АдеКВАтная• 22 февраля 2022
Если наши решат отвоёвывать ДНР/ЛНР, то это всё.
Нас старательно втравливали в войну с РФ.
Втравили, как марионеток. Напихали страну оружием - только бы воевали.
Нашими руками воевать с Россией - как удобно.
Они там в Европке погудят недельку и забудут, а мы в руине будем.
Ответ для vihola
То чого не говорили фас на Крим?
Ви переоцінюєте нашу залежність від США. Нам без їхньої підтримки важко, навіть, мабуть, неможливо буде встояти від агресії рашки. Але вони не мають такого впливу на нас щоб сказати йдіть вішайтесь і ми такі побігли, як дурачки.
Україна-це вам не ордло.
По перше, по друге, США нас до війни не штовхають, вимкніть рашатв.
Україна-це вам не ордло.
Возможно. Главное наверху крыс убрать. Смотрела интервью ожидаемое - еще до Зе. Про отряды добровольцев партизанские. - рассказывал мужчина - как сами идут - все хорошо. Только к ним армия присоединяются - их местоположение знает противник. Совпадение?
Ответ дляMariyaT
Не зрозуміло що ви мені написали, який зв’язок з тим що коментуєте.
Ответ для vihola
Вы теряете мысли? До того шо без США важко будет. Украинцы в партищанской войне хороши, да и дух наш сильнее. Да и вообще это наша земля. Толку от США? Из Афганистана быстро собрались выехали.
Cognac.in.ua• 22 февраля 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Удалено администрацией...
тобто захист своєї території від збройної агресії РФ - це шкурні інтереси США?
Cognac.in.ua• 22 февраля 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Удалено администрацией...
Бан! А ще краще відразу позбавляти громадянства!.
Cognac.in.ua• 22 февраля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Удалено администрацией...
Cognac.in.ua• 22 февраля 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Удалено администрацией...
Cognac.in.ua• 22 февраля 2022
Ответ дляЭлирия
Банан
Вы в своем уме? По вашему нужно чтобы всех мирных жителей кровью умыли? Тогда это будет эффектнее, не понарошку, а по настоящему?
до побачення, московські троляки
олена олена• 22 февраля 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Удалено администрацией...
Ви призиваєте Росію бомбити Банкову? З якої губернії пишете?
Cognac.in.ua• 22 февраля 2022
Ответ дляЭлирия
Удалено администрацией...
Для цього ви маєте, для початку, вивчити історію, зробити відповідні висновки та робити відповідні дії. А не те, до чого ви закликаєте. Якщо для вас нормально, що маючи чоловіка, вас щодня гвалтує сусід, а ви мовчите, аби галасу не було, то для мене це неприпустимо!
Ответ дляCognac.in.ua
Удалено администрацией...
Cognac.in.ua• 22 февраля 2022
Ответ дляЭлирия
Удалено администрацией...
А хто вам гарантує, що вас лише пограбують? Сусід пообіцяє, под честноє піонєрскоє? У мене на цей випадок охоронна система та зброя у сейфі ;-)