Головний кошак• 18 октября в 20:57
Як купити каблучку?
Привіт дівчата , потрібно колективна порада . Знаходжусь в іншій країні , хочу купити каблучку в Україні , але страшно помилитись з розміром . Може у когось є якісь думки як це зробити з мінімальними витратами? Дякую всім за розуміння і допомогу
Захекалася читать• 18 октября в 21:34
Розмір оприділіть чи самі чи в ювелірному магазині. Каблучку замовити можна онлайн якщо це золото. Срібло моїй знайомій відмовились надсилати, сказали тільки золото. Але може інші магазини і не мають таких правил
Головний кошак
• 18 октября в 21:41
Дівчата , а як думаєте , біжутерія відповідає розмірам золотих каблучок ? Наприклад замовлю модель в біжутерії, якщо підійде замовлю золото…