Гага Газу• сегодня в 10:47

Норколут у відпустці, чи варто?

Дівчата, хто приймав цей препарат для відтермінування місячних? Чи не було потім якихось ускладнень? Наскільки все добре пройшло?
автор Гага Газу • сегодня в 11:46
Ответ дляРаботать надо
Это только к жпт, он вам ответит именно как вы хотите. Тут на форуме человеческой фактор и это нормально
так я ж і пишу, що приймаю цей фактор. Це як на сайтах занйомств, з купи мотлоху і неадекватів, люди знаходять одного, з ким цікаво сходити на побачення.
Тут так само - купа повчань, насмішок і своїх поверхневих суб´єктивних оцінок, але разом з тим завжди є декілька цінних коментарів, заради яких тема і створювалась.

автор Гага Газу • сегодня в 11:47
Ответ дляКинДза
Я роками користуюся менструальною чашою. Зручно і в похід, і в басейні плавати. Можливо, спробуйте?
ніколи не користувалась, і вона не протікає? Бо мене в цілому і тампони влаштовують. Просто в басейн з ними не підеш, хоча багато хто ходить.
КинДза• сегодня в 11:53
Ответ дляГага Газу
Якщо правильно поставити, протікати не буде. В мене LadyCup. Для підстраховки щоденні прокладки.
автор Гага Газу • сегодня в 11:56
Ответ дляКинДза
і в басейн з нею ходите?
КинДза• сегодня в 11:57
Ответ дляГага Газу
і в басейн з нею ходите?
Так. І на море їздила.
автор Гага Газу • сегодня в 11:58
Ответ дляКинДза
Так. І на море їздила.
Дякую! Треба може якось спробувати.
КинДза• сегодня в 12:04
Ответ дляГага Газу
Дякую! Треба може якось спробувати.
Я вже більше 15-и років користуюся. До прокладок вже не повернуся)
автор Гага Газу • сегодня в 12:06
Ответ дляКинДза
я прокладками також лише в якості підстраховки користуюсь, а так тампони, і на ніч також. Але треба можливість їх часто змінювати. А у відпустці по-різному буває + сама дорога.