Бабуся Бетман• 31 июля 2024

Что бы вы сделали если бы ваш ребёнок набрал не высокий бал НМТ?

Например 140 средний. Поступали бы на контракт или подготовились на следующий год? Или выбрали бюджет но специальность которая Вашему ребёнку не нравится?
Результат:
вже голосів: 206
146 (70.87%) Контракт
34 (16.5%) Посмотреть ответы
19 (9.22%) Бюджет на нелюбимую специально
7 (3.4%) Сдавать НМТ в следующий год
ЛисаЛилу• 31 июля 2024
Ответ дляГоворилка
На бюджет мало мест, туда обычно за взятки или по знакомству идут.
так, хабар треба дати ком. системі, яка розподіляє за широким конкурсом
вкрации• 31 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Переволновался, тонкая натура
Пробні писав на 200, а тут перехвилювався?

Ну 10 балів перехвилювався
А не по 50 і з усіх предметів
Та це неважливо
Пропонуйте щось, що є на бюджеті
В Україні взагалі нема сенсу контракт оплачувати
Kusalochka• 31 июля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
в минулому році в Могилянку на цю спеціальність на контракт взяли з 135, а в КПІ навіть на бюджет з 157. Не думаю, що в цьому році щось кардинально зміниться.
Да врет она, просто не понимаю зачем

https://vstup.osvita.ua/r27/174/
Екатерина27• 31 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Навіщо, зараз не те КІМО, гляньте рейтигни, вони давно вже такі, що ’любий бажаючий’ пройде на контракт, який = 60 000 .
Ну может у кого-то мечта именно КИМО)))))
Млинець Мій• 31 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
3 года пока
3 роки за часом. Але 4 вступні роки. Наприклад, сертифікат ЗНО 2021 діє 3 роки, з 2021 по 2024, але це вступні кампанії 2021, 2022, 2023, 2024 років.
Екатерина27• 31 июля 2024
Ответ дляМлинець Мій
Сыну на след год поступать. Собирается поступать заграницу, но все же хотим подстраховаться и сдать нмт. Мало ли что, а так сможет через год поступить в укр вуз
АнтиТанкист• 31 июля 2024
Ответ дляЕкатерина27
Так і про те, що зараз в КІМО попости не складніше ніж в Гетьмана. Знайомий сина минулого року з балом в 165 вступив в КІМО на міжнародне право, от вам і рейтинги. Раніше там такий автопарк стояв - не підходь, зараз зовсім ініш часи. Ті, хто раніше в КІМО вступали зараз в Ландонах/ Гаагах і т.д.
Треба підробіток• 31 июля 2024
Ответ дляKusalochka
Как это?
Статистику подавшихся смотрю. Но девочки вот смотрю пишут, что в результате будет другая картина. Он в другой стране поступать будет, но я смотрю, куда у нас прошел бы, если бы подался.
Дивне створіння• 31 июля 2024
Ответ дляЛисаЛилу
тут може бути малокомплекті групи по 5 осіб, специфіка кіно і ТВ а може вони не так давно відкрились і в них лише 2й курс є
Ви точно у вузі працюєте? Як може бути 5 місць на 4 роки?
Дивне створіння• 31 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
3 года пока
Цього року ні
Екатерина27• 31 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Да, упала планка вуза очень сильно. Как, впрочем, и всех(((
Интересен очень УКУ и в Киеве KSE
Млинець Мій• 31 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
Цього року ні
Кожного року таке кажуть.
АнтиТанкист• 31 июля 2024
Ответ дляЕкатерина27
Однозначно здавати НМТ, бо спочатку кажуть, що за кордон НМТ не потрібно, а потім виявляється, що бали табеля перераховують зі смішними коефіцієнтами, а от НМТ*2,5, тому, хто здавав і на хороші бали - той має більші можливості, звісно не кругом але багато де.
КондуктЕр тролейбуса• 31 июля 2024
все залежить від бажання дитини я настільки хотіла вчитися, що через 7 років після школи вступила, довелося здавати зно хоча в школі його не було
Мадам Подлинник• 31 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Глянула по минулому року, ІПСА КПІ 122 останній зарахований бюджет - 179,45, останній зарахований контракт - 138. Доречі сьогодні діти (які закінчили 1-й курс ) ділилися враженнями про 122 КНУ і 124 ІПСА КПІ, то виявилося, з КНУ поки більше теоріїї, а в КПІ більше практики і цікавіше. Шкода, що минулого року про це не знали. КПІ - онлайн повінстю, незалежно де дитина територіально, КНУ - екзамени тільки в аудиторії, навчання комбіноване. Можливо Вам буде корисно.

