Дівчата, без чоловіків, як ви вибирали, купували перше авто?

Авто необхідність, права є давно,їздила на батьковій давно,
Зараз беру уроки водіння і потрібна СВОЯ машина
А це виявилась проблема!!!
Поділіться як вирішували цю проблему не за всі гроші світу.
2 1
Коко На Страже 09 апреля в 21:54
Сама дивилася , купила від дівчини також, проіхалися та і все
3 1
Пригаю-цибаю 09 апреля в 21:56
Дивилася огляди та обирала у межах мого бюджету та цілей. Потім,коли визначилася з кількома моделями, їздила на тест драйв. Автор, щоб обрати авто не потрібно бути чоловічої статі і мати якісь генетичні сакральні знання. Треба просто зібрати інформацію
8 1
автор После 18 09 апреля в 21:56
Як би ж то хтось знайомий продавав ,те що мені треба.
Минулого року пропонували,мені не треба було.
Зараз у нас в місті немає підходящих варіантів,їхати в іншу область ніхто не хоче через тцк
Некомильфо 09 апреля в 21:56
Є люди які за гроші підбирають авто, ладно, які відповідають за свій вибір та за свою репутацію. Спитайте в знайомих чи пошукайте в інстаграмі
3 1 1
Помогалочка 09 апреля в 21:56
Тю, шо там знать, машина должна быть розовенькая и у нее должны крутиться колесики. Тоже мне, наука.
4 1
Мрію про космос 09 апреля в 21:57
Діагностику треба робити. Бо є речі які навіть про не побачить.
Love_Love_Love_ 09 апреля в 21:57
Сама більша помилка яку я зробила це слухала порад чоловіків, різних, всі авто їм були не такі, не то, дорого, дешево, пробіг, срака мотика.
І так роки три тривало поки мене шляк не втрафив і я не почала шукати сама, знайшла за тиждень прекрасну тойоту яріс, загнала на сто все перевірила, купила
7 1
Некомильфо 09 апреля в 21:58
Ответ дляПригаю-цибаю
Дивилася огляди та обирала у межах мого бюджету та цілей. Потім,коли визначилася з кількома моделями, їздила на тест драйв. Автор, щоб обрати авто не потрібно бути чоловічої статі і мати якісь генетичні сакральні знання. Треба просто зібрати інформацію
А ви по тестдрайву , стан автомобіля визначили? Лакокрасочне покриття?
Пригаю-цибаю 09 апреля в 21:58
Ответ дляПосле 18
Як би ж то хтось знайомий продавав ,те що мені треба.
Минулого року пропонували,мені не треба було.
Зараз у нас в місті немає підходящих варіантів,їхати в іншу область ніхто не хоче через тцк
Нащо їхати? У будь якому місті є сто, де вам розкажуть про стан авто. Також,якщо не берете нову, то варто роздивитися,варіанти,які здають до салонів по трейд ін. Саме ті авто,що і обслуговувалися на сто при салонах,зможете побачити всю історію звернень
Коко На Страже 09 апреля в 21:59
Ответ дляНекомильфо
А ви по тестдрайву , стан автомобіля визначили? Лакокрасочне покриття?
Я особисто на те не дивилася в мене машина коштувала 5000$
3 1
Фиктивная 09 апреля в 21:59
Ответ дляПосле 18
Як би ж то хтось знайомий продавав ,те що мені треба.
Минулого року пропонували,мені не треба було.
Зараз у нас в місті немає підходящих варіантів,їхати в іншу область ніхто не хоче через тцк
Моя знайома влітку в Дрогобич їздила за автівкою на автобазарі.Там багато свіжопригнаних, не поставлених на облік.Заплатила посереднику, він приборами якимось слой фарби виміряв, днище дивилися, мотор тощо.
Пригаю-цибаю 09 апреля в 21:59
Ответ дляНекомильфо
А ви по тестдрайву , стан автомобіля визначили? Лакокрасочне покриття?
Я брала нове авто, тому і тест драйв тільки для зручності. А коли бу, то його надо загнати на сто,там і перевірять покриття та все інше
автор После 18 09 апреля в 21:59
Ответ дляПригаю-цибаю
Нащо їхати? У будь якому місті є сто, де вам розкажуть про стан авто. Також,якщо не берете нову, то варто роздивитися,варіанти,які здають до салонів по трейд ін. Саме ті авто,що і обслуговувалися на сто при салонах,зможете побачити всю історію звернень
Їхати ,тому ,що я не прижену її сама з іншого міста,немає ще такого досвіду
Коко На Страже 09 апреля в 22:00
Ответ дляПосле 18
Їхати ,тому ,що я не прижену її сама з іншого міста,немає ще такого досвіду
Яке місто
Пригаю-цибаю 09 апреля в 22:01
Ответ дляПосле 18
Їхати ,тому ,що я не прижену її сама з іншого міста,немає ще такого досвіду
Ви себе недооцінюєте, все не так важко як здається. До того ж можна взяти із собою подружку -водія, якщо чоловіки такі полохливі
Коко На Страже 09 апреля в 22:01
Там комусь смішно з машини за 5000$ . В нас на роботі хлопці набрали набагато дорожчі авто так ось вони вже туди стільки вгрохали шрошей а моя іздить і служить
Коко На Страже 09 апреля в 22:02
Я брала в місті також була проблема що я зовсім не мала досвіду керування навіть по місту, тільки автошкола. Далі ше була ціла історія як я сама на ній починала іздити о шостій ранку… ) ну нічого прорвалися
Бавовнятий Пупс 09 апреля в 22:06
Хто це ржущі смайли ставить?
