Гуру троллинга• 07 апреля в 21:20
Похваліть, або посваріть свій планетарний міксер
Порадьте планетарний міксер до 12 тис.
Однозначно• 07 апреля в 21:25
Посоветовать не могу, так как мой стоит дороже. Я его целовать готова, настолько нравится ❤️. Теперь он готовит, а я только перемываю за ним)
Гуру троллинга
• 07 апреля в 21:26
Ответ дляОднозначно
Кенвуд?
Однозначно• 07 апреля в 21:28
Ответ дляГуру троллинга
Кенвуд?
Да. Тот что сам готовит с автоматическими программами и индукцией.
Витворунка• 07 апреля в 21:35
У мене такий, тільки білий. Дуже задоволена, постійно використовую багато років. Дуже потужний, місить навіть дуже туге тісто і присоски міцні, тому намертво на столі стоїть, чаша дуже велика. Єдине, чого мені не вистачає в ньому - він потужний одразу з 1 режиму, тобто, найнижчої швидкості, щоб ледь-ледь ворушилася, нема (наприклад, крохмаль ввести наприкінці в меренгу чи борошно на бісквіт, як лопаткою вводять). А збиває і місить тісто чудово, я дуже його люблю
Люблю Украину• 07 апреля в 21:35
Bosch mum - как миксер ок, но если серьезно увлекаться тестом и глютеновыми окнами, то нужен помощнее
Та никада в жизни• 07 апреля в 21:45
Кенвуд, якраз купувала за 12 тисяч, але зараз цієї моделі вже немає в продажу
Все буде Україна• 07 апреля в 21:52
Ответ дляВитворунка
Дуже шумний?
МатьЧасть• 07 апреля в 21:54
Кенвуд, офигенный, лучшая моя покупка. Брала на скидках, потом докупила машинку для мяса
Витворунка• 08 апреля в 10:54
Ответ дляВсе буде Україна
Дуже шумний?
Не знаю, міксер - як міксер, звичайний шум