Я не Тролль• Изменено 10 августа 2024

Дочь обвиняет меня в эгоизме из-за однокомнатной квартиры

Каждые выходные начинает предъявлять претензии, что где был мой мозг, когда я решила рожать ребёнка, живя в однокомнатной квартире. И на что я надеялась?! Что такие условия могут кого-то осчастливить? Мама, почему мы живём, как крысы в норе?! Ей 13.
На аргументы, что я дала жизнь, нужно довольствоваться тем, что есть.
Ответ - а кто просил?!

И стыдно и обидно, устала скандалить
ЗавЛабСнаб• 10 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
В неї є якісь заслуги? Вона у вас супер розумна? Мови знає? В спорті медалі ? На олімпіади їздить?
Якщо ви погані-ок. А що вона робить щоб бути краще?
Є діти дуже талановиті, я знаю хлопця який з 12 років в айті заробляє. В війну з мамою виїхали , в неї рак знайшли. І вона сама каже, якщо б не малий-нам срака. Дитина в місяць заробляла і маму піднімала. Зараз вже наче вона в ремісії , він САМ поступив в Сорбону на супер стипендію і паралельно в місяць 4к євро.
Племінник мій з 4 класу на призедентській стипендіі , зараз 19 років, вчиться на бюджеті і повищеній стипендіі, працює на фірмі 100к грн. Все життя жили вони в 2к квартирі і їх 7 чоловік.
То тре значить засунути дитину в гадські умови по 7 чол на двушку, щоб вони кров з носа вчилися? Ці всі стипендії та ранні заробітки роблять дітей щасливими?

Трохи злякана• 10 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
И как мамы этим пользуются, да? Этой зависимостью. А потом через много лет, когда мама сама становится зависимой ( старость болячки) то попробуй с ней так поговорить как она с тобой в детстве! Низзя так с мамой.
потом у них память отшибает и они не могут признать и вспомнить, как они себя вели и как говорили. и потом оказывается, что дочь еще и неблагодарная
ШобВам_КакНам• 10 августа 2024
Автор, дочка права. Мы выбираем не тех мужей, часто рожаём не планируя, живём ’зайками и лужайками’. А когда нам на это указывают - обижаемся.

Если что - я сама мама. И да, я осознаю, что не дала идеальных условий. И мне стыдно, что мозгов у меня хватило родить, а идеальных условий не хватило создать для ребенка.
ШобВам_КакНам• 10 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Именно так!
ШобВам_КакНам• 10 августа 2024
Я читаю мам которые здесь отписались и мне страшно. Как можно так к своим детям относиться. Пожаловался на плохие условия? В детдом его сводить, чтоб посмотрел как бывает, в интернат.

А сводите в богатый дом и покажите успешных родителей!
КараПузовна• 10 августа 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви про батьківський контроль не чули?
Чули. Діти протестують. Є незручності. Наприклад, син ходив в школу в 2 зміну. Свої 30 хв ютубу використав вранці. На уроці роблять проект, дозволили брати інформацію з телефонів, треба було проглянути ролик на ютубі. А він вже заблокований. Дитина розстроєна, що ні в кого в класі нема контролю, тільки в нього сказав.
Каже йому це не приємно
ЗавЛабСнаб• 10 августа 2024
Наприклад в Британії ви просто не зможете орендувати однушку маючи дитину. Там це мусить бути 2 спальні. На законодавчому рівні.

ШобВам_КакНам• 10 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Родителей не выбирают, но можно заявить на них и уйти в приют, в чем вопрос?
Так и детей не выбирают! И надо понимать,что если он может не соответствовать ожиданиям и т.д.
И давайте не ребенка в приют а маму в дом престарелых. Не у а чо.
Да Щас же• 10 августа 2024
Ответ дляФайна_зупка
Я б так и сказала, что хотела ребенка, чтоб давать ему любовь тепло или что вы там ему даете. Что не считали недостаток метров критическим, про любовь в семье в любых обстоятельствах и все такое. В 13 лет можно попробовать говорить по взрослому. Врядли вам по взрослому будут отвечать, но может вас и услышат.
А если ребенку не надо любовь и тепло, а надо бентли и Мальдивы. Вот не эмпат ребенок совсем.
Вы хотели любить кого-то, а этого кого-то вы спросили хочет ли он чтобы его любили?
ЗавЛабСнаб• 10 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Каже йому це не приємно
То наступного разу не сидітиме в ютубі зранку.
Бабо-лебідка• 10 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам

На старости лет свозить в дом престарелых, интересно какая реакция будет..пугают они
ШобВам_КакНам• 10 августа 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Ой будет неблагодарной и сволочью распоследней.

Я всегда удивляюсь, как у красивых и умных мам вырастают некрасивые и глупые дети.
ШобВам_КакНам• 10 августа 2024
Есть такое выражение: у родителей, которым повезло с детьми есть дети которым повезло с родителями. ( Ну как то так)
Да Щас же• 10 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам

Красивые мамы проиграли генетическую лотерею.
И кстати они очень страдают от этого. Потому что их детям будет в разы тяжелее идти по жизни чем им. Красивые и умные осознают что им легче в разы чем посредственным
Море_море_я_скучаю• 10 августа 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Давайте не будем лукавить вы не дали жизнь а родили ребёнка для себя для своих потребностей в дальнейшем. Вы эгоистка
Розкажіть, будь ласка, а для чого дітей народжують? Для чого взагалі люди придумали створювати родини? Дуже цікаво почути таку незатьмарену зайвим думку.
Я Вас не боюся• 10 августа 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Слухайте, все від виховання, від довіри, від любові. Я люблю своїх батьків і завжди розуміла, що в когось батьки багатші, але я своїх завжди любила і поважала. Мій язик не повертався таке сказати. І підробіток був у мене, мені хотілося щось подарувати мамі і татові на свята. Ніхто мені цього не казав, я сама хотіла. І люблю їх , вони моя опора і підтримка, не фінансово, а морально і душевно. Ми дуже близькі з батьками, і то не через гроші.

Так і зараз я дивлюся, є люди на бентлі, є люди живуть в 3 поверхових будинках. В мене цього не має. Є робота, є машина, є гроші , трішки вище середнього живем. Звісно хочеться більшого і ми стараємося. Але що тепер дітей не мати?

Якщо так кажуть, то дитина банально не розуміє цінність всього, що має. А найчастіше любов і підтримка-то саме найцінніше в житті.

Вибачте, але діти різні. І різне вкладене в їх розум і серце.
Бабо-лебідка• 10 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам

У меня мама часто стартует, вот у Лиды (ее подруга) дочка вся такая умная ,она и психолог и диетолог и фотограф и бла бла бла..Ее и на море и туда и сюда возит, а вот я ,и смотрит на меня. Я ей говорю,ну так Лида дочке на 20 летие квартиру подарила ,через пару лет ей машину организовала, обучение купила, и выросла ее дочка в двух этажном доме,с папой который ее на руках носил, а я в одной комнате с тобой ,батей алкашом и братом на 8 лет старше ,разницу видишь? Сразу тишина наступает и обиженный фейс
Пацаааааааан• 10 августа 2024
В мене власна кімната зявилась в 17. В сімї були часті скандали. Це було жахливо, мені не було куди дітись просто, де спокійно робити уроки. Могла когось запросити лише до часу, коли батьки прийшли з роботи. Про розмови по телефону і якесь особисте життя взагалі до того не йшлось. А батьки ще й хотіли ще 1 дитину, окрім мене в однушку...чим вони взагалі думали я досі в шоці.
Аленький носочек• 10 августа 2024
Ответ дляОлечка79
Ну может дочь и можно понять .. это просто юношеский эгоизм , пройдет.
Мы с мужем всегда поможем дочери деньгами и жилье у нее есть , но она , насмотревшись войны , считает что квадратные метры - это не цель жизни , когда в один миг их можно лишиться . В итоге она выбрала жизнь не в Украине , зато квартира есть , угу .
Квартиру завжди можна продати.
А от коли дитину викидають в життя без найменшої бази - то це вже складніше.

