кошкомышь• 19 марта 2021

Чоловік травить за зайву вагу, фото

Раніше була нормальна, 58-60 кг, займалась спортом. Потім троє вагітностей за 5 років і від мого живота залишилось місево. 40 років. І вагу набрала, 68 кг. Чоловік не підбирає слів: жиропуз, жиробас, подивись на себе в дзеркало, як ти на вулицю виходиш. Я і сама дуже хочу схуднути, мене саму дратує, що в одяг свій улюблений не влажу. Але (далі підуть виправдання). Дієти не підходять бо не можу працювати. На спорт немає часу. Все, що викроюю - 45 хвилин басейна на тиждень, пропливаю кілометр всього. Ні про що.
Троє дітей, у кожного по троє гуртків, дві роботи і підробітка. Але грошей катастрофічно не вистачає. Чоловік заробляє мало і !!!! на повному серйозі каже, що я його не мотивую. Що мій вигляд його вганяє в депресію, що немає супер сексу. А це правда, бо я відчуваю себе огидно жирною і нічого у мене не встає.
Сьогодні розісрались вщент. Я відмовилась йти на зустріч з подругою в трьох корсетах. Колись на весілля йшли, так чоловік корсетом утягнув так, що мене вирвало після ресторану. Воно все ріже, даве, нудить. Як правило всі походи до друзів, в кіно, в кафе - всі у мене зіпсовані поганим самопочуттям, але виглядаю пристойно. За зиму я ще поправилась і всі утяжки тепер тиснуть так, що важко дихати. Але коли я в утягуючих трусах, зверху утягуючий корсет, і потім штани з утяжкою на поясі, то виглядаю ще більше менш. Без всього цього, чоловік каже, ти розповзаєшся.
Іноді просто мрію про розлучення, щоб мені ніхто не виносив мозок, але тоді зовсім розпасусь, мабуть (((
Як ви вважаєте потрібно дякувати чоловіку, що він мене ганяє? Може тільки через це мене зовсім не рознесло? Щоб його з´їзти, щоб схуднути? )))
РС: на фото з ялинкою тільки утягуючі труси, на решті - потрійна утяжка.
Борисфенка• 20 марта 2021
Ответ длякошкомышь
до народження дітей ми жили разом 8 років, двох народили і все було гаразд, він підтримував, допомагав з дітьми, вночі вставав і носив, заробляв добре, купили ділянку, щоб будувати будинок. А в 2014 втратив роботу і різко оскаженів. Став злий якийсь. Багато фронту допомагає, дуже важко ми обоє з ним війну переживаємо. Роботу хорошу так і не знайшов. Стосунки сильно зіпсувались, і тут третя вагітність всупереч контрацепції.
У нього нема самореалізації і він зриває злість на вас, нема ким командувати, а ви покірна ’підлегла’.
Якщо ви різко і якісно його пошлете подалі з тими корсетами і повернетеся до попередньої моделі поведінки, він пожалкує про втрату ’слухняного робота’ і змушений буде випірнути у зовнішній світ для пошуку справи по душі, заробить грошей. А цирк із ’створенням Галатеї’ залишиться у минулому.
atrorubens• 20 марта 2021
Ответ длякошкомышь
тому що я хочу дітям дати більше, ніж було у мене. Гуртки, море, іграшки, якісна їжа. Заробітку чоловіка не вистачає, тому ...
Вам операція наразі важливіша, ніж гуртки дітям.
Посудомойка• 20 марта 2021
Ответ длякошкомышь
мені та утяжка на не на. Якщо виходжу з дому без корсета - скандал
Серьезно? Он вам эти утяжки и покупает, правильно? Так пусть лучше выкроит время подстраховать вас, чтоб вы нормально могли ещё раз на спорт на неделе сходить или выгуляться. Реально на операцию поможет собрать. А так, все эти претензии пусть свернёт в трубочку и засунет себе в задний проход(
Сегодня сержусь• 20 марта 2021
Ответ дляatrorubens
И.т. вы из тех, кто считает, что женщина обязана расплачиваться за удовольствие мужчины регулярными абортами?
Есть презервативы и таблетки, как минимум. Женщина обычно сама получает удовольствие, а не только удовлетворяет. Зачнм нужен секс без оргазма?
НуКаНаКа• 20 марта 2021
Ответ дляСливочная пенка
Возьмите с полки пирожок
и каждый считает своим долгом мокнуть меня в грязь.
Успокойтесь уже
Сливочная пенка• 20 марта 2021
Ответ дляНуКаНаКа
Успокойтесь уже
Да я спокойна, как удав. Зачем вы меня успокаиваете?
автор кошкомышь • 20 марта 2021
Ответ дляatrorubens
Авторко, а Ви пробували якось, між іншим, в спокійній обстановці, не під час сварки, просто ось до слова прийшлося, спокійно сказати вголос, що його характер і сприйняття Вас змінилися тоді, після втрати роботи?
звісно, казала, навіть до психолога один раз затягнула, чоловік уперся, що з ним все гаразд, а я маю схуднути, щоб мотивувати його. Таке
Утка_в_тапках• 20 марта 2021
Ответ длякошкомышь
скоріше частотою, ну і кількість - так. Після двох вагітностей фігура була в нормі, а третя - хана
Автор, вже відкинули ці думки!
Я чогось не маю свіжих пристойних фото, щоб викласти на цьому ресурсі.
Зараз я у менших габаритах ніж на цьому фото. Це минуле літо і я на етапі скидання нажертого під час першого локдауну.
Четверо дітей.
Не шукайте собі виправдань! Не для чоловіка! Для себе, для свого здоров´я взяли себе в руки!
Фізична активність + контроль за балансом кбжу і Ви красуня!
Борисфенка• 20 марта 2021
Ответ дляatrorubens
А хто буде няньчити трьох дітей? Чоловік? Не буде.
Холодная каша• 20 марта 2021
Ответ дляatrorubens
Что значит расплачиваться за удовольствие мужчины?
Женщину насильно заставляют раздвигать ноги?
Женщина от секса не испытывает удовольствия и секс для нее каторга?))))
Хочет женщина секса, пусть думает головой о последствиях.
хочет женщина ребенка- пусть головой думает о будущем.
Не хочет женщина думать головой - ее личные проблемы)
atrorubens• 20 марта 2021
Ответ дляСегодня сержусь
Ну от чоловік автора так старався презервативи використовувати, що вона аж три рази (щонайменше) завагітніла.

