18 мнеУЖЕ• Изменено 05 апреля 2025
Спорт працює, але не одразу
Займалась 3 тижні кожного дня по годині ( кардіо і силові) + їла багато білка по 100-120 г саме білка щодня. Результатів було 0. Потім прихворіла, менструації і вже важко було повернутися. Пройшло вже 4 тижні, а я ще худну, зменшуються обʼєми. Це довгострокова перспектива і тому важко одразу, бо результатів немає, а може навіть бути більше набряку, але спорт і збільшення білку працює 100%
Майданщица• 05 апреля 2025
Конечно это долгосрочная перспектива. У меня вес сразу сбросился. Потом выровнялся. Но и объёмы ушли, но наросла мышечная масса.
Смурфик• 05 апреля 2025
Ого, 100-120 г білку це багатенько.
Я ніколи не могла стільки зʼїсти.
А у вас як це получалось, що саме їли?
Я ніколи не могла стільки зʼїсти.
А у вас як це получалось, що саме їли?
З бісиками• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Ого, 100-120 г білку це багатенько.
Я ніколи не могла стільки зʼїсти.
А у вас як це получалось, що саме їли?
Я ніколи не могла стільки зʼїсти.
А у вас як це получалось, що саме їли?
Я їм 1кг м´яса за раз. Що такое з,їсти 1 кг язика, або цілу курку. Шо таке 109 гр. Яйце 89 гр. Якісь ви ліліпути
Прагматик флегма• 05 апреля 2025
Кожного дня? Оце в людей сила волі, заздрю. Я змушую себе раз в тиждень займатись. Хоча у 18 років теж кожен вечір під дом -2 качала прес, робила вправи, і + їла як горобець. Не знаю де тоді сили брались. В 35 вже і сили волі нема, і просто сили ще на вправи.
Смурфик• 05 апреля 2025
Білок це чудово. Але наскільки я знаю що вага іде саме через дефіцит калорій. Коли їсте менше ніж витрачаєте.
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Ви їсте 1 кг мʼяса за 1 раз? Не зрозуміла
З бісиками• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
За день 1-2 кг мяса щодня, менше не наїдаюсь
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Що, що ? А не 3?
Налитое яблочко• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Подруга тренер. Подтверждаю. Спорт для рельефа, худеют на кухне
З бісиками• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Що, що ? А не 3?
Не зрозуміла? Просто тут такі грамовки, для мене то на зуб. Я дійсно не розумію що таке 180 гр білка...
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
А я вас я не розумію. Як можна 1 кг мʼяса за день зʼїдати.
Забагаловка• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Ого, 100-120 г білку це багатенько.
Я ніколи не могла стільки зʼїсти.
А у вас як це получалось, що саме їли?
Я ніколи не могла стільки зʼїсти.
А у вас як це получалось, що саме їли?
так может она 100-120 грам куриного филе сьедает и думает что сьела 100 грамм чистого белка.
Налитое яблочко• 05 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Скорее всего.
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Она пишет что сьедает до 2 кг мяса/день
З бісиками• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Запросто. Мені його постійно хочеться. Те що тут пишуть для мене шок.
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Покажіть ваше фото
Ви качок?
Забагаловка• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Она пишет что сьедает до 2 кг мяса/день
Это не автор писала, а ’З бісиками’ ник
Налитое яблочко• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Покажіть ваше фото
Ви качок?
Качки тоже столько не едят, протеином закидываются.
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Это не автор писала, а ’З бісиками’ ник
Это я поняла. Не важно кто написал - важно что она утверждает что хавает 2 кг мяса в день. Вы видели таких людей?
Забагаловка• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Удалено администрацией...
З бісиками• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Покажіть ваше фото
Ви качок?
Нє. Я не качаюсь. Просто м´ясна. Моя мама в 70 років 3 кг крил за раз зїдала.
Ой блін, я думала то всі так
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Мне реально интересно как выглядит чел сидящий на 2 кг мяса ежедневно
Забагаловка• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Ой блін, я думала то всі так
не хотела бы я с вами вдвоем на необитаемом острове оказаться.
З бісиками• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Та нормально, як всі. Звичайна м´язова масса
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Удалено администрацией...
Издержки анонимного форума
Как не тролли так пиздунихи. Что в принципе одно и то же
Забагаловка• 05 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Издержки анонимного форума
сейчас тут новая фишка, третья- ’искусственный интеллект’ строчит
Смурфик• 05 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Что такое третья?
З бісиками• 05 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Вибачте, то не від мене залежить, то просто потреба організма.
От чесно, мій чоловік з´їдає один окорок і йому норм, а мені 3 мало
Налитое яблочко• 05 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Ой блін, я думала то всі так
У соседей даже алабай так не жрет, а у него мясо - это вообще 90% рациона.