Стетоскопуло• 01 февраля 2023

Олх доставка міст експрес, підкажіть

Відправила міст експресом. Мало того, що йшла 7 днів туди, ще й зберігання пише до 14 числа.. 13 днів? Тобто якщо покупець не прийде мені півмісяця чекати? Не знала цих нюансів, укрпоштою набагато швидше доходило в те ж саме місто. Але що тепер робити? Як пришвидшити відправку назад, якщо покупець не явиться?
Техпаспорт на медузу• 01 февраля 2023
А скільки вже не забирає?

Коробка с карандашандрами• 01 февраля 2023
Ніяк, але, думаю, якщо покупець відмовиться, то одразу поїде назад.
Жабры жабы• 01 февраля 2023
Раз на раз не приходится и на укр. Почте сроки могут быть разные, иногда быстро, а иногда неделя, а было и 2 недели.
автор Стетоскопуло • 01 февраля 2023
Ответ дляЖабры жабы
В мене до 5 днів максимум доходило.. і зберігалося всього 3 дні
Ворую вкусняшки• 01 февраля 2023
После того как Мист экспрессом мои посылки шли по две недели,а одну потеряли. Я отключила эту службу на олх доставку. укр почтой надёжнее. Хотя до войны Мист работал более менее.., особенно по Киеву доставляли за один день и даже в этот же день
автор Стетоскопуло • 01 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А скільки вже не забирає?
Та сьогодні тільки приїхала. Але з точки зору покупця чи ще актуально чи чекав би так довго товар. Тому не впевнена, що забере.
автор Стетоскопуло • 01 февраля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Два тижні
То ще мені повезло значить…
ТаПрямТам• 01 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Не все потрібно терміново. Людина знає, скільки часу доставляє та чи інша пошта, і розраховує на це. Якщо вас, як продавця, такі строки не влаштовують- вибирайте ту доставку, строки якої підходять. Або тільки предоплату, без олх-доставки.
OLX Україна• 01 февраля 2023
Вітаємо!
При відправленні товару з послугою OLX Доставка, у відділенні Meest товар очікує покупця 5 днів, після чого оформляється повернення продавцю.

У разі виникнення додаткових питань щодо доставки товару та його зберігання рекомендуємо звернутися безпосередньо до Meest — https://ua.meest.com/contact-center.

З повагою, команда OLX!

автор Стетоскопуло • 01 февраля 2023
Ответ дляOLX Україна
Вітаємо!

З повагою, команда OLX!
Добрий вечір! Дякую за відповідь!
По трекеру написали, що 13 днів, тому дуже здивувалася. Сподіваюся дійсно 5)) хороша новина