Але у Вас чомусь питання в ключі ’хто змушував народжувати’. Хто, хто... Окситоцин і скорочення матки в пологах.
автор кошкомышь • 20 марта 2021
Ответ дляПосудомойка
позичу у вас формулювання
Пончик Солнечный• 20 марта 2021
Ответ длякошкомышь
розкажіть, будь ласка, що значить, слідкуєте за харчуванням?
Я виключили цукор, молоко, заміняю один прийом іжі протеіновим коктейлем. Хліб їм один раз в обід.
У меня всегда получалось интервальное голодание. Только тогда я не знала как это называется))) Дом, стирка, глажка, дети маленькие, а завтрак в 13:00, обед в 17, ужин в пролёте, приехал муж, кормить детей, муж спорт, не ест после 18 ну и я не буду А с первой Б набрала много и почти до следующей приходила в норму. В дальнейшем просто строго контроль над съеденным. Жрать, а тогда только так назвать можно, хотелось дико, но через неделю стало чуть легче, а ещё через неделю не хотелось. Только по необходимости. Сейчас я знаю что не завишу от еды и позволяю себе все что хочу и не переедаю. Вам надо есть, но продукты другие, порции маленькие как детская тарелка. Это реально
НуКаНаКа• 20 марта 2021
Ответ дляПишущаяся
А я по росту такая как автор, и живот у меня есть. Наверное такой же как и у автора темы. Никаких корсетов и утяжек (от которых может быть застой крови в тазовых органах и, как результат, куча болячек) не ношу и не собираюсь.
И вчера у меня был суперклассный секс с мужчиной. Всё у него встает и на всё я его мотивирую )))
Просто у автора в мужьях мудак, зачем она ему 3х детей рожала, мне непонятно.
У меня есть подруги, которые замуж выходили далеко не стройняхами. И счастливы в браке много лет.
Зачем терпеть такого мудака - не понятно.
atrorubens• 20 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Цей так страшенно хоче, щоб жінка схудла, що може і буде.

Або взагалі - куди він подінеться? Принесе дітей до неї в хірургічне відділення?
Холодная каша• 20 марта 2021
Ответ длявентиляторная
И? Что хотели этим сказать?Как раз таки автор сама неплохо справляется с финансовой стороны.
значит выгнать мужа и самой растить детей, еще больше разожравшись, и никто не будет капать на мозги)
но хочется же чтобы муж любил жирную тушку и на руках носил)
Пончик Солнечный• 20 марта 2021
Ответ дляБорисфенка
Ничего сложного) у Вас будет корсет
Грабля• 20 марта 2021
Ответ дляatrorubens
У автора на фото не видно лишнего веса (жира) на руках, ногах.
Все, что есть - в зоне живота.

