Гл. Амурная• 05 мая в 12:08
Почему я не худею на спорт + дефицит калорий?
Изначально вес очень большой, 110 кг при росте 170. Возраст 50 лет. Пошла к врачу, обследовалась, дали рекомендации для похудения, хожу в зал, взяла тренера три раза в неделю, кардио для разогрева + силовые. Из зала выхожу мокрая, тренируюсь нормально. Тренер сказала вести дневник, вес и объемы, взвешиваться раз в неделю. По истечении 4-х недель объемы как раз чуть ушли - в бедрах 5 см, в талии 2. А вес стоит на месте, ушел всего 1 кг (( но как ?? если ушли объемы, то за счет чего ?? тренер успокаивает, говорит, что так бывает, работаем дальше, результат все равно будет. Но я не понимаю, что я не так делаю ??
МинерАлочка• 05 мая в 14:09
Ответ дляМоль Моллівна
Я например не считаю готовое, потому что курица тушится в сливках и грибами, что бы было вкусно.
Ви завжди їсте курку у вершках, щоб схуднути?
Ластовиння• 05 мая в 14:11
Ответ дляМинерАлочка
Ви дома готуєте 1 грибок на 1 кг курки, чи це як у вас різне? Я готую по рецептурі як для кафе. Але якщо я на дієті щоб знизити вагу, то у мене в меню нема курки у вершковому соусі. У мене будуть парові котлети із салатом.
Я готовлю полноценные блюда. Тушу, жарю, парю. Если ПП, это не паровые котлеты, далеко не паровые. От паровых котлет вы через неделю будете есть всё что под руки попадется.
Цукрові вишні• 05 мая в 14:14
Ответ дляМинерАлочка
Прикиньте, вершки теж можна. І шоколад
МинерАлочка• 05 мая в 14:15
Ответ дляЛастовиння
Не вгадали. Я не їм страви із соусами вже давно. Я можу їх готувати для сім´ї, але я їх не їм. Це зайві калорії, що не корисні. Соуси додають апетит, а не зменшують.
Я в дамках• 05 мая в 14:17
Ответ дляМинерАлочка
Соуси це просто смачно
Ніякого апетиту вони самі по собі не додають
МинерАлочка• 05 мая в 14:18
Ответ дляЯ в дамках
Соуси це просто смачно
Це плюс зайві калорії до основной страви.
Я в дамках• 05 мая в 14:19
Ответ дляМинерАлочка
Ви написали що вони додають апетит
Я вам заперечила
Ластовиння• 05 мая в 14:21
Ответ дляМинерАлочка
Когда это сливки давали аппетит, они наоборот насыщают и вы долго не хотите есть. А от паровой котлетки я через пол часа побегу к холодильнику
Молода і нерозважлива• 05 мая в 14:22
Ответ длясою не люблю
Она знает о вашей находке?
Пока нет, я сейчас бегаю по всему городу с поисках теста на наркотики.
ДолькиКабана• 05 мая в 14:22
Кардио и силовые при 110 в вашем возрасте? Вы скоро про вес забудете и будете лечить суставы.
МинерАлочка• 05 мая в 14:28
Ответ дляЯ в дамках
Соуси це просто смачно
100г вершкового соусу з грибами до курки це 1/3 добової норми жирів. До нього додати салат з оливковою олією і це вже 60% добової норми жирів.
Гл. Амурная
• 05 мая в 14:29
Ответ дляДолькиКабана
а с возрастом что не так уже ?
Oksania_mama• 05 мая в 14:30
Ответ дляЯ в дамках
Соуси це просто смачно
Смачно - це й є апетит!
Ви думаєте чого люди не можуть бути постійно на диєті чи ПП? Тому що дієта в більшості - це саме не смачно!
МинерАлочка• 05 мая в 14:30
Ответ дляЛастовиння
В мене навпаки, від вершків потім голод.
Я в дамках• 05 мая в 14:30
Ответ дляМинерАлочка
І що ?
Oksania_mama• 05 мая в 14:31
Ответ дляЛастовиння
Так попейте воды через полчаса) Все равно надо много пить.
Я в дамках• 05 мая в 14:32
Ответ дляМинерАлочка
Бо соус це до їжі, а не замість неї.
Вы уже сама с собой разговариваете здесь
В диалоге вообще не улавливаете нить разговора
МинерАлочка• 05 мая в 14:34
Ответ дляЯ в дамках
То зрозуміло, що у вас свій особливий світ скидання ваги на вершках.
Я в дамках• 05 мая в 14:35
Ответ дляМинерАлочка
Жги еще , что тебе «зрозуміло»
Oksania_mama• 05 мая в 14:39
Ответ дляМоль Моллівна
Не знаю хто и що тут доказує за зважування готового продукту. Мій тренер, мої дівчата які у інших тренерів ведуть іх повністю. Всі зважують у сирому виді. Ось навідь приклад що пишуть тренера.
