Главный котик• 14 сентября 2022
Мудрі жінки, поділіться досвідом
Якщо коротко, то як зрозуміти чи є у людини проблеми з алкоголем.
Я проф спортом займаюсь, п’ю 2-3 р в рік, оточення таке ж. Мені скоро заміж, а чоловік останнім часом часто вживає, і я не знаю, що мені робити і чи це проблема.
Поки зустрічалися, то такого не помічала. Десь бувало випив коли були в гостях чи до нас хтось приходив. А зараз він на війні вже 6 місяців. Влітку було поранення, то поки лікувався і була відпустка, і я звернула увагу.. то брат зайшов, то друг, то кум. Вернувся на передову, а зараз в трохи спокійніше місце і чую, що знову п’ють. Я розумію стрес, страх, оточення. На війні втратив друга дитинства, разом воювали. Я розумію, що важко витримати… дуже підтримую його, роблю все, щоб не падав духом.
Але я не знаю, як мені реагувати. Боюся чи не приховував він від мене це. Ми знайомі не так давно. Говорила з ним прямо, питала чи нема в нього проблем з алкоголем, сказав, що дуже любить пиво ну і посидіти з друзями.. я сказала, що мене це лякає. Запевнив, що все буде добре. Я вроді ніколи і не була проти, якщо хтось п’є, це діло кожного. Але тут мені якось страшно. Як мені не влипнути , і в той же час не хочу бути істеричною дурою, яка зря псіхує.. На що звернути увагу ? Як це зрозуміти ? Буду вдячна за відповідь.
мадамГрицацуева• 14 сентября 2022
Все нормально. Дивпо, що спортом не займається, наші більше волейбол полюбляють у вільний час, пити ж не дають так аж щоб
мадамГрицацуева• 14 сентября 2022
Ответ дляА вот недавно
М найдіть собі такого ж качка і не трогайте нормального пацана
Я ж про те.
Грушки-яблочки• 14 сентября 2022
Какая разница, как вы кому будете выглядеть? Вас не устраивает ? Ищите следующего. Вы и так разные люди на старте. У нас просто стереотип развитый здесь: если терпила - то мудрая.
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Я не дуже зрозуміла, якщо чесно
Доктор Хаос• 14 сентября 2022
В чому проблема? Шлюб не склалеться- розвелетесь. Ви реально занадто переймаєтесь тим. Живіть сьогодні.
Грушки-яблочки• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Я не дуже зрозуміла, якщо чесно
Что именно вам непонятно?
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляА вот недавно
Якби я його нормальним не вважала, то заміж би за нього не збиралась.. питання ж не в цьому
Вареный лук• 14 сентября 2022
Давнє і вірне спостереження. Люди, які надто реагують на алкоголь, люди, у яких спорт, ПП головного мозку специфічні. Краще шукати собі подібних. Окрема категорія - люди, у яких в сім´ї були алкоголіки. Таким краще не мати стосунків з людьми, які помірно вживають і при цьому себе контролюють, живуть звичним життям.
А вот недавно• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Він нормальний, ви НІ
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляparele
Не спешите замуж. Пусть вернётся. Присмотритесь. Потом и решение примете.
Ми вже в березні все вирішили, нам дуже добре разом,ми давно вже не діти, живем разом, плануєм вагітніти. В мене є його заява, з якою я ще вчора мала в загс йти і зразу оформити шлюб. А я сиджу і думаю… він сьогодні вже 5-й день випиває. Це нормально чи ні ?
А вот недавно• 14 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
+20000%
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляА вот недавно
Він нормальний, ви НІ
Чим? Бо питаю чи нормально , що людина п’яна вже 5-й день?? Хм…
сЛАдКОежКА• 14 сентября 2022
В мене такий батько. Така робота, що там часто п’ють. Таке в нього проведення часу та розслаблення. Навряд чи ви щось з цим зробите, то вони в цьому не бачать проблеми. Це не алкоголізм, в запої не заходить, до синьки і білочок не п’є, але і не тверезе життя. Так він розслабляється.
Мама щось намагається пояснити, мовляв тиск і сердце, але просто стало рідше і менше, але є. А так все в сім’ю, все для сім’ї, оточуючі про це і не знають особливо.
Иванка Бур• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Автор, Вы нормальная вообще? Он на передовой, как ему там снимать стресс?
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Питання просте, 5-й день людина п’є. Це норма ? Ось і все , що хочу знати
Алко в сім’ї не було.
А вот недавно• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Мене страшать люди, які пьють раз в рік на новий рік пів бокалу шампанського, займаються спортом через день і дуже переживають, що в рота положили... І ще ті, які навіть не здогадуються, що таке війна
сЛАдКОежКА• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
І який у нього зараз стан? Йому погано? Напивається? Похмілля?
А вот недавно• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Я вже 200 днів п ю і норм
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Напивається. Ось 20-й раз мені за вечір дзвонить. Не розуміється в світі. Там стріляють, а вони п’яні. Я хвилююсь.
Зранку встає, п’ють знову. Недавно проспав п’яний цілий день
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляА вот недавно
Я вже 200 днів п ю і норм
Так напиваєтесь, що не розумієте , що відбувається ?
Подмигашка• 14 сентября 2022
Муж по войне от нервяка, потому что под бомбами сидели, ездили, волонтерили, снова начал курить и че таить греха выпивать, тоже то кум, то сват, то пацаны приехали. Не служит. Молчу в тряпочку и понимаю, что колупать вообще не время. А тех кто там и подавно. Трезвым там тяжело, если это не образ жизни, там командность решает все, да и дрючат за пьянки тоже, потому чисто по 100 грамм принимают от нервяка. Говорят, что начинают курить и пить даже трезвенники и не курившие никогда в жизни до этого и знаете .... по*уй, абы живые и здоровые - всех вылечим потом.
Иванка Бур• 14 сентября 2022
Ответ дляПодмигашка
Прислушайтесь, автор
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляПодмигашка
Так мова не про 100 грам. Я б за таке навіть не говорила.
От я на вихідних з ним зустрілась. Випив 4л пива і 0,7 віскі. В поніделок я поїхала додому. Він ввечері п’яний, вчора п’яний. Сьогодні о 2 годину дня п’яний. Зараз в хлам взагалі
Подмигашка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Подождите. Просто выпивать с кумом, братом и сватом - это одно, а 5 дневный запой - совсем другое.
А вот недавно• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
А він прям так напивається?? І ще.. Якби він напивався на 0 так, то його б на гауптвахту вже посадили б, це раз, по друге.. Їм там особо бухать неможна бо всі реально розуміють, п яний вояка, смерть всім.. Тому не триндіть про шось.. Він або не на війні, а вдома біля юбки, або не бухає так, як ви тут пишите
сЛАдКОежКА• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Це погані дзвіночки, потім це може не закінчитися, звичка залишиться. Зараз пояснює війною, потім ще чимось, потім дитина народиться, буде святкувати, потім буде важко, він так буде відпочивати. Автор, вам вирішувати звісно. Але відчуваю, що довго ви це не витримаєте.
Послушная• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
В нього проблеми з алкоголем. Ви собі більше довіряйте.