когда дочь кинула учёбу и послала все к чертям.
Після якого курсу?
Барбітта• 1 час назад
Ответ дляВсе буде Україна
На первом и бросила
Повна середня освіта в Україні є обов´язкова, вас би вже соцслужба шукала.
Малявка ще та• 41 минуту назад
Ответ дляФиона Шрековна
видавнича справа і дизайн, кібербезпека
Бюджет
Бюджет
Куди саме вступив/ила на кібербезпеку?
Фиона Шрековна• 39 минут назад
Ответ дляМалявка ще та
Куди саме вступив/ила на кібербезпеку?
Не буду радити. Там погано вчать. взагалі думаю ніде цій спеціальності нормально не вчать. Але звучить красиво звісно.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу