Весела моль• вчера в 23:54

оземпік, ліполітики і не тільки

Все що ви хотіли знати про косметологію схуднення.
Отаке відео попалося від компетентного лікаря!
Дуже цікаво і все по поличкам розклав
Карма хамелеона• вчера в 23:57
З яких пір Лата компетентний лікар🤷‍♂️🤦‍♂️😂

Любить піар і робить його абсолютно на всьому
Лама_мама• вчера в 23:57
Оземпик стоит дохера, простой человек его не купит...
Так что и опасаться нечего
автор Весела моль • сегодня в 00:02
Ответ дляКарма хамелеона

А що не так з ним? Розумний, ввічливий, лідер в своїй професії.
В нього чи не усі інші косметологи вчаться.
Чи особисто у вас із нмм негативний досвід був?
автор Весела моль • сегодня в 00:00
Ответ дляЛама_мама
Так что и опасаться нечего
Ну, заради омріяного схуднення деякі і в борги влазять.
Карма хамелеона• сегодня в 00:02
Ответ дляВесела моль
Це вас так вразило відео? Ви такі висновки з одного цього ролику зробили, що аж вирішили цим тут поділитися. Кого ви ще шановна слухали та бачили? З чією думкою можете порівняти і досвідом?
Лама_мама• сегодня в 00:02
Ответ дляВесела моль
Ну понятно у каждого свои тараканы,
Если бы у меня были деньги, я бы лучше за границу отдыхать)) похудение то фигня
Лама_мама• сегодня в 00:03
Кстати мне сын говорил что от оземпика - 10 лет жизни человека потом живёт
ГоловнаЯ• сегодня в 00:03
Ответ дляВесела моль
Но такие риски оправданы только при очень большом лишнем весе, когда побочки от лишнего веса хуже, чем от Оземпика. А людям с парой лишних кг это все не нужно, перестать жрать можно и самостоятельно.
Карма хамелеона• сегодня в 00:03
Ответ дляВесела моль
Чи не усі))) - це ви щойно дописали.
Але з чого ви це взяли?
Ви Лата?
автор Весела моль • сегодня в 00:03
Ответ дляКарма хамелеона
Так, хоч багато чула про препарати ті, після відео якось розсудливіше стала до цього ставитися.
автор Весела моль • сегодня в 00:04
Ответ дляЛама_мама
Ну понятно у каждого свои тараканы,
Ну коли в дзеркалі бачиш наче не себе, то і не до закордону
Карма хамелеона• сегодня в 00:05
Ответ дляВесела моль
Ну то велкам

Дивіться інших, слухайте…
Але не треба сюди тягнути все підряд що вас вразить аж до оргазму
автор Весела моль • сегодня в 00:05
Ответ дляЛама_мама
Цікава думка. А чому - він не розповідав? теж лікар?
автор Весела моль • сегодня в 00:06
Ответ дляКарма хамелеона
Чи не усі))) - це ви щойно дописали.
Але з чого ви це взяли?
Ви Лата?
Ну я підписана на багатьох. По препаратам різним навчання всі в нього проходять.
автор Весела моль • сегодня в 00:06
Ответ дляКарма хамелеона
Ну то велкам

Дивіться інших, слухайте…
А що у вас викликає оргазм?
На паровозе• сегодня в 00:07
Ответ дляВесела моль
Існує ОДИН ЄДИНИЙ спосіб схуднення!!!!!
ДЕФІЦИТ КАЛОРІЙ!!!
Все іншого не дано, або хірургічне втручання.
Кофе в лобби• сегодня в 00:07
За 3 года набрала 25 кг. Вес не сбрасывается никакими методами. Когда-то я с дуру смеялась над толстыми, а сейчас расхлебываю последствия. Давление от 150, варикоз, одышка. Чувствую себя полной развалиной. Согласна колоть Вегови.
Околовита• сегодня в 00:07
Подруга колола оземпик, у нее вес перевалил за 100, говорит сбросила кг 3 всего, не действует он на нее. У нее и так аппетита нет особо, а он именно блокирует чувство голода я так понимаю.
автор Весела моль • сегодня в 00:08
Ответ дляНа паровозе
Існує ОДИН ЄДИНИЙ спосіб схуднення!!!!!
ДЕФІЦИТ КАЛОРІЙ!!!
Ну так і цей ппрепарат як і хірірг.втручсння діє - обмежуючи здатнсть зїсти зайве.
Карма хамелеона• сегодня в 00:09
Ответ дляВесела моль
Оземпіку теж?
Не смішіть

Якщо прям болюча для вас тема - то дивіться ендокринологів

А якщо Лата зайшов , то він дерматовенеролог.

В тому і різниця, якщо розумієте. Ось в все)))

Як діти блін
автор Весела моль • сегодня в 00:09
Ответ дляКофе в лобби
О, у вас мабуть метаболічний синдром? Він наприкінці відео казав що скоро допис чи відео в себе на цю тему викладе
ГоловнаЯ• сегодня в 00:09
Ответ дляНа паровозе
Існує ОДИН ЄДИНИЙ спосіб схуднення!!!!!
ДЕФІЦИТ КАЛОРІЙ!!!
Оземпик не творит никаких чудес, он только снижает аппетит. Но побочки могут быть ужасными, постоянные рвота и понос, например. Килограммы от этого сойдут, на какие, просто вода.
На паровозе• сегодня в 00:09
Ответ дляВесела моль
Він не обмежує здатність зʼїсти зайве і має цілу гору побочки + високу ціну.
Правильно розраховане БЖУ теж не дають вам їсти зайве
автор Весела моль • сегодня в 00:09
Ответ дляОколовита
Ну уземпік - то умовно. Там і про Мунджаро, звісно. Він чула що м енш побічок дає
На паровозе• сегодня в 00:10
Ответ дляКофе в лобби
Ви худли зі спеціалістами?
Скільки ви важете, що ви робили? Чи здавали аналізи?
автор Весела моль • сегодня в 00:11
Ответ дляКарма хамелеона
Оземпіку теж?
Не смішіть

Як діти блін
Ну там у відео мова лиш частково про оземпік. Там і про ліполітики, і про усі способи косметологічно худнути
На паровозе• сегодня в 00:11
Ответ дляКарма хамелеона
Ну то велкам

Дивіться інших, слухайте…
100%
автор Весела моль • сегодня в 00:11
Ответ дляГоловнаЯ
А мунджаро - наче без тих побічок, чи ні?
Кофе в лобби• сегодня в 00:12
Ответ дляНа паровозе
Ви худли зі спеціалістами?
Девочки, я живу за границей. Работаю физически как папа Карло. Худела с диетологом. Подсчет калорий. Как только прекращаю - сразу набираю вес. Вес не снижается абсолютно. Мне 47 лет, предменопауза.
На паровозе• сегодня в 00:13
Ответ дляГоловнаЯ
Та я прекрасно все знаю, я схудла більше як на 40 кг, вивчила цю тему від і до, який нахрен оземпік?