Злива інформації• 02 мая в 16:48
Прибрала з рутини все, крім вмивалки, зволожувача і SPF на місяць
Ніяких сироваток, кислот, масел, патчів. Перший тиждень шкіра виглядала гірше. На третьому вийшла на якийсь мінімальний, але стабільний стан. Зараз думаю, що повертати назад, а що ні. Хто так само робив перезавантаження?
Позаземний розум• 02 мая в 16:49
Ответ дляНе люблю натовп
Я так в Тай ничего не взяла и пожалела
Ничего -это кислоты , масла , патчи ?
Или базовый минимум не взяли ?
Бабайко• 02 мая в 16:49
Авторе, про яке ’перезавантаження’мова?
Якщо з вашого раціону прибрати на місяць все, крім води та олії, що з вами буде?
Не люблю натовп• 02 мая в 16:50
Ответ дляПозаземний розум
Ничего -это кислоты , масла , патчи ?
Или базовый минимум не взяли ?
Взяла лишь умывание, увлажнение и спф 50
Язикувата Хвеська• 02 мая в 16:56
У меня был такой эксперимент, просто ни сил, ни желания не было какое-то время, хотя обычно у меня обширный уход утром и вечером. Лучше не стало, кожа стала какой-то тьмяной
Пасхальний тролік• 02 мая в 16:56
Что значит стабильный стан?
У вас были какие то проблемы с кожей серьезные, вы их решали с помощью патчей и сывороток?
У меня все стабильно даже если просто умываться и ничем не пользоваться.
ЛюблюДевчонок• 02 мая в 17:04
Ответ дляСегодня сержусь
Ви просто забрали у шкіри те, що робило її кращою? Нащо?
Те, що насичувало хімікатами регулярно.
Патриоточка• 02 мая в 17:14
Автор скільки Вам?
Я на доглядову косметику витрачала багато коштів і не бачила результату як такого, тільки стан шкіри чуть краще, саме пори меньші і без пігментації.
І от в 41 зробила губи, ботокс та біоревіталізацію. Прибрала десь 70% від свого доглядового арсеналу. Залишила тільки домашні мікротоки, ретиналь, умивалку змінила і користуюсь зранку однією, в ввечері масло з бустером, і 2 різні сироватки, SPF 50. І що я хочу сказати - маю вигляд набагато кращий, чим 2 роки тому.
ПультОт_БМВ• 02 мая в 17:15
Не робила,нащо,як я маю змогу і результат.Буде 80,як доживу,то зроблю.
А я женатая• 02 мая в 17:32
У меня только скраб раз в неделю и спф каждый день утром и когда на улицу среди дня иду.
Пожмаковна• 02 мая в 18:04
Ответ дляПатриоточка
Автор скільки Вам?
Какие у вас домашние микротоки?
Позаземний розум• 02 мая в 19:37
Ответ дляПатриоточка
Автор скільки Вам?
А как микротоки с ботоксом -можно ?
Сегодня сержусь• 02 мая в 19:56
Ответ дляПатриоточка
Автор скільки Вам?
Тобто ви зараз маєте на щодень після вмивання 2 різні сиворотки, ретиналь, я так розумію, у кремі на ніч, на день зволоження з спф. Хочеться спитати тоді, від чого відмовилися?)
Патриоточка• 02 мая в 20:08
Ответ дляСегодня сержусь
Ретиналь уже не використовую, так як активне сонце.
Зранку легка умивалка та серум. Спф.
Ввечері олійна з бустером та інший серум.
Зранку легка умивалка та серум. Спф.
Патриоточка• 02 мая в 20:10
Ответ дляПозаземний розум
А как микротоки с ботоксом -можно ?
Через місяць після процедури.
Відмовилась від алко та кава тільки зранку. І за пару днів до та після процедури каву не вживаю.
Патриоточка• 02 мая в 20:23
Ответ дляСегодня сержусь
Раніше було все, що на фото 1 та + з фото 2.
Зараз тільки фото 1