З понеділка на дієті• 09 февраля 2025
Який міф про харчування вас найбільше дивує або дратує?
Наприклад, що їсти після 18:00 шкідливо або що вуглеводи – це зло.
Кавуся• 09 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
А про що свідчать вздуті від голоду животи? Як думаєте чому?
У человека, который переел, живот увеличивается из-за накопления пищи в желудке и кишечнике, а вот у голодающего такое вздутие происходит из-за недостатка белка в организме. Такое состояние называется белково-калорийной недостаточностью и возникает чаще всего у детей, живущих в бедных странах, где мясо и рыба являются очень редкой пищей.
Из-за этого состояния у человека могут появляться отеки, которые локализуются преимущественно на животе. Это связано с тем, что лимфатическая система перестает справляться с удалением жидкости, которая даже в здоровом организме так или иначе просачивается через ткани органов. В результате желудок начинает опухать из-за собственных отходов жизнедеятельности, которые должным образом не выводятся. Кроме того, при голодании у человека может опухать печень, что делает его живот на вид еще более раздутым.
Лукава_Кiшка• 09 февраля 2025
Ответ дляУкраиночка
Не знаю міф чи не міф,але всі сільські родичі,які їли багато жирного все життя,померли від інсультів.Звикли що вдома завжди повно сала,м´яса,смальцю і т ін.Його і їли .Це їх раціон більшою мірою.
Це ж практично кето.
Якби ще не хліб та алкоголь
iripanchenko• 09 февраля 2025
Ответ дляtarveldy
А що вам говорить? Там же прірва і мнєніє , 0 розуміння процесів, 0 розуміння природи
, фізіології
Вам мне? Ничего
ЭмчЭндЭм• 09 февраля 2025
Ответ дляКавуся
Тому я і писала їй нижче про інші процеси в організмі і чому порівняння з Голодомором неревалентні.
Кавуся• 09 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
но таки люди при недостатке питания теряют вес и это факт
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляtarveldy
Біля свиней не менше роботи, але ж такий факт є
Пасти вівці і годувати свиней трошки різні речі. До речі, я теж надаю перевагу баранині, бо я вмію її вибирати, готувати.
Столічна штучка• 09 февраля 2025
Ответ дляiripanchenko
Но полных среди них нет, верно?
Купа огрядних вегетаріанців, і навіть сироїди трапляються.
Ответ дляМафиозная
Ви мало обізнані у тваринництві. Там взагалі нема легкої роботи, хоч свині, хоч вівці, хоч корови
І пасуть не господарі , все село не пастухи
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
У кожного своя робота організму, от і все. Я бачила навіть варіант, що харчувався сонячною енергією, але не довго, поки не забрали в стаціонар лікарні
ЭмчЭндЭм• 09 февраля 2025
Ответ дляКавуся
Ну, якщо в них реально ніколи не трапляються зривів можливо. Але я не розумію навіщо, коли нічого кращого за дефіцит калорій, правильне харчування з нормою білків, жирів та вуглеводів це краще, що існує і не потрібно вигадувати велосипед, обмежувати себе в смачній їжі, голодувати і зриватись? Не кажучи про те, що тільки такий підхід до харчування має довгострокову перспективу та нормалізує гормональний фон. Жирним шрифтом - я кажу про довготривалі екстремальні обмеження, а не про їсти все підряд без обмежень. Тому що мої слова зараз знову перекрутять.
Кавуся• 09 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
не спорю - ничего лучшего нет для похудения как дефицит калорий. В идеале конечно с учетом бжу
Добрая свекровь• 09 февраля 2025
1. Надо есть суп каждый день. На хре на? Какая в нем польза, кроме как если вообще нет денег нечем кормить семью - то тогда можно наварить ведро этого варива, типо - много и дешево
2. Молочное полезно. А чего тогда, если все так много едят этого самого полезного молочного - все больные вокруг и с проблемами?Никаких мыслей нет? Если вы хотите быть здоровым, молодым, избавиться от проблем со здоровьем - убрать ВСЮ! коровью молочку уже сейчас! Вы разрушаете свой организм и убиваете его ежедневно, накакой кальций из нее у вас не усваивается!
