Ms. Анонимная• 2 часа назад
Тренер та вартість занять
Хочу почути думку зі сторони.
Ходжу до тренера в зал приблизно раз на тиждень. Він неодноразово говорить, що для кращого результату потрібно приходити частіше — хоча б 2–3 рази на тиждень. Я це й сама розумію, але є одна проблема: вартість персональних тренувань для мене занадто висока, і дозволити собі ходити частіше я не можу.
Іноді складається враження, що тренер наполягає саме на більшій кількості занять, хоча я вже пояснювала, що питання не в бажанні, а у фінансах.
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи нормально, що тренер постійно пропонує збільшити кількість тренувань, чи варто шукати інший формат — наприклад, одне персональне тренування на тиждень, а решту днів займатися самостійно за його програмою?
Ходжу до тренера в зал приблизно раз на тиждень. Він неодноразово говорить, що для кращого результату потрібно приходити частіше — хоча б 2–3 рази на тиждень. Я це й сама розумію, але є одна проблема: вартість персональних тренувань для мене занадто висока, і дозволити собі ходити частіше я не можу.
Іноді складається враження, що тренер наполягає саме на більшій кількості занять, хоча я вже пояснювала, що питання не в бажанні, а у фінансах.
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи нормально, що тренер постійно пропонує збільшити кількість тренувань, чи варто шукати інший формат — наприклад, одне персональне тренування на тиждень, а решту днів займатися самостійно за його програмою?
Кофр для ноги• 2 часа назад
Раз с тренером , два без. Потому что толку от одного раза очень мало
1
МинерАлочка• 2 часа назад
Так без тренера , пусть он вам составит программу посмотрит за выполнением упражнений, чтоб технически вы правильно выполнили, и сами занимаетесь , для хорошего результата не обязательно каждый раз новый комплекс . Можно базовый комплекс делать только со временем вес увеличивать и количество выполнений
ШанельКуКу• 2 часа назад
Ви ж, мабуть, хочете якийсь результат? Та і тренеру теж, напевне, бажано бачити результати роботи. Від одного заняття на тиждень цих результатів не буде, на жаль. В якийсь момент Ви самі тим тренером будете незадоволені), а він ставитиметься не дуже серйозно до Вас. Поясніть йому, що не маєте можливості оплачувати його послуги декілька разів на тиждень, але будете займатися самостійно - можливо, він навіть Вам вказівки дасть, що і як робити на самостійних заняттях. А так, звичайно, коли він чує, що ви один раз лише ходите , то навіщо це взагалі...
3
Атятя_тётя• 1 час назад
Сама навчайтесь. Якщо є фін.можливіть, то раз в тиждень хоч з тренером займайтесь перший час. Тренер зацікавлений на 99% в ваших грошах, а не вашому тілі.
Я ніколи не займалась із тренером, крім 1 безкоштовного ввідного тренування саме через фінанси. Сама навчалась по ютубу-інсті з тренерами і фітнес-бікіні. Знайшла тих, хто викликає довіру і детально розповідають техніку вправ, суть тих чи інших тренажерів, програми і тд. Вивчала техніку, механіку роботи, будову мʼязів, бжу і тп. Головне бажання.
Ніхто не вірить, що я ’побудувала’ себе без тренера. Людина може все, якщо захоче.
Я ніколи не займалась із тренером, крім 1 безкоштовного ввідного тренування саме через фінанси. Сама навчалась по ютубу-інсті з тренерами і фітнес-бікіні. Знайшла тих, хто викликає довіру і детально розповідають техніку вправ, суть тих чи інших тренажерів, програми і тд. Вивчала техніку, механіку роботи, будову мʼязів, бжу і тп. Головне бажання.
Ніхто не вірить, що я ’побудувала’ себе без тренера. Людина може все, якщо захоче.
автор
Ms. Анонимная
• 1 час назад
Ответ дляШанельКуКу
Ви ж, мабуть, хочете якийсь результат? Та і тренеру теж, напевне, бажано бачити результати роботи. Від одного заняття на тиждень цих результатів не буде, на жаль. В якийсь момент Ви самі тим тренером будете незадоволені), а він ставитиметься не дуже серйозно до Вас. Поясніть йому, що не маєте можливості оплачувати його послуги декілька разів на тиждень, але будете займатися самостійно - можливо, він навіть Вам вказівки дасть, що і як робити на самостійних заняттях. А так, звичайно, коли він чує, що ви один раз лише ходите , то навіщо це взагалі...
Мені два рази ,вже дорого
маска Ілона• 1 час назад
Мой тренер тоже говорил нужно 2-3 раза....но я не потянула долго и просто пошла на групповые занятие, но хожу 2-3 р в неделю иначе не будет эффекта
маска Ілона• 1 час назад
Ответ дляMs. Анонимная
Мені два рази ,вже дорого
Я бы на вашем месте ходила бы другие 2 раза сама
Розумашка• 1 час назад
Я заплати за програму, два рази була з тренером щоб показав техніку виконання. Все, далі сама
Инстагра_мерша• 1 час назад
Ответ дляMs. Анонимная
Мені два рази ,вже дорого
Ну ви ж можете самостійно, без тренера робити вправи 2 рази на тиждень, окрім того, який з тренером.
Путающаяся• 43 минуты назад
Вам действительно тогда лучше заплатить за составление программы, и по ней заниматься самой. Так будет намного дешевле.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу