Не маю досвіду водіння,але не хочу собі корито,хочу непогане авто

Для мене це статус , зручність
Якщо сідати в корито , то мені краще і не їздити
Заробляю я нормально, але всі мої родичі вважають , що мені треба бюджетне авто і навчитись їздити
А мені запропонували гарне брендове авто, прпвда дксятирічне і я себе прям уявляю в ньому
Але чоловік і його брат вже прям накручують , що пуді це дорого в ремонті , що краще взяти хьюндай чи шось таке
І в мене прям супротив якийсь , що чому хтось вирішує за мене ? Якщо я сама собі це маю купувати і ні в кого нічого не прошу
Чи дійсно краще купити 5 річний хьюнлай чи Тойота ніж 10 річне ауді ?
показать весь текст
45 12
Чорнобаївка 18 апреля в 00:06
По перше автор ви новичок стукнете десь по Любе перший раз. Я так стукнула машину з салону.
По друге ауді реально дороге в обслуговуванні хоч і надійне.
По третє хьюндай це сама надійна машина ,поруч з ним ще кіа ,тойота ніссан і Хонда
По 4 напуркуа вам статус, напуркуа ці понти??? Відносьтеся до авто як для комфорту і необхідності швидкого руху
7 3
Оцененная 18 апреля в 00:06
Ответ дляNatali_kiev1
Тут говорять про один вік авто, але кажуть, що японці краще
Японці надійніші і дешевші в обслуговуванні
2 1
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:06
Ответ дляБанан-барабан
Тому що людина їде за кордон , авто вивозити туди не планує і хоче швидко продати
От Тойота яріс за такі гроші це який рік? От впевнена, що це авто плюс мінус з таким же пробігом під 150 тис
Ви не розумієте що в тойоті і в ауді 150 тис це різний пробіг.
3 3
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:07
Ответ дляОцененная
А перекупи чому ще не забрали?
Бо нема дурних купувати пожератєль соляри з пробігом в 150 тис
Смайликівна 18 апреля в 00:08
Ответ дляБанан-барабан
Я ж Тойоту теж не нову збираюсь брати , а 5 років , обʼєктивно не їздивши я не збираюсь авто з салону брати
я без досвіду водіння, за плечима мала за 8-10 занять їзди в автошколі і через рік після отримання прав купила нове авто з салону. все ок було. вже 15 років пройшло
Оцененная 18 апреля в 00:08
Ответ дляБанан-барабан
Мені подобається, все комфортно
Низька посадка? Убога медійка? Двері, якими треба нормально хлопати, щоб закрити?
2 1
Оцененная 18 апреля в 00:08
Ответ дляБанан-барабан
Не пропонували )
І на авторіа не виставили?
ЭкстрасенсиХаЯ 18 апреля в 00:09
Ответ дляNatali_kiev1
Якщо Вас не бентежить те, що вона дорожча буде в обслуговуванні і витрати палива, то чому б і ні, ауді наче хороше авто)
У всіх виробників, навіть самих іменитих, є невдалі моделі або проблемні роки випуску, причому одної і тої самої моделі. Тому орієнтуватись суто на шильдик - невдячна справа) Я вже мовчу про те, що левова частка безпроблемності 10-річного авто - це манера їзди продавця і догляд
3 1
Natali_kiev1 18 апреля в 00:10
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У всіх виробників, навіть самих іменитих, є невдалі моделі або проблемні роки випуску, причому одної і тої самої моделі. Тому орієнтуватись суто на шильдик - невдячна справа) Я вже мовчу про те, що левова частка безпроблемності 10-річного авто - це манера їзди продавця і догляд
які вдалі авто і роки, знаєте?
ЭкстрасенсиХаЯ 18 апреля в 00:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так кому ви потіп продасте 12 річне ауді з пробігом поза 160 тис?
ну. може автор має везіння і втюхає якомусь лоху, котрий теж захоче ’статусне’ авто)))
3 1
Я_з_Франека 18 апреля в 00:10
Ответ дляБанан-барабан
Вона заряджена по повній , найкраща комплектація , пробіг до 150 тис
))) у вас деньги ремонтировать и ТО проходить есть? 150 тысяч это уже нормально хоженая тачка, мы с мужем продаём свои авто до такого возраста и пробега, потому что уже начинает кушать деньги, если вы готовы к этому и у вас есть деньги, вперёд, а если планируете валить это на мужа, то я его понимаю, ну какой статус у 10 летней машины и ежику понятно нет денег на такую но новую))
5 2
Я_з_Франека 18 апреля в 00:11
Ответ дляБанан-барабан
Я нічого поки не готова , я поки в роздумах
Ви би по типу краще взяли 5 річну план ну з пробігом 100 тис ніж 10 річне ауді з пробігом 150 ?
Лучше взять новую машину и продать её пятилеткой)))
3 2
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:11
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
ну. може автор має везіння і втюхає якомусь лоху, котрий теж захоче ’статусне’ авто)))
Та дай Бог, нашому теляті вовка зʼїсти. Але та сміхота про статусне авто і обмежений бюджет то цирк якийсь дивний))
3 2
Борщичок 18 апреля в 00:12
Ответ дляЯ_з_Франека
))) у вас деньги ремонтировать и ТО проходить есть? 150 тысяч это уже нормально хоженая тачка, мы с мужем продаём свои авто до такого возраста и пробега, потому что уже начинает кушать деньги, если вы готовы к этому и у вас есть деньги, вперёд, а если планируете валить это на мужа, то я его понимаю, ну какой статус у 10 летней машины и ежику понятно нет денег на такую но новую))
Продають авто і з більшим пробігом
1 1
Кашка-маняшка 18 апреля в 00:13
Ответ дляСарафанное радио
’брендове авто’
Статус же.
