З понеділка на дієті• 09 февраля 2025

Який міф про харчування вас найбільше дивує або дратує?

Наприклад, що їсти після 18:00 шкідливо або що вуглеводи – це зло.
Маю декілька думок• 09 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Так було і з кукурудзою, і з тою крупою, що віники з неї робили і т.п.
У темі про сніданок читаю, як дівчина салат з бурякової гички зробила і низиває це модним словом.
Я недавно узнала, что буряковую ботву называют мангольд
Люблю зеленый борщ с молодой ботвой, муж фукал. Я ему говорю смотри от чего отказываешься
Пез Году Неделя• 10 февраля 2025
Не раздражает, но смешно, когда утверждают, что картошка зло злейшее. Она полезна, как и другие овощи, калорийность ниже, чем у многих каш, если не портить ее маслом, а запекать или отваривать, да и масло можно уложить в дневную норму калорий.
Пез Году Неделя• 10 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Та й кроликів пічкають, ще більше ніж курей, бо вони без антибіотиків мруть як мухи. Фермерська курка теж вся на антибіотиках. Хіба шукати у якоїсь бабці, що ростить кілька штук для себе, але її не знайдеш. Загалом домашня курка без антибіотиків, яку можна купити, теж міф.
Та бабки тоже антибиотики дают, чтобы не дохли.