Найщасливіша• 17 августа в 11:01
Допомогли б фінансово родичам, які колись вас принизили словесно?
Колись давно моя близька родичка займала високу посаду в одній дуже хорошій фірмі, мала багато грошей. В той момент я втратила роботу, була в пошуках ( маю вищу фінансову освіту). І от запитала в тієї родички, чи часом не знає вона, чи немає в тій фірмі якихось вакансій. На що одразу ж отримала відповідь " Я бачила біля АТБ в шаурму шукають робітників, можеш піти спитати". І ось роки йдуть, вона втрачає цю роботу, зараз має певні фінансові проблеми і просить допомоги. Працювати зараз через ці проблеми немає можливості. Як би ви поступили?
dreamsunny• 17 августа в 11:02
Я бы ее в шаурму отправила на заработки.
В трудный период жизни поняла, что нет друзей и родственников. Есть только попутчики и семья.
Идууу--уууу блин• 17 августа в 11:03
Тобто грошей просить? Онлайн працювати не може? Проблеми вирішити теж не просить?
Мафиозная• 17 августа в 11:05
Ну якщо на лікування просить, може і дала б, тим паче близька родичка, ви пишете, але я образи не тримаю , забуваю
13чудоСВЕТА• 17 августа в 11:05
Б -бумеранг.
Может и помогла бы. Но за шаурму возле атб обязательно бы вспомнила при этом
Млинець Мій• 17 августа в 11:07
Авжеж ні. Вас у скрутну годину послали «на шаурму», от тепер ваша черга посилати. У святошу не час грати, бо наступного разу як вам знадобиться знову допомога, вас знову пошлють туди ж, куди і минулого разу, не сумнівайтесь.
Мішечок щастя• 17 августа в 11:08
А ви після того випадку спілкувалися з нею всі ці роки, як ні в чому не бувало, бо вона має гроші, а тепер, коли вона їх втратила, вирішили згадати і помститися?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 августа в 11:09
самое время ей поработать на шаурме. труд облагораживает.
вАлнуюся сильнА• 17 августа в 11:09
Ну так может то была единственная вакансия о которой она знала. Люди и на шаурме работают, у которых опыта нет.
Может вы слишком близко к сердцу приняли?
И кем вы потом устроились?
Люблю кетчуп• 17 августа в 11:10
Если это не ваша мать или родная сестра, не помогала бы. Тем более, как я понимаю, вы небогаты. Но не из-за обиды, для меня родственники это не всегда близкие люди
Идууу--уууу блин• 17 августа в 11:10
Через фінансові проблеми не може працювати... Дивно...і кредит не дають
Млинець Мій• 17 августа в 11:10
Ответ дляМішечок щастя
А хоч би і так. То і в чому проблема, власне ? Всі ми не без гріха 😄
Найщасливіша
• 17 августа в 11:10
Ответ дляМішечок щастя
У чому моя помста?
13чудоСВЕТА• 17 августа в 11:10
Ответ дляМлинець Мій
Люди могут ошибаться и раскаиваться.
Love_Love_Love_• 17 августа в 11:11
Ніяк би не поступила, бо я б точно не знала як склалась доля тієї родички, а якби випадково дізналась, воно б просто пройшло повз мене
Млинець Мій• 17 августа в 11:12
Ответ для13чудоСВЕТА
Люди могут ошибаться и раскаиваться.
Кому потрібне їхнє розкаяння?
Love_Love_Love_• 17 августа в 11:12
Ответ для13чудоСВЕТА
Люди могут ошибаться и раскаиваться.
Це їх проблеми
13чудоСВЕТА• 17 августа в 11:13
Ответ дляМлинець Мій
Кому потрібне їхнє розкаяння?
Я считаю нужно быть просто добрее. Мы все не идеальны
А злиться, мстить и тд....
Вам в вашей жизни от этого добра не будет
А злиться, мстить и тд....
Эт вернячОк• 17 августа в 11:13
Ответ дляНайщасливіша
У чому моя помста?
Так вы пошли в ту шаурму?
Кем сейчас работаете?
И почему предложение работать в общепите вас унизило?
Кем сейчас работаете?
Allein74999• 17 августа в 11:13
Сказала бы - прости, на шаурме я столько не зарабатываю, чтобы таким, как ты помогать.
Млинець Мій• 17 августа в 11:14
Ответ для13чудоСВЕТА
А злиться, мстить и тд....
То не автора проблеми) і автор не ідеальна також) так що нічого нікому не має і не повинна. А якщо зробить «добро» то потім вигребе за то наступного разу, щоб мало не показалось 😄
Love_Love_Love_• 17 августа в 11:14
Ответ дляЭт вернячОк
Так вы пошли в ту шаурму?
Кем сейчас работаете?
Ви притворяєтесь зараз?
Мішечок щастя• 17 августа в 11:15
Ответ дляНайщасливіша
У чому моя помста?
Звісно, тут більше про злопам´ятство і лицемірство, аніж про помсту. Але ви ж плануєте потикати мордою родичку в її шаурму.
Млинець Мій• 17 августа в 11:15
Ответ для13чудоСВЕТА
А злиться, мстить и тд....
Яка помста в тому аби відмовитись допомагати ?
13чудоСВЕТА• 17 августа в 11:15
Ответ дляМлинець Мій
Тут каждый человек решает сам как поступать, по своей совести.
Злюка бобер• 17 августа в 11:15
Ответ дляМафиозная
Ви думаєте,що близька родичка так би принизила автора?