пу_пугренчик• 16 августа в 21:58

У вас є «не видалене» коріння зуба? Як в народі кажуть пеньки

Чи є у вас таке, що зуб давно зруйнувався і залишився тільки пеньок в самій ясні? І ви не видалили його? Чи відразу все видаляєте і імплант, чи просто нічого?
АнтиТанкист• 16 августа в 22:00
Немає такого. Є два імпланти. Поставила відразу, з « пеньками» не ходила.
Манька вертихвостка• 16 августа в 22:03
Як можна себе так запустити, щоб пеньки оставалися. Це отравлює весь Ваш організм. Жах.
Цукрові вишні• 16 августа в 22:04
Ответ дляМанька вертихвостка
Денег нет.
автор пу_пугренчик • 16 августа в 22:04
Ответ дляМанька вертихвостка
Чим саме? Тим що кілька імплантів треба?
Ви ж не знаєте, яка причина тому і вже судите
графиняВишенка• 16 августа в 22:05
20 лет пенькам, стоматолог на неделе настоятельно просила удалить.
Пролечу основные и удалю
автор пу_пугренчик • 16 августа в 22:06
Ответ дляграфиняВишенка
Пролечу основные и удалю
А у вас один/два зуба? Не было на них коронок?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 августа в 22:07
Я ходила так роки...видалила, бо розумію що це гниль у роті і запах ...був від цього пінька свищ, який наривав і притискаючи прискала в різнібоки...нашо воно надо! Зараз все норм
графиняВишенка• 16 августа в 22:07
Ответ дляпу_пугренчик
Один. Нет, не было, я даже не знаю чего он откололся от корней, мне тогда 19 было
автор пу_пугренчик • 16 августа в 22:09
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Просто меня пугают тем, что лицо сильно исказится и нужно сразу ставить имплант во время удаления
Манька вертихвостка• 16 августа в 22:10
Ответ дляпу_пугренчик
То треба негайно видалити той непотріб, тому що це дуже небезпечно для всього організму людини.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 августа в 22:11
Ответ дляпу_пугренчик
Мене поки впізнають ...це вішають лапшу, що ви як маленька? Гроші викачатииякось треба! У мене немає 5 зубів 3 мудрості і 2 жувалиних...ставитииімпланти непланую
Дрібка щастя• 16 августа в 22:11
Ответ дляпу_пугренчик
Он гнилой же чаще всего.
Зараз на дієті• 16 августа в 22:14
Стараюсь сразу зубы лечить, не запускать
Кузякин• 16 августа в 22:26
Ответ дляМанька вертихвостка
Что небезпеченого?
Кузякин• 16 августа в 22:29
Дедушка ходил с парой пеньков лет 20. Они ему не мешали, проблем не доставляли. Запаха не было.
Боялся стоматологов, поэтому не удалял.
Кондуктор трамвая• 16 августа в 22:30
Ответ дляМанька вертихвостка
Ничего не оиравляет, у меня несколько таких много лет.
Кондуктор трамвая• 16 августа в 22:31
Ответ дляпу_пугренчик
Тоже такое слышала и что лицо может поплыть
Ищу Аленя• 16 августа в 22:32
У мене на пеньки нарощені зуби і коронки.
Від зубів залишилися лише корені, на жаль, бо страждаю дисплазією
автор пу_пугренчик • 16 августа в 23:00
Ответ дляИщу Аленя
Наверное нарастить уже нельзя когда корню уже пару лет
младокошкина• 16 августа в 23:02
Так
младокошкина• 16 августа в 23:03
Ответ дляМанька вертихвостка
Дать номер карти
Звожу з розуму• 16 августа в 23:30
А вот интересно, пока есть корни зуба, то кость в этом месте есть, а если удалить и ничего не ставить, то кость уйдет. Например, зуб мудрости, вместо него же ничего не ставят
Lacrimo• 16 августа в 23:36
Один такий є, не пенток, наростили. Але стоматолог рекомендувала пролікувати канали. Казала, що велика вірогідність, що корінь уже перегнив давно. Бо вона стару погано поставлену пломбу зносила і нарощувала новий зуб . Але він мене ніколи не турбує, пропила антибіотики коли вона розрила стару пломбу і через пару днів запломбувала , наростила як новий . Запазу , проблем чи скритих інфекцій нема. Знаю бо робила уже неоднократно аналізи. Далі не псується, сусідні не псуються. Так, що думаю може бути і так, якщо залишки стабільні.
Потринділиця• 17 августа в 23:55
Ответ дляЗвожу з розуму
не всегда. мне врач смотрел удален больше 20 лет назад, сказал кости достаточно и можно ставить имплант не подсыпая кость