Асталависта бэйби• вчера в 17:56
Усталость не от работы, а от жизни вокруг неё
Есть ощущение, что выматывает не сама работа, а всё остальное, дорога, еда, быт, постоянные мелкие решения, какие-то хвосты. У кого было такое, что вы меняли первым, чтобы стало хотя бы чуть легче?
Сяду на шию, дорого!• вчера в 17:57
Побут. Його легко змінювати за допомогою техніки і здорового похуїзму.
Сяду на шию, дорого!• вчера в 18:01
Я послідовно дотримуюсь мінімалізму, автор. І коли ви зменшуєте кількість речей,ви їх менше обслуговуєте. Це зменшує час на пошуки. Пилососи тепер і гаджети для кухні роблять дива, а готова їжа вирішує проблеми з приготуванням.. на все є вибір.
Дама_с_коготками• вчера в 18:01
Діти були малі,батьки старі,доглядала сама всіх.Помалу вже я сама,діти виросли,живуть окремо.Все стало легше,чуть ожила.Такий кайф самому,не передати.Я з віком стала інтровертом.На роботі шум,гам,а дома тиша і спокій.
4
1
Дама_с_коготками• вчера в 18:04
Ответ дляForman
Так,цє прийшла старість!
То точно що вже прийшла.Я вже це зрозуміла по тиску.Ніколи не було,а вже як гіпертонія,то все ясно.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