Вага продуктів меню вказана у сухому/сирому вигляді. Наприклад: зважуєте гречку в сухому вигляді, не враховуючи тару, додаєте воду і варите. Сиру курячу грудку зважуєте, вимірюєте порцію олії для смаження і готуєте. Вимірюємо лише той продукт, який їмо (банани зважуємо без шкірки).
У готовому вигляді крупи, макарони збільшуються у вазі, тому що вбирають рідину. У той же час м’ясо, риба чи гриби, навпаки, віддають воду при приготуванні і вага готової страви зменшується. Тому, повторюсь, доцільніше зважувати продукти в сухому/сирому вигляді.
Ну і який сенс зважувати сире, якщо та ж гречка 100 грамм сира - це об´єм долоньки, я як її зварити, то це вже півведра?! Шлунок не гумовий.
кураГАЛЯ• 05 мая в 14:52
тому що у Вас нема дефіциту калорій.
Ви неправильно рахуєте чи не рахуєте спожиті калорії.
приховуєте їстиво від калькулятора ;)
Баба_Воля• 05 мая в 14:53
Ответ дляГл. Амурная
а с возрастом что не так уже ?
Не слушайте тут никого, кто вас чморит. У вас все в порядке. Это процесс, он идет. Вы работаете. Просто продолжайте в том же духе. Главное что объемы уменьшаются. Чем плавнее вы будете худеть, тем лучшего качество тело у вас в итоге будет. Поэтому все в порядке, не спешите, работайте.
Вельми шановна• 05 мая в 14:55
Мне больше интересно посмотреть на идеальные фигуры тех, кто здесь изрыгал сарказм и много умничал. И тех, кто пишет, что соусы и шоколад можно таким, как автор. У которой инсулинорезистентность. Можно-то можно. А будет ли отвес при таком можно?
кураГАЛЯ• 05 мая в 14:57
Ответ дляГл. Амурная
с сердцем и давлением проблем нет, поэтому нагрузки выдерживаю, хотя и тяжело физически.
Гемоглобин проверяла, сахар проверяла, остальное нет. У меня врач-эндокринолог сказала, что все остальное нет смысла проверять, явно есть инсулинорезистентность и плюс климакс, но все равно все дело в питании. Как она сказала - как ни крути, в концлагерях не было полных, поэтому надо браться за себя, наладить питание, добавить спорт и дело пойдет. Не надо жалеть себя и давать поблажек. Питание я изменила очень резко, до этого совсем другой режим был.
Выписали пропить Магний В6, это как раз от стресса.
класний лікар, діліться контактами, шукаю гінеколога-ендокринолога бо час піготуватися до клімаксу
Анонім Перший• 05 мая в 14:57
Ответ дляГл. Амурная
а с возрастом что не так уже ?
У вас вік предменопаузи. Я сама в цьому віці, тому знаю..
Почитайте про те, як змінюється організм жінки в цьому віці. Які гормональні зміни відбуваються. Почитайте скільки природньої смазки , необхідної для цілісності та працездатності суглобу у вас залишилося. Про те, як сильне навантаження згубно впливає на суглоб (а у вас навантаження не тільки від тренувань, а ще й додається безпосередньо ваша вага). Почитайте що в цьому віці у жінок виникає природня нестача кальцію і є ризик остеопорозу та ламкості кісток внаслідок цього - а ви даєте таке навантаження. Почитайте про стан ваших судин, а при такій вазі він нормальним бути просто не може і як навантаження може вплинути від підняття тиску, гіпертонічного кризу до інсульту. Почитайте як впливають великі фізичні навантеження на рівень гормону кортизолу, а його високий рівень блокує розщеплення жирів. Ви занадто активно взялися за схуднення. І не дивно, що за місяць очікуєте результатів. Але так не буває. Все що занадто, то не здраво. Ви в результаті або кинете бо не побачите результату, або тому що щось станеться із здоровям. Вам треба переглянути харчування і рівень навантаження. Краще повільніше, але будете здоровіше. Жаль що ви не чуєте...
ДолькиКабана• 05 мая в 15:09
Ответ дляГл. Амурная
а с возрастом что не так уже ?
Ну не девочка поди, я сама почти ваша ровесница и вес чуть больше, так мне ортопед заметил это все, суставы уже не те.
Я не хотела обидеть, если что 💐💜
ТрамвайGirl• 05 мая в 15:20
Ответ дляВельми шановна
Как это не зависит? У вареной и жареной курицы одинаковая калорийность?
Так если будете жарить добавляйте в расчет масло
Лялькодзьоб• 05 мая в 15:26
Ответ дляГл. Амурная
было 134, стал 128-129, в талии тоже чуть меньше, это уже даже по штанам почувствовала
Так это супер! Какая разница какой вес, главное ж объёмы!