Бавовнятий Пупс 09 апреля в 22:07
Ответ дляНекомильфо
Є люди які за гроші підбирають авто, ладно, які відповідають за свій вибір та за свою репутацію. Спитайте в знайомих чи пошукайте в інстаграмі
До таких не раджу звертатися.
Зинченко-Натали 09 апреля в 22:12
Який у Вас бюджет?
Свою машинку планую продавати.
рено меган 2л на автоматі
дуже мягка
за 7000$ віддам.
Дуже люблю своє авто, але вимушена буду продати бо проживаю в туреччині. По їхнім законам авто не може бути тут більше 2 років.
Чесно брешу 09 апреля в 22:13
Дуже легко вибирала, перше - походила по салонах, побувала на тестдрайвах і зупинилась, була повністю задоволена. Зараз чоловік є, але вибирала знов сама, з першого тестдрайву визначилась, але вже при виборі марки й моделі знала, на які моменти при виборі для тестдрайву дивитись. Нічого складного насправді.
Царевна_несушка 09 апреля в 22:19
Ответ дляКоко На Страже
Там комусь смішно з машини за 5000$ . В нас на роботі хлопці набрали набагато дорожчі авто так ось вони вже туди стільки вгрохали шрошей а моя іздить і служить
Какую машину покупали?
Чесно брешу 09 апреля в 22:19
Ответ дляНекомильфо
А ви по тестдрайву , стан автомобіля визначили? Лакокрасочне покриття?
До речі, коли продавала свою, лакокрасочне покриття не означає, що авто погане, в мене була перша машина, продавала з пробігом 32 тис, але вся крашена по кругу, хоч і не бита, і бампери міняні не по разу - але я вчилася і шкрябала її безбожно. Визначили ідеальний технічний стан і реальний пробіг - і покупець взяв і був задоволений, ще й черга стояла.
автор После 18 09 апреля в 22:24
Ответ дляЗинченко-Натали
Який у Вас бюджет?
Свою машинку планую продавати.
рено меган 2л на автоматі
дуже мягка
за 7000$ віддам.
Дуже люблю своє авто, але вимушена буду продати бо проживаю в туреччині. По їхнім законам авто не може бути тут більше 2 років.
Ви в якому місті?
Знаю бакси 09 апреля в 22:39
Спочатку зробила велику таьличку в екселі з основними характеристиками, які для мене важлиаі і з бюджетом. Вибрала 3 моделі, поїхала в салон на них подивилась. Зупинилась на одному з трьох варіантів і купила. Була задовалена своєю манюнею на всі 100. Як було 6 років продала, зараз без авто, є авто чоловіка, ми обоє віддалено, в основному я відвожу на ньому доньку в школу. Нажаль мою модель більше не випускають.
Квітка Миру 09 апреля в 22:45
Ответ дляЗинченко-Натали
Який у Вас бюджет?
Свою машинку планую продавати.
рено меган 2л на автоматі
дуже мягка
за 7000$ віддам.
Дуже люблю своє авто, але вимушена буду продати бо проживаю в туреччині. По їхнім законам авто не може бути тут більше 2 років.
Дизель?
Не люблю натовп 09 апреля в 23:09
шукайте механіка, який поїде разом з вами на оглядини машини, якщо все ок, везти машину на сто. Я б так робила
Зинченко-Натали 09 апреля в 23:44
Ответ дляКвітка Миру
Дизель?
Ні, бензин
Плюс стоїть газ установка нового покоління.
10л на 100 км газу
Рідний пробіг 140 тис
Зинченко-Натали 09 апреля в 23:46
Ответ дляПосле 18
Ви в якому місті?
Я в туреччині. В наступному місяці планую в Україну їхати. Можу пригнати авто. Буду їхати в Київ
Коко На Страже 10 апреля в 08:55
Ответ дляЦаревна_несушка
Какую машину покупали?
Мерседес а 170 дизель. Кажуть що в обслуговуванні важка то я б не радила особливо якщо жінка і не розумітися до того. Я міняла масла фільтра за 5 років тільки і шини . А так справляюся рідину сама доливаю , масло не перевіряю один раз світився датчик то сусід долив бо боялася крім омивача не знаю що куди . А так вона якісна на відміну від ваз чи інших .а все таки я ще щітки міняла купила в епіцентрі бо скрипіли і двічі може лампочки різні . Не міняю на інше бо за 4-5 тис я коащого не куплю а дорожче навіщо брати якщо і ця іздить класно, і салон гарний також доглянутий :комбінована шкіра все як нове за 22 роки