3. Хлеб полезен. Да, особенно тот, что в целофановых пакетах лежит на полках. Ничего полезного в нем нет, кроме как покормить своих кандидных грибков.
4. Надо есть три раза в день. Нет.Надо есть по ощущениям голода и своего организма. Сегодня голод - поели три раза, завтра нету - поели один.
Зупка_цем• 09 февраля 2025
Що їсти після 18:00 не можна інакше їжа піде в жир.Брєд сивого кабана
Ростки жимолости• 09 февраля 2025
Ответ дляtarveldy
Теж таке було, а потім мені тут дівчина скорегувала бжу і радила при моїх даних 1600 і от прям пішло, досі притримуюсь її порад
може, і зі мною її порадами поділитесь?
рахую калорії, сидю на +-1600, вага на місці(( от що робити?
Електрохарчування• 09 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Та й кроликів пічкають, ще більше ніж курей, бо вони без антибіотиків мруть як мухи. Фермерська курка теж вся на антибіотиках. Хіба шукати у якоїсь бабці, що ростить кілька штук для себе, але її не знайдеш. Загалом домашня курка без антибіотиків, яку можна купити, теж міф.
Дмашня курка без антибіотиків - не міф, але з неї я вмію зробити хіба бульйон). Там мʼясо жорстке.
Дикая Роза• 09 февраля 2025
Ответ дляiripanchenko
Вы видели толстых вегетарианцев? Я нет. А вот тех кто ест все подряд-да
А вегетаріанці не вживають жири?🤦♀️ Скільки завгодно можна набрати на горіхах, сухофруктах, кашах та рослинних оліях, ви дивна, мʼяко кажучи
12 галюцинаций• 09 февраля 2025
меня всегда удивляет вот это ’Нужно пить 2 литра воды в день, но чай и суп не считаются, только чистая вода’. Почки могут поспорить
Дикая Роза• 09 февраля 2025
Ответ дляКавуся
Як і те, що при цьому сповільнюється метаболізм, для більшості людей обмеження тимчасові і при поверненні до звичного раціону вага набирається ще швидше
Кавуся• 09 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
я к тому, что дефицит работает, а уж голод тем паче) Законы физики, химии и тд. Ничего не ем и поправляюсь - это надо в чудо природы вас записывать, раз вы уникум такой) Это не лично вам адресовано, если что
дамаБезСобачки• 09 февраля 2025
Ответ дляТётя Хрюша
куряче філе - то найбільше зло. там хімії вагон. Лише телятина, кролик або домашня чи фермерська курка
Це ж міф, правда?)
дамаБезСобачки• 09 февраля 2025
Ответ дляБегущаяпо
Огранчения в еде всегда замедляют метаболизм, и в итоге человек может поправляться ’от капустного листа’.
Ні
дамаБезСобачки• 09 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не ганьбіться, почитайте роо білкові набряки від голоду. Це капець
ЭмчЭндЭм• 09 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Навчіться користуватися функцією прочитати «відповіді обраного користувача»
дамаБезСобачки• 09 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую кеп, я читала ваші відповіди. Там нема про що навіть дискутувати. На 800 кал організм жир запасає
ЭмчЭндЭм• 09 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Мені так шкода, що вам більше немає де самоствердитися
дамаБезСобачки• 09 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не сумуйте, ліпше прочитайте щось окрім порадниці
Ответ дляРостки жимолости
може, і зі мною її порадами поділитесь?
А толку? В нас різний ритм, навантаження, робота, особливості організму. Дівчина що давала мені пораду професійний фітнес тренер яка в цьому шарить, я можу вам нашкодити