Алина-eb61• 27 октября в 17:37
мРНК-вакцини проти COVID-19 можуть стимулювати імунну систему знищувати рак
Дослідження показує, що мРНК-вакцини проти COVID-19 можуть стимулювати імунну систему розпізнавати та знищувати рак
Результат:
вже голосів:
20 (83.33%)
не
4 (16.67%)
верим
miotornado• 27 октября в 17:40
А кто заказчик и спонсор этого сложного и дорогостоящего исследования?
Ксенияяяяя• 27 октября в 17:47
Ответ дляmiotornado
Виробник вакцини, яку по протоколу потрібно випробовувати років 10-20, але продавати - вже на вчора.