Вилосипедниця• сегодня в 00:17
У вас такое было, что вас обижали и ополчались все люди?
Несемо світло разом• сегодня в 00:19
Это бывает такой период. Обычно за проступки наказывает судьба
Свекруховна• сегодня в 00:22
Нет не было . С кем - то могли быть конфликты, но такого , чтобы все были против меня не было.
Чупокабра• сегодня в 00:25
На роботі зараз таке, не вписуюсь в корпоративну культуру, так це називається. Дві клімактеричні істерички, мутять воду. Але мені пофіг.
всемВсёИмного• сегодня в 00:33
Ответ дляВ рот не ложи
в школе буллили, это считается?
+1, только в школе…вспомню - вздрогну( во взрослой жизни никогда, наоборот тянутся люди, все пытаются дружить
В рот не ложи• сегодня в 00:33
Ответ длявсемВсёИмного
так же само
А я нівроку• сегодня в 00:38
Я на работах такое наблюдала. И никогда не поддерживала ополчившееся стадо в целях выгоды. А стадо из-за отсутвие моей поддержки тоже начало меня воспринимать, как какую то не такую, как им надо. Противно было смотреть на это, а потом я уволилась и несколько других людей сделали также, видя несправедливость.
Ищу-брожу• сегодня в 00:56
Ответ дляЧупокабра
Знаєте, у мене теж починається клімакс. Коли була молодша, думала, як і Ви. Але зараз зрозуміла, якщо людина по життю ї...нута, то клімакс ні до чого. У мене в колективі якраз молодші мене на 5-8 років мутять воду, керівниця молодша за мене, але доколупується до такого, шо соромно казати. І плюс до цього чоловіки на керівних посадах чудять, ну там корона в обох((.
Вишня на торті• сегодня в 01:01
Было. В универе как-то - был ДР у одногруппницы, из всех приглашенных на следующий день на занятия пришла только я (остальные пришли те, кого не пригласили), ибо были по расписанию те пары, которые мне вообще было не с руки пропускать. Непришедшие вынесли мозг, некоторые демонстративно общаться перестали. Плюнула и пошла дальше - было как-то пофиг.
Чупокабра• сегодня в 01:02
Ответ дляИщу-брожу
Я не дуже молода, трошки за 40, але колектив цікавий, є каста, яка працює разом 20 років, і є всі інші. Докопуються, обговорюють, чмирять людей, які в ту касту не входять, лізуть в особисте, люблять щоб їм доносили, не розуміють людей, які на роботу ходять за грошима, кожну помилку, обсосуть і доносять власнику. Я чітко розумію, для чого я на цій роботі, не вступаю ні в які коаліції, потихеньку налагоджую роботу
Джинци на Флісі• сегодня в 02:04
А меня обижала родная мама пока я с ней жила, постоянно обесценивала
Радостина• сегодня в 02:20
Це зазвичай відбувалось в сім´ї мого чоловіка. Коли їздили до них в гості, то любе моє слово - в критику. Що не скажу - все ні. Навіть якщо скажу сьогодні буде дощ - одразу гуртом всі ’ні!’. Я прям помітила , що це маразм якийсь і почала їх тролити і на все казати ні, а потім взагалі перестала їздити. Нафіг треба. Це відбувалось сидячи за столом: свекр, свекруха, їх дочка з чоловіком, особливо дочка з чоловіком. Прям смішно
Душка-свекрушка)))• сегодня в 03:06
Ответ дляВ рот не ложи
в школе буллили, это считается?
В каком классе?Долго ?
В рот не ложи• сегодня в 03:07
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В каком классе?Долго ?
примерно с 8 и до 11
Оч@ров@Шк@• сегодня в 04:53
Так, просто перестали спілкуватися, спочатку син, потім сестра. Просто так, бо зі мною нудно і перспектив немає.
Ангел-предохранитель• сегодня в 06:39
Було таке, коли була керівником підрозділу. Але не всі прямо, а лише жіноча група. Було дещо неприємно, але не дуже я на тому заморочувалась, бо в особистому житті були величезні зміни. Вже тепер з далечини років я іноді роздумую про цей період і розумію, що люди бувають дуже тупими і піддаються впливу неформальних лідерів. Які не завжди є мудрими, а просто зависними бабами. І не хочуть з тупого упередження розібратись в ситуації. Світло на них пролилось через 10років, коли страсті вляглись і приступив холодний розум: а все було не так, як їм бачилось тоді, бо так їм хотілось. Прозріння прийшло і я тепер сміюсь з тих тупезних бабів, бо життя все ставить на місце. Деяких взагалі скинуло з директорської посади. В продавцях тепер себе реалізують. І головне, що я нарила мудрого з досвіду: триматись родини, дітей, сім´ї. Подруг мінімум або ж і зовсім ліквідувати. На роботу ходити тільки по гроші, душу туди не вкладати.
Миллениалка• сегодня в 07:19
В школі було. Не те що прям булінг, просто я була далеко не першою красунею і до того ж відмінницею: не дуже хотіли з такими дружити, тому друзів не було, а підколи всякі були.
Прибираю щодня• сегодня в 08:29
Иногда мне так казалось
Но потом я поняла, что все люди думают только о себе и уж точно не обо мне
Не боюся осуду• сегодня в 12:23
Ответ дляА я нівроку
Я тоже не стою молча. Терпеть не могу когда люди превращаются в стадо