З понеділка на дієті• 09 февраля 2025

Який міф про харчування вас найбільше дивує або дратує?

Наприклад, що їсти після 18:00 шкідливо або що вуглеводи – це зло.
iripanchenko• 09 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
Ви тупувата, вибачте, ви взагалі уявляєте, що таке голодомор чи концтабір, чи анорексія?🤦‍♀️ Це не 800 ккал, що чергуються з зажорами, це шматок хліба на день та гаряча вода, місяцями або взагалі щось непридатне для харчування, повний розлад травлення та важкий психологічний стан
Вашу палатку на рынке прикрыли?
iripanchenko• 09 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
А все, ваш рівень знань зрозумілий
Когда нечего ответить именно так и говорят. Могли бы не утруждаться
Молода і нерозважлива• 09 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
Если верить интернету ,а я в это не верю,то калорийность продуктов на день в немецком концлагере, была вполне достаточной. Умирали от непосильного труда и побоев,а не от голода.
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
На самом деле я думаю умирают одинаковое время, просто среди реально толстых больше людей с болезнями,по сравнению с худыми. Тот же диабетик умрет быстрее,чем обычный человек.
Серед струнких відсутній діабет?
Молода і нерозважлива• 09 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
Серед струнких відсутній діабет?
Больше,вы прочитали это слово?
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Калорійність харчування в конц. таборах була недостатня(тарілка пустого супу і хліб на день, в´язні недоїдали...), це з свідчень виживших. Лиш захворів, то людину просто знищували,з хворими
нацисти не панькалися. Лиш в газових камерах Аушвіцу /Освенцім/ знищено 4млн людей. Мало?
Дикая Роза• 09 февраля 2025
Ответ дляiripanchenko
Вашу палатку на рынке прикрыли?
Подивіться, ви ж там
Дикая Роза• 09 февраля 2025
Ответ дляiripanchenko
Людині, що вважає, що жир відкладається з жирів, немає сенсу нічого пояснювати, це ази
Молода і нерозважлива• 09 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
Что мало?
iripanchenko• 09 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
Вы видели толстых вегетарианцев? Я нет. А вот тех кто ест все подряд-да
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляiripanchenko
Скажу Вам вегетаріанці хворіють не менше, ніж мясоїдні, особливо а старшому віці. Мало тггтвегетаріанці обов´язково приймають бади, які доповнюють їх раціон тими речовинами, що вони недоотримують з їжі через обмеження
Ноунэйм• 09 февраля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Что оливковое масло намного полезней и легче подсолнечного.
Плюсуюсь.
І більше не купую оливкової
Гитта Ягг• 09 февраля 2025
Что калорийность- главное при расчете рациона. Что чиа, киноа и прочий мусор чем-то полезнее привычных нам круп.
Что кокосовое масло полезно при употреблении в пищу, и его можно есть бесконтрольно.
Что нужно жарить на маслах первого отжима ( это просто дичь).
Что свиной смалец и сало вредно, как и сливочное масло.
Что нужно контролировать количество яиц и яичные желтки вредны.
Что при высоком уровне холестерина низкой плотности нужно ограничивать жиры.
Что интервальное голодание и любые другие диеты с большими промежутками в приеме пиши безопасны для организма,
Что голодание может быть полезным.
Что можно получить норму витаминов группы В из пищи. А уж то, что ее можно получить из веганской пищи это просто треш.
Древняя и глупая байка о том, что «люди которые питаются полноценно не нуждаются в приеме витаминов и микроэлементов» ( 99% людей никогда не питались так, чтобы получить все витамины из пищи в нужном обьеме).
Да дофига всего.
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Плюсуюсь.
І більше не купую оливкової
До того ж кіл кість оливкових садів не змінюється десятиліттями(середній вік садів взагалі за 50-60 років), а маркетинг: користь, користь, користь , заохочує купувати нових клієнтів, де береться додаткова оливкова на нових покупців
tarveldy• 09 февраля 2025
Детокс, всіляких чистки і суперфуди у купі бадами
iripanchenko• 09 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
Но полных среди них нет, верно?
tarveldy• 09 февраля 2025
Ответ дляУкраиночка
Не знаю міф чи не міф,але всі сільські родичі,які їли багато жирного все життя,померли від інсультів.Звикли що вдома завжди повно сала,м´яса,смальцю і т ін.Його і їли .Це їх раціон більшою мірою.
Ні, не міф. Є у Вінницькій області місцевість де вирощують овець, там люди живуть 80-90 років, в раціоні нема жирного м´яса
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляiripanchenko
Но полных среди них нет, верно?
Ні, немає. То їх вибір. Я знаю багато вегетаріанців (спільне хоббі: ЗОЖ, спорт) на різних системах харчування, стрункі. Але хворіють так само як і мясоїдні
Ноунэйм• 09 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
Так було і з кукурудзою, і з тою крупою, що віники з неї робили і т.п.
У темі про сніданок читаю, як дівчина салат з бурякової гички зробила і низиває це модним словом.
tarveldy• 09 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
А це якраз не міф. Був у мене період, коли я тільки трохи снідала (та й то не завжди) і лише вечеряла, то я навпаки набирала вагу на +- 800-1000 калоріях.
Теж таке було, а потім мені тут дівчина скорегувала бжу і радила при моїх даних 1600 і от прям пішло, досі притримуюсь її порад
Бандитка Сью• 09 февраля 2025
Что первое зло
Люблю супчики
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляtarveldy
То ж вони рухаються багато коло овець! І вівці вирощують в горах теж, гірські жителі стрункіжир спожмвають як всі, взяти банош, то це дуже калорійша їжа, а для гірських жителів звичайна
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Мангольд?
Ноунэйм• 09 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
Мангольд?
Да
Засомневаю• 09 февраля 2025
Дивує,що у всвх прям алергія на лактозу і молоко та кисломолочка це зло(нема мозгу свого....у людей
Ноунэйм• 09 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Всі такі ніжні до молока стали
iripanchenko• 09 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
Потому что мы все люди. Болеют все. Но если следить за тем что ешь, то толстым не будешь.
Засомневаю• 09 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Всі такі ніжні до молока стали
Дань моді як і глютен
Мафиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Це теж трошки заміна понять. Багато досліджень проводилося в Азії, в азіатської расси(а населення багато) генетично відсутній фермент, що переробляє лактозу, от світові показники показують, що лактоза капец яке зло. А ми інша расса, в слов´ян фермент перетравлювання лактози виробляється до глибокоїстарості
tarveldy• 09 февраля 2025
Ответ дляiripanchenko
А що вам говорить? Там же прірва і мнєніє , 0 розуміння процесів, 0 розуміння природи
, фізіології