Фіфачка• 10 августа 2024
Ответ дляЯ не Тролль
На выходных, потому что целый день дома и друг другу мешаем. Да, сама для себя родила.
Автор, не парьтесь, они в 13 лет большинство такие. У моего своя комната и много чего своего, поехал к родственникам на выходные, устроил нам скандал, почему мы не живём в частном трехэтажном доме 🤣🤣🤣 проще на это смотрите. Дети в таком возрасте боряться со своими гормонами, с оценками окружающих, со своими оценками окружающего мира. Им непросто. Вспомните себя. Про довольствоваться тем, что есть не говорите. Я своему говорю, что сейчас у него есть отличная возможность заниматься своим образованием, тем более, что оплачиваем ему курсы ещё, какие хочет, чтоб жить так, как ему нравится. Найдите ей занятие на выходные, поход в кино или с подружками в парк или кружок какой-то, чтоб не надоедать друг другу целый день. Она перерастет.
Аленький носочек• 10 августа 2024
Ответ дляМне без сахара
Це просто вік такий, максималізм у всій прояві, підросте - зрозуміє
Не факт. Мені 31, я так і не зрозуміла нащо моя мати народила 2 дітей від чоловіка, який їй постійно зраджував і потім покинув вагітною 2 дитиною і повісила все це ’щастя’ на шию моїй бабусі, бо сама сильно напрягатися і багато працювати щоб підняти своїх дітей не хотіла.
І так, я прекрасно пам´ятаю життя втрьох в одній кімнаті ( мати, я, сестра) що єдине місце побути самій - це був туалет з ванною.
Я розумію, ситуації бувають різні, і в один момент можна втратити все.
Але коли це умовне ’все’ батьки навіть не намагаються дати своїм дітям - це про егоїзм і нездатність нести відповідальність за свої вчинки.
Леся Українка• 10 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
У сорбонні, як і інших французьких університетах, стипендію дають не за успіхи у навчанні, а через дохід батьків. Якщо дохід низький - буде стипендія, її рівень залежить лише від доходу батьків. Вступити до сорбонни українцям було зовсім нескладно)
Можливо ця дитина і розумна, я пишу, що сорбонна - зовсім не показник розуму чи здібностей.
Фіфачка• 10 августа 2024
И обязательно говорите ей, что вот да, доця, у меня не получилось купить что-то большее. А ты учись и я верю, что у тебя обязательно получится. Направляйте ее нерастраченную энергию в мирное русло. Пусть стремится улучшить свою жизнь, это нормально, а для некоторых недостаток чего-то - большой стимул в жизни 👍
Vladimir1978• 10 августа 2024
1. А вообще откудп ноги растут у таких претензий ?
2. Если дочь пресовать фразами вырастешь и сама заработаешь то дочь потом может и на панель пойти что бы доказать что может заработать.
3. Раз так говорит то мама для нее не авторитет. Поэтому какие то дядьки продающие наркотики итп могут занять место авторитета в ее голове.

Пожалуйста выскажитесь по этому поводу.
Кіма кепка• 10 августа 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Інтернат, на семестр.
Может лучше к немцам на социал в двухкомнатную? )
Mrs.Sexuality• 10 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Як правило «я не просила меня рожать» тягнеться недовго. Моя десь рік не просила, потім забула.
Я до сих пор считаю, что люди рожают детей себе. Этим упрекать нельзя. Мне 41 год если что
Кіма кепка• 10 августа 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Тогда что вы забыли в Украине? Бегом в Европу, дать новую лучшую жизнь дочери и сами ещё себе нормального мужика найдете
Ненька наша• 10 августа 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Це не проблема. Йдіть до батьків, хай віддадуть вам все і відразу за першою вимогою, бо ви не просили їх народжувати вас, ось хай в цяцькаються з вашими забаганками.
Я Вас не боюся• 10 августа 2024
Всі як понаписують, така діч. Ставлю в приклад талановитих дітей, в яких ДУША вкладена, а не фінанси-обісрали. Всі якісь потребляді, вибачте. Ви самі в голову дітям таке вкладаєте. Ми живем не в совок-де всі рівні. І то там була еліта.

Зараз є різні доходи, хтось носить dg хтось Zara, а хтось секонд. І то нормально. Треба вкладати любов, людські цінності, повагу, підштовхувати і підтримувати в нових починаннях, бути на стороні дитини, слухати і чути.

В мене принцип такий, ми працюєм, не бухаєм, стараємося і машини і відпочинок. Дитина баче, що ми не лодарі. Якщо в мене айфон 15 і в чоловіка 15, то в дитини 14. А не так: я нирку продам , але дитині 15 про Макс куплю. Я розібʼюся в тряпку заради навчання, якщо дитина стрімиться вчитися і треба курси/репетитори дорогі, вона горить цією справою, то звісно я собі відмовлю.
Якщо ми вдягаємося в стандартних магазинах зара/брошка і тд, то і дитина буде не в діор.

Це не означає, що не має сімей в діор. І це не означає, що ми погані.

Бо тут всі з такими дитячим травмами, всі своїх батьків ненавидять. Пора б було б уже і відпустити обідки свої.

Змиріться, ваші батьки такі, які є. Вони вас любили так, як могли. І да, не любили б-зробили аборт. Навіть якщо вам здається, що вони зробили замало, вони робили , що могли. Відпустіть вже свої дитячі травми або зверніться до спеціалістів.

І навіть ідеальні батьки можуть передати травми дитині, ми всі не ідеальні.

Вкладайте в дітей любов, свій час, підтримку ❤️
Да Щас же• 10 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Ага... через терни к звездам. А если еще и препятствия вообще кайф. Это девиз бедных))
Знаете какой у богатых - умный в гору не пойдет, умный гору обойдет.