Алина-eb61• 27 октября в 17:37

мРНК-вакцини проти COVID-19 можуть стимулювати імунну систему знищувати рак

Дослідження показує, що мРНК-вакцини проти COVID-19 можуть стимулювати імунну систему розпізнавати та знищувати рак
https://www.livescience.com/health/cancer/covid-19...
Результат:
вже голосів: 24
20 (83.33%) не
4 (16.67%) верим
miotornado• 27 октября в 17:40
А кто заказчик и спонсор этого сложного и дорогостоящего исследования?
Ксенияяяяя• 27 октября в 17:47
Ответ дляmiotornado
Виробник вакцини, яку по протоколу потрібно випробовувати років 10-20, але продавати - вже на вчора.
mymoly• 27 октября в 17:52
Ну пусть теперь кто укололся, продают свою кровь как лекарство от рака . Хоть заработают
natapril• 27 октября в 17:53
От те, що вони викликають тромбоз і через це смерть - це доведено статистикою чотирьох років вакцинувань. АстроЗенеку відкликали через це.
LyudaT• 27 октября в 18:01
Ответ дляnatapril
Астро Зенека не є мнрк вакциною.