Это прямое следствие 3 беременностей и родов за 5 лет, в возрате с 35 до 40 лет.

Я не думаю, что простое сокращение калорий тут поможет.
Вы правы, тут диастаз - 100%. При похудении только кожа провиснет и станет дряблой, а живот так и будет выпирать. Но лучше оно точно выглядеть не будет.
Тут нужно именно сетку поставить, дабы внутренние органы не выпадали, не давили на переднюю стенку, тут же по другому будет выглядеть, а потом уже можно и похудеть. Но вот честно, кроме живота, ничего критично прям не вижу. Да, не модель, но и не ужас. Только с диастазом вопрос решить и это вопрос не только красоты, но и здоровья.
Помеха справа• 20 марта 2021
Ответ дляВеселуха Муха
Сочувствую автор, родить троих и остаться с идеальной фигурой, везет единицам. Полюбите себя такой какая есть.
Я родила троих.
Всего беременностей было 4, одна из них - анэмбриония.
Мой вес при 1,64 = 48-52кг. При чем у меня кость толстая - щиколотки и кисти в объеме большие.
Это не везение, это работа над собой - диета+спорт.
Помеха справа• 20 марта 2021
Ответ дляМинерАлочка
Так мою невестку оскорбляли, а по ходу другая была.
Любящий муж так говорить не будет.
Вы нормальная!!
Я своего очень любила, но когда он расползался в желе - я ему говорила прямо!
Борисфенка• 20 марта 2021
Ответ дляatrorubens

А щоб ви не сумнівалися - він з трьома дітьми буде скиглити в операційному відділенні, що дружину треба виписати на другий день, бо дома зашквар.
І буде авторка рачки підлогу мити після операції.
Воно того не варте.
У неї ангельське терпіння, я б його вже давно качалкою змотивувала так, що ребра б лікував.
Помеха справа• 20 марта 2021
Ответ дляНуКаНаКа
Я на два см выше вас,но такого живота нет
А при чем тут рост?
У кого куда жир идет, у меня в первую очередь в живот, фигура типа яблоко
Люблю Поумничать• 20 марта 2021
Автор, дала Вам рабочий совет, как практик. Но Вы не ответили, под силу ли Вам это) чем больше я читаю, тем больше вижу, что Вам ну так комфортно в своем болотце. впрочем, это так предсказуемо) выбирает и покупает Вам одежду муж, он же - затягивает в корсеты и заставляет носить. У вас идеальная пара абьюзер и жертва. Прям неохота идиллию Вашу рушить, как вы вяло и комфортно отвечаете тут советчицам. Вы тут почитаете и дальше будет по-прежнему. Такие женщины уже на прием приходят опустошенные, униженные до предела, потерявшие себя как личность. И муж Ваш - отличный маркер Вашего к себе отношения кстати. Через таких типажей, как он, прям вселенная кричит ’ну проработай же себя, вспомни, кто ты!’. Эх, автор..
НуКаНаКа• 20 марта 2021
Ответ дляПомеха справа
А при чем тут рост?
Такое впечатление,что мой комментарий тут единственный. ))
Я просто удивилась, что при весе 68 кг такой живот. Откуда? Или фото неудачное и ничего страшного там нет.
Грабля• 20 марта 2021
Ответ дляНуКаНаКа
Диастаз это.
Помеха справа• 20 марта 2021
Ну и фотку свою выложу дабы не быть голословной))
35 лет 4 беременности 3 детей
Резвая лошадка• 20 марта 2021
Ответ дляСегодня сержусь
так по-разному бывает) и да, у женщин бывает секс без оргазма))
Аноним Первый• 20 марта 2021
Ответ дляatrorubens

Очень странное заявление все равно.

Не женщина ли принимает окончательное решение беременеть или нет?
atrorubens• 20 марта 2021
Ответ дляХолодная каша
Значит то, что как правило, именно мужчины поют песни про ньзанье роз в противогазе.
НуКаНаКа• 20 марта 2021
Ответ дляПомеха справа
35 лет 4 беременности 3 детей
Вы просто не склонны к полноте. У меня тоже есть такая подруга. Она после четырех детей даже по врачам ходила,чтоб поправиться. Не липнет к ней жир.
Но все равно - молодец