Da.Da• Изменено 22 июня 2025

США вступили в войну с Ираном?

Трамп заявил, что США вступили в войну с Ираном, нанеся удары по ядерным объектам Ирана.
«Мы завершили нашу очень успешную атаку на три ядерных объекта в Иране, включая Фордо, Натанз и Исфахан», — сказал Трамп в посте в социальных сетях. «Все самолеты сейчас находятся за пределами воздушного пространства Ирана. Полный комплект БОМБ был сброшен на основной объект, Фордо. Все самолеты благополучно возвращаются домой».
https://apnews.com/article/israel-iran-war-nuclear...
Что вы думаете по этому поводу?
Natka A.• 22 июня 2025
Ормузский пролив будет закрыт через несколько часов, заявил Командующий Военно-морскими силами Корпуса стражей исламской революции Ирана бригадный генерал Тангсири.

Ормузский пролив — стратегический узел, через который проходит треть мировой нефти. Северное побережье принадлежит Ирану, а южное — Объединённым Арабским Эмиратам и Оману
Falcon82• 22 июня 2025
Ответ дляNatka A.

І тут десь тихо зааплодували в раші. Нафта і газ. І воювати можна вічно. А ми вже навіть не ж...і...
Falcon82• 22 июня 2025
Ответ дляksenbaz
ну как никак нам помогают и баблом и оружием иначе мы с вами уже висели б на дереве
Ви пропустили G7? Хто кому допомагає? Фініта.
чаревна• 22 июня 2025
Ответ дляNatka A.

Пора заправлять баки и канистры
Natka A.• 22 июня 2025
Ответ дляFalcon82
Це світова криза буде, якщо закриють.
Мені тільки цікаво, як вони самі ту протоку закриють, якщо з іншого боку Емірати і Оман.
Та і інші нафтові країни Перської затоки, мʼяко кажучи, будуть проти такого закриття.
_ЯгодаМалина_• 22 июня 2025
Ответ дляFalcon82
Да,рашке ой как выгодна война в Иране
Falcon82• 22 июня 2025
Ответ дляNatka A.
Це світова криза буде, якщо закриють.
Емірати і Оман не є важливими експортерами. Плюс в Омана основні порти не закриються.
Не дарма Єгипет будує активно термінали і залізничні колії тягне в порти Червоного моря...
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляКазкарка
Може а Україну?
Без может
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляFalcon82
Іран цілком може рознести Ізраїль як раша нас розносить
Там уже тот Израиль так нашпиговали пво разным модным, так что вряд ли. Это же не Украина, которой косить кинули и наблюдаю как раша издевается
Olvia1987• 22 июня 2025
Ответ дляFalcon82
Чого це? Хіба ви це не читали?❗️ЗСУ пішли в контрнаступ на Сумщині: уже звільнено населений пункт Андріївка, — DeepState

Стежити за обстановкою в Сумах можна тут - t.me/Sumy
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляFalcon82
Так і нас всі кинули. Ось в чому проблема.
Нас кинули ещё в самом начале, пустым трепом про лэнд лиз
Манула• 22 июня 2025
Ответ дляPerfect look
На жаль, це так ...
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляNatka A.

Ну ціна на нафту взлетить, пуйло втішається. (
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляМанула
На жаль, це так ...
Им главное было втянуть поглубже в войну, поэтому и обещали злотые горы, когда тут писали правду, что никто ничего не даст и не собирается, а надо идти на переговоры, то орали рашаботы
Falcon82• 22 июня 2025
Ответ дляOlvia1987

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
І до чого одне до іншого?
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляNatka A.
Це світова криза буде, якщо закриють.
Навіть чутки для ринку нафти - інструмент
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Нам чего переживать, у нас же лэнд лиз, да ?
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Ця програма навіть не запрацювала, бо обрано було три інших - Pda, USaid
Дописів на цю тему багато, чому і як, і що з бюджету Сша.
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Так вы же лично писали сколько нам всего дадут, брать не будем успевать, никаких переговоров, километры текста были.И где это всё?
ClikClik• 22 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
LudaSHS• 22 июня 2025
Зараз в 15.00 по Києву американці мають дати брифінг, думаю розкажуть який мощний Трамп і як все він порішав.

Як раз площадка під софітами, непереможний ж. Як раз те що потребував с його маркетинг на фоні падаючих рейтингів
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Найдіть теми де писала про ленд лінз і то пів сторінки, давала посилання на Конгрес і сам оригінал. .
Це механізм, а не список. Ніякого списку ніколи і не було. Шукайте в 23 року топ теми, в мене не має мотивації знову бігати по колу і одне і теж писати. Кожному новорегу.
І так , по програмам вище назви, все на сайті білого дому і що Байден підписав, те і дали, і зараз доходить саме те що прийняли
Там 100+ млд допомоги.
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Там 100+ млд допомоги.
Другого ответа и не ждала
LudaSHS• 22 июня 2025
О почали вони
’Министр обороны США Хегсет:

Это было первое применение MOP (Massive Ordnance Penetrator). Мы разрушили иранскую ядерную программу.

✅ цікаво є докази ще, що вся програма все вже. Там є супутникові фото, але і саме виробництво дуже під землею
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Другого ответа и не ждала
Ви спеціально тему переводите з Ірану і Сша? Якщо б цікавилися, про ленд лінз саме механізм давно б прочитали.
І чому інша програма була, а тут піною сходили розказували що ті 100 млд кредит, поки в 24 р кінці сам Трамп не почав бідкатися про безкоштовне, чого за рахунок бюджету Сша.,то вже десь зникли ті оповідачі.
Теж саме зараз, Трамп ніколи не пропонував нові пакети і конгрес ніякі нові пакети не голосує, все йде старе, підписане Байденом. А тут перекручували в деяких темах що Сша припиняє допомогу, адміністрація іі припинила з приходом Трампа, і не продовжувала взагалі, навіть не голосували . Тобто не має чого припиняти, бо вони їх і не прийняли.
LudaSHS• 22 июня 2025
З того брифінгу
То нормально так вони ’ поучавствовали’.. 125 літаків тільки, а ще підводні.

’Генерал Кейн:

Мы сбросили 14 бомб MOP во время операции (12 на объект Фордо и 2 на Натанз). Всего во время операции было сброшено 75 высокоточных боеприпасов, в ней приняли участие 125 военных самолетов США.
Perfect look• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Трамп уже ресурсами отжал в 10 больше чем дали, доброе утро ☀️
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Напевно і виробництво копалин аж гай шумить, камазами вивозять, з фронтових особливо
Під кожним курганом американський бізнес!
Ирина_Б_• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Рф все віддає нафту америкосам?? Ааааа
Розумію
ну вы для общего развития расширьте кругозор , поинтересуйтесь)
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляИрина_Б_
Обовʼязково