ГендиреХтор• 2 часа назад
Есть ли мужья, что денег не дают. Причина - вы ж работаете!
Уехал в другой город работать, так как в своем городе работы у него нет
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляXвостокрутелка
Зарплатная карта мужа у меня,автор.Нет,не нормально.
Тобто ваш чоловік працює в іншому місті і немає коштів на власне життя?
Трільчиха• 2 часа назад
Ответ дляГендиреХтор
Давал. Но не достаточно . Ребенок есть.
Дитина спільна?
Трільчиха• 2 часа назад
Коли чоловік працював в іншому місті - залишав собі по мінімуму, все інше мені віддавав
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
А у Вас всегда все чёрное или белое?Естественно,он говорит сколько его,сколько наших с ребенком.Ребенок общий и мне не понятно,почему отец никак не участвует в его жизни
Я_з_Франека• 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Разводиться
Он на ней не женат, как разводится?
Это вчерашняя дамочка продолжает писать грустные темы.
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляXвостокрутелка
Ви написали що зарплатна картка чоловіка у вас. Яким чином чоловік може жити в іншому місті не маючи коштів? Поясніть. До чого тут біле і чорне? Чи він їздить до вас і просить грошей на життя?
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляЯ_з_Франека
Он на ней не женат, как разводится?
Не читала вчера
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
У него приложение банка в телефоне,у меня карта.Что именно Вам не понятно?
Я_з_Франека• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
2 карти. Спільний доступ.
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляЯ_з_Франека
2 карти. Спільний доступ.
Я мала можливість спостерігати картину, як чоловік приходив і в жінки на цигарки клянчив, картка була в неї. Виглядає жахливо насправді. Як у рабстві.
Я_з_Франека• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
Ну бо це дурник якийсь.
Втім, може в них такі рольові ігри. Якби не подобалось - пішов розлучився
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляЯ_з_Франека
Ну бо це дурник якийсь.
Нормальний чоловік був, до одруження. Диктатура. Аб´юзери не тільки чоловічої статі бувають
Папобус• 2 часа назад
Ответ дляГендиреХтор
Он обвиняет. Что я не нахожусь рядом с ним. Но как бы я работаю здесь, и живу здесь.
Ну так он знает что вам не нужен,так чего вас содержать
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляПапобус
От і я про це. Ти мені нафіг не треба але утримання ніхто не відміняв
Я_з_Франека• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
А мама в нього яка? Часто чоловік несвідомо наслідує тип сімейних стосунків, виконуючи звичну роль
КоролеВешна• 2 часа назад
Ответ дляЯ_з_Франека
Не знаю. Може ви праві. Не здивуюсь, якщо вона його на коліна на гречку ставить. Госпожа.
Кашка-маняшка• 2 часа назад
Ответ дляГендиреХтор
Давал. Но не достаточно . Ребенок есть.
Тобто, у вас спільна дитина, а чоловік не дає грошей?
Він в Україні?
Папобус• 2 часа назад
Ответ дляКоролеВешна
Ну он обязан только ребенку.Все