3 1
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:13
Ответ дляБорщичок
Продають авто і з більшим пробігом
Та продають, але за скільки? Ну в чому сенс купити юзане авто, вкласти в нього гроші і продати дешево?
3 1
ЭкстрасенсиХаЯ 18 апреля в 00:14
Ответ дляБанан-барабан
Ой ржу , а хто такі нормальні люди?
Ви б замість ржання пішли на той же Авторіа, забили в пошук своє ’статусне’ авто і почитали для початку відгуки реальних власників, котрі на такій іздять. Або на профільні сайти автомобілістів, там теж немало і оглядів, і розборів є по багатьох моделях
Борщичок 18 апреля в 00:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Та продають, але за скільки? Ну в чому сенс купити юзане авто, вкласти в нього гроші і продати дешево?
Та різні ціни, якщо це ауді, наприклад, то доволі не дешево.
Нема сенсу, але хто знає, яке авто буде вимагати вкладань, а яке ні.
Я_з_Франека 18 апреля в 00:17
Ответ дляБорщичок
Продають авто і з більшим пробігом
При чём тут что продают? И жигули можно продать, я задала конкретный вопрос, 10 летняя машина, начинает требовать в себя денежных вливаний, ТО ауди не дешёвая штука, автор как собирается её обслуживать если сама, то посылаем всех в лес и ездим в гаражи к дяде Васе , официально обслуживать космос, если в планах делает муж, то он очень дельную вещь говорит, 5 летка это не новая машина, конечно но обслуживания её будет дешевле.
Куратор дебошей 18 апреля в 00:17
странно - недавно знакомый продал бмв х3 10 лет за 35 тыс ( тоже знакомому)
что ж вашу за 15 всего отдают?
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:19
Ответ дляБорщичок
Та різні ціни, якщо це ауді, наприклад, то доволі не дешево.
Нема сенсу, але хто знає, яке авто буде вимагати вкладань, а яке ні.
Ніхто не знає, б/у це швидше про лотерею, але все ж є певна статистика і логіка.
Автор водій без досвіду, не ясно шо там далі буде.
От я приїхала в нову країну і могла в принципі купити любе авто, на початок купила просту хонду hrv з невеликим пробігом, без наворотів. Бо теж не знала що буде далі, залишусь тут чи переїду, але я знала на 99% що цю машину я дуже швидко і без проблем і вкладень продам і за 6 міс і за рік два.
Тожі вже буду собі купувати, статуси, бренди і інші понти.
4 1
Борщичок 18 апреля в 00:19
Ответ дляЯ_з_Франека
При чём тут что продают? И жигули можно продать, я задала конкретный вопрос, 10 летняя машина, начинает требовать в себя денежных вливаний, ТО ауди не дешёвая штука, автор как собирается её обслуживать если сама, то посылаем всех в лес и ездим в гаражи к дяде Васе , официально обслуживать космос, если в планах делает муж, то он очень дельную вещь говорит, 5 летка это не новая машина, конечно но обслуживания её будет дешевле.
При тому, що не всі авто прямо вимагатимуть вливань при таких даних
2 1
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:20
Ответ дляКуратор дебошей
странно - недавно знакомый продал бмв х3 10 лет за 35 тыс ( тоже знакомому)
что ж вашу за 15 всего отдают?
При чому тут бмв?
Маргарита и Мастер 18 апреля в 00:20
По себе смотрите, я любую тачку ухандохаю..
5 1
Куратор дебошей 18 апреля в 00:20
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут бмв?
та просто вспомнилось - про 10 лет
а что у них пропасть в цене?
Помеха справа 18 апреля в 00:21
Скажу як власниця першого свого авто ауді ку7 але в мене нове
Масло колеса обслуговування дуже дорого
А якщо поміняти то мовчу
Але комфорт машина літає
Я_з_Франека 18 апреля в 00:21
Ответ дляБорщичок
При тому, що не всі авто прямо вимагатимуть вливань при таких даних
))) есть Авто которые после 10 лет использования как новые? Не слышала про такие, у всех деталей в машине есть строк годности и как раз после 10 лет начинаются приключения с заменой, в любом случае 10 летка в контексте статуса смешно звучит))
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:21
Ответ дляКуратор дебошей
та просто вспомнилось - про 10 лет
а что у них пропасть в цене?
Ну бмв якби дорожче уаді на порядок
4 2
Love_Love_Love_ 18 апреля в 00:22
Ответ дляПомеха справа
Скажу як власниця першого свого авто ауді ку7 але в мене нове
Масло колеса обслуговування дуже дорого
А якщо поміняти то мовчу
Але комфорт машина літає
От куди літати новачку в заторах?
3 1
Куратор дебошей 18 апреля в 00:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну бмв якби дорожче уаді на порядок
ну как бы спорный вопрос - разница не в два раза... цены не мониторила. на бмв примерно знаю, но и ауди не даром