https://abit-poisk.org.ua/rate2023/direction/12192...
КПІ займається що в тому році, що в цьому в змішаному режимі: лекції онлайн, лаби та практика - офлайн.
АнтиТанкист• 31 июля 2024
Ответ дляЕкатерина27
Интересен очень УКУ и в Киеве KSE
Так KSE дуже цікавий, ми минулоріч ходили на день відкритих дверей. Однокласниця сина, яка здала математику на 200 подалася з першим приорітетом на економіку в КНУ, потім скасувала і переподала в KSE. Задоволена, вчиться на бюджеті. УКУ все ж тримає свій рівень, там хоч і просіли, але не так прям сильно, бо групи з невеликою кількістю, як і в Могилянці.
Екатерина27• 31 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Туда, куда сын собирается нмт не нужно. Но для себя для подстраховки обязательно сдаст.
Гопница-Советчица• 31 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
Цього року лише за цей рік
Ні. Моя донька в 2023 закінчила ліцей, навчатись далі не захотіла.
В цьому році дозріла, поступила за результатами минулорічного НМТ без питань.
Дивне створіння• 31 июля 2024
Ответ дляМлинець Мій
Кожного року таке кажуть.
Сорі, комбінувати не можна. А цього року нмт 4 предмети, минулого 3.
АнтиТанкист• 31 июля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ви зараз про тих, хто вчиться на 12-х спецальностях ? На ракетобудуванні саме так, а от всі 12-ті ніби виключно онлай.
Екатерина27• 31 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Сын в этом году ходил. Вернулся в восторге! Смущает конечно, что частный вуз. Но подход к обучению компенсирует это.
Млинець Мій• 31 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
Неможна частину з одного року, частину з іншого. А результати приймаються за 21, 22, 23, 24 роки
ЛисаЛилу• 31 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
Ліцензійний обсяг підготовки фахівців (прийому, набору) – це максимальна кількість студентів, які можуть бути зараховані до університету на даний напрям підготовки. Ліцензійний обсяг включає в себе місця державного замовлення та місця за кошти фізичних чи юридичних осіб.
Ви розглядаєте небюджетну. На бюджетній може більше місць
Дивне створіння• 31 июля 2024
Ответ дляМлинець Мій
Точно
Мадам Подлинник• 31 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
На всіх.
Наказ щодо змішанної форми навчання був загальноуніверситетський.
АнтиТанкист• 31 июля 2024
Ответ дляЕкатерина27
Просто для нас ще незвичні приватні заклади освіти але ж УКУ теж приватний і нікого то не хвилює. У них більші фінансові можливості, відповідно технічна база і викладачі, мені здається вони вийдуть на свій високий рівень.
Екатерина27• 31 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
У знакомой дочки-двойняшки. Одна в прошлом году поступила в Могилянку, другая в УКУ. Обе медалистки. Та, что в УКУ - в восторге. Та, что в Могилянке- говорит, что очень скучно и слабенькие студенты. Нету никакой конкуренции, не интересно(
кураГАЛЯ• 31 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Переволновался, тонкая натура
Поставили рука лицо и смешно. У всех здесь такие гении? Написали на 200?
Человек не может переволноваться?
Треба підробіток• 31 июля 2024
Ответ дляKusalochka
Да врет она, просто не понимаю зачем

https://vstup.osvita.ua/r27/174/
Почему это вру??
Смотрю на этом сайте https://vstup.edbo.gov.ua/offer/1347165/.
Вот специальность 122 в Могилянке. Всего мест 65: 44 бюджет и 21 контракт. На розовом скрине 65 ый подавшийся с баллом 191. Где ж я вру??
АнтиТанкист• 31 июля 2024
Ответ дляЕкатерина27
А вони не близнята, ну щоб мінятися періодично Заздрю дітям, які навчаються в УКУ, мені здається, що цей ВНЗ дає не тільки класні знання а ще й формує достойну особистість, оточення , перспективи.