Все до блиску• 13 июня в 22:04
Дівчата, розсудіть
десь із півтора місяці тому познайомилися на сз із хлопцем. Він мені подобається, але пише не кожного дня, за цей час всього три рази кликав на побачення.
Пару днів тому знову пише, короткий переказ змісту переписки:
-як там твої справи на сз?
-ніяк, нічого хорошого
-я здивований що так, адже ти дуже приваблива
-якщо я приваблива то чому ти такий пасивний
- я знайшов іншу людину з якою в нас вийшло дуже гарне спілкування. Тож я намагаюсь зрозуміти що до чого. Але з тобою ми теж гарно розуміємося тож я не хочу втрачати зв´язок
Що скажете, гибле діло? Блокувати нафіг?
Дякую
-як там твої справи на сз?
-ніяк, нічого хорошого
Дякую
Все до блиску
• 13 июня в 22:07
те, що він мені ще ніхто, і нічого не винен - і так зрозуміло. Просто от думаю, чи є смисл, чи може вийти щось ось у такій ситуації, чи краще не витрачати час
Пошаманю• 13 июня в 22:07
А чего. Вы выбираете, вас выбирают. Цену себе набивает каждый. Это норм. Зато человек честный и некоторое постоянство есть.
Ну, и когда вы не рассчитываете ни на что, вы не нервничаете и совершенно спокойно идёте просто хорошо провести время с парнем на разок.
АсобеннАя• 13 июня в 22:08
Ну, вы запасной вариант. Есть человек, который нравится больше, но если с ней не получится и другую он будет долго искать, тогда, может быть, рассмотрит вас
Все до блиску
• 13 июня в 22:09
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви себе не дооцінили, а він себе переоцінив
справедливості ради, я теж спілкуюсь із іншими, бо на даному етапі (і в нашому віці 35-40) не було такого що побачили один одного і яяяяк закохааалися. Так, він класна приємна людина, ми потроху одне одного взнаємо, думаю що він так само ставиться до мене як і я до нього. Не знаю, норм це чи не норм
АсобеннАя• 13 июня в 22:10
Блокировать или нет - ваше личное дело. Хотите с ним дружить, общаться - оставляйте
Рассматриваете только отношения - блокируйте
Великий сатирик• 13 июня в 22:10
А чего Вы ждете ? Если парень нравится, почему сами не пишете? Взрослая девушка , а сидите и ждёте у моря погоды
АсобеннАя• 13 июня в 22:10
Ответ дляВеликий сатирик
Ну он же написал, что есть вариант лучше автора и она ему нравится больше
Українська зірочка• 13 июня в 22:12
Вы общаетесь, как бы вам так сказать, не из сильной позиции.
У вас в целом с таким форматом общения будет гиблое дело.
В этом случае конкретно - дело дрянь
Все до блиску
• 13 июня в 22:14
Ответ дляПошаманю
ні, ви мабуть не зрозуміли питання. У мене до нього абсолютно ніяких претензій, цікавить, чи може вийти щось із цим чоловіком, чи може він мене згодом покохати, чи якщо відразу не впав в обморок від моєї неземної краси (хаха) то навряд? Тут просто дівчата пишуть що їх чоловіки в основному відразу почали активно і наполегливо залицятися, типу у чоловіків все відразу зрозуміло
Великий сатирик• 13 июня в 22:14
Ответ дляАсобеннАя
сейчас написал, а общаются 1,5 мес и автор не настойчивая, сидела и ждала непонятно чего
В таком возрасте и если человек хороший и нравится , то нужно забить на гордость и брать ситуацию в свои руки
Борець за гаманець• 13 июня в 22:14
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
почему переоценил?
автор же его не заблокировала, колеблется)
Все до блиску
• 13 июня в 22:15
Ответ дляВеликий сатирик
так я пишу, іноді. І він іноді пише. Але це в основному спілкування десь раз на три дні. Колись я, колись він. Більше він. Спілкування дуже гарне і живе, він сам про це неодноразово казав.
Пацаааааааан• 13 июня в 22:15
Ответ дляВсе до блиску
Он вам прямо написал, что у него есть девушка, которая ему очень нравится. С чего бы ему в вас влюбляться?)
Все до блиску
• 13 июня в 22:16
Ответ дляУхахайкина
Чому ви ні разу не пішли з ним на побачення?
Вибачаюсь, перечитала тему. Мабуть незрозуміло написала. Три рази були на побаченні
Борець за гаманець• 13 июня в 22:16
Ответ дляВсе до блиску
он не считает, что вы его достойны
(не важно как на самом деле, но вы его не привлекаете)
разве что совсем от безысходности, пересечься и посплетничать про сз, такой же неприкаянный дружбан
Великий сатирик• 13 июня в 22:16
Ответ дляВсе до блиску
Вы тоже не сравнивайте 20-25 лет и 40
В 40 лет уже трудно потерять рассудок от неземной красоты
Вы замужем не были ?
Борець за гаманець• 13 июня в 22:17
Ответ дляВсе до блиску
со временем он может разве что поистрепаться и решить, что раз уж эта одинокая жиночка, которая ждала его как хатико,
так уж сильно хочет, то ладно.
Он разрешит ей кружить себя и облизывать
Раз уже ей так надо. Пусть благодарна будет
так уж сильно хочет, то ладно.
Видна міленіалка• 13 июня в 22:18
Ответ дляВсе до блиску
Наполегливо залицяються з самого початку тільки ті, для кого баба - приз, і відповідно мужик для неї таке собі.
Якщо мужик кращий за вас ( а він кращий, бо кращого за нього ви так і не знайшли), то обирати буде він, і бігати за вами не буде.
Тож робіть висновки.
Все до блиску
• 13 июня в 22:18
Ответ дляВеликий сатирик
Вы тоже не сравнивайте 20-25 лет и 40
Вы замужем не были ?
Так і я про те. Але тут на порадниці дуже багато пишуть що кавалери прямо після першого побачення вже активнічають. Люди через місяць уже з´їжджаються. Ну те що починають відносини, хоча б займаються сексом це точно. Ні не була
Видна міленіалка• 13 июня в 22:19
Ответ дляВсе до блиску
Ви в рожевих очечках
Все до блиску
• 13 июня в 22:19
Ответ дляБорець за гаманець
так уж сильно хочет, то ладно.
та оце і я так думаю, чесно кажучи
Все до блиску
• 13 июня в 22:19
Ответ дляВидна міленіалка
Ви в рожевих очечках
ну а як треба розкажіть
Корсет_на_шурупах• 13 июня в 22:20
Ответ дляВсе до блиску
ви для нього вже ’завойований варіант’
Борець за гаманець• 13 июня в 22:20
Ответ дляВсе до блиску
та оце і я так думаю, чесно кажучи
Автор, если бы у вас был хороший вариант, который вам нравится.
То какой шанс был бы у того, кто не нравится?
Нулевой
Видна міленіалка• 13 июня в 22:20
Ответ дляВсе до блиску
ну а як треба розкажіть
П.21 перечитайте
Або п.27
Корсет_на_шурупах• 13 июня в 22:21
Ответ дляВсе до блиску
три рази і ні чого не вийшло? блокуйте на фіг)
Борець за гаманець• 13 июня в 22:21
Ответ дляВсе до блиску
ну а як треба розкажіть
Никак, вы ему не нравитесь
Он мягко дал вам понять это.
Будете сами навязываться и напрягать -пошлет
Он мягко дал вам понять это.