Ромашкинная• 12 января в 16:27

Майже згоріла каструля з нержавійки

Стояла каструля з водою, забули вимкнути, вода википіла і сталь почала чорніти. Можна якимсь чином спасти? Теоретично ж, це не емаль, не якесь покриття...
Чи вже все, на смітник?
мимАпроходила• 12 января в 16:28
Засыпать пригоревшее солью и дать постоять дня 3,соль должна быть немного влажная.
Я вся ваша• 12 января в 16:28
Кислородный порошок. Но, нержавейка станет потом мутноватой.
Як міряти?• 12 января в 16:29
Покажите
Яичница с беконом• 12 января в 16:29
Можна вимити, разу з 10 вишкребеться. Користуйтеся для этого сифом
Ноунэйм• 12 января в 16:30
На советчице сидели)?
ША! я прийшла!• 12 января в 16:31
Ответ дляНоунэйм
На советчице сидели)?
Нержавійка перетворилася в сталь і почорніла

Автор, викиньте її
автор Ромашкинная • 12 января в 16:31
Ответ дляНоунэйм
На советчице сидели)?
Ага, пішла на 5 хвилин форум почитати

Насправді, відволіклася на телефонну розмову і забула, що хотіла щось варити
Незламна Україна• 12 января в 16:31
Покажите
автор Ромашкинная • 12 января в 16:32
Ответ дляША! я прийшла!

Автор, викиньте її
Ну нержавійка - це різновид сталі
Я вся ваша• 12 января в 16:33
Ответ дляША! я прийшла!

Автор, викиньте її
Иш кака багачка выискалась! Выкинуть каструлю. Ага, щаз.
автор Ромашкинная • 12 января в 16:33
Ось, вже кілька днів пройшло . Ззовні мало хвилює, на всяк випадок сфотографувала
автор Ромашкинная • 12 января в 16:34
Нержавійка стала ржавійка
Техпаспорт на медузу• 12 января в 16:34
Ответ дляРомашкинная
ой, все же вы сильно долго болтали по телефону. Думаю, ее уже не спасти
мимАпроходила• 12 января в 16:35
Ответ дляРомашкинная
Ну такое не жалко и выбросить.Там не столько сгорела,сколько грязная.
Техпаспорт на медузу• 12 января в 16:35
там дно почти прогорело по фото
Я вся ваша• 12 января в 16:35
Ответ дляРомашкинная
Та нормально. Я думала хуже будет. Снаружи любым средством от нагара. А внутри насыпать соды и закипятить, потом пусть остывает вода в кастрюле. И так можно пару раз сделать, пока полностью не отмоется
автор Ромашкинная • 12 января в 16:35
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну що ж. Сподівалася, що всезнаюча порадниця знає волшебний засіб
автор Ромашкинная • 12 января в 16:37
Ответ длямимАпроходила
Порадниця в своєму репертуарі. Каструля була чиста з посудомийної. І так, ніколи не бачила, щоб після згорання посуд був чистий.
Дую на вітер• 12 января в 16:38
Ответ дляША! я прийшла!

Автор, викиньте її
Нержавійка то сталь + цинк (якщо дуже просто і на пальцях пояснити)
Мандолина Бу• 12 января в 16:38
Ответ дляРомашкинная
Старый способ - трём трём трем. У меня такого плана кастрюльке более 12 лет, не та уже красавица, потемнело все же.
Дую на вітер• 12 января в 16:39
Ответ дляРомашкинная
Занесіть щоб полірнули...і все кіно
автор Ромашкинная • 12 января в 16:39
Ответ дляЯ вся ваша
Дякую, бо я ще вісім не намагалася відмивати. Вона стала надто ’шершава’ всередині. Ось, нарешті, вільний час, думаю, намагатися, чи одразу у смітник .....
Ноунэйм• 12 января в 16:40
Ответ дляРомашкинная
Надо поискать на ютубе видео, пока рано выбрасывать.. В конце концов, может в хозяйстве пригодится в целом в техническом плане)
автор Ромашкинная • 12 января в 16:41
Ответ дляМандолина Бу
Добре, таки спробую. Саме темне не лякає. Більше лякає, щоб зсередини була все ж така
автор Ромашкинная • 12 января в 16:41
Ответ дляДую на вітер
Занесіть щоб полірнули...і все кіно
А де полірують? Це якісь майстерні?
Дую на вітер• 12 января в 16:42
Ответ дляРомашкинная
А де полірують? Це якісь майстерні?
Де машини ремонтують

https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D1%96%D0%B4...
Вельшановна• 12 января в 16:42
Соду и прокипятить. Внутри очистится
автор Ромашкинная • 12 января в 16:43
Ответ дляНоунэйм
Почала шукати, але попадає ’пригоріле’ а не ’згоріле’.
автор Ромашкинная • 12 января в 16:43
Ответ дляДую на вітер
Де машини ремонтують

О, дякую!
автор Ромашкинная • 12 января в 16:44
Ответ дляВельшановна
Соду и прокипятить. Внутри очистится
Так, в ній ще залишився шар накипу з води (вода у нас жорстка). То цей накип як камінь став (не такий як у чайнику)