Без Баяна• 1 час назад
Посоветуйте, как готовить для одного человека так, чтобы не было скучно и
не приходилось каждый день есть одно и то же. Порции на одного, отдельная головная боль.
ПироженкА• 1 час назад
Это как одну котлету?
У нас пятеро Я не представляю даже как на одного приготовить
У нас пятеро Я не представляю даже как на одного приготовить
Ждушечка• 1 час назад
Коли я жила сама,я майже не готувала. Зранку кава з бетером,обід на роботіходила в заклад. Протягом дня чай,кава,яблука,печиво. Ввечері яйця,омлет,шось покупне і тд
9
Та легко!• 1 час назад
Ответ дляПироженкА
Это как одну котлету?
У нас пятеро Я не представляю даже как на одного приготовить
У нас пятеро Я не представляю даже как на одного приготовить
А я мечтаю готовить на одного а не на ораву
1
ПироженкА• 1 час назад
Ответ дляТа легко!
А я мечтаю готовить на одного а не на ораву
Да я тоже Мои уже подросли сами многое готовят это конечно спасение
1
ПироженкА• 1 час назад
Ответ дляТа легко!
Автор вы о каком одном пишите, это вы , или другой человек?
Может автор кому-то готовит
У меня подруга ездит к больной маме и готовит ей почти каждый день
У меня подруга ездит к больной маме и готовит ей почти каждый день
40каградусная• 1 час назад
зачем порции на одного? готовьте хотя бы на 2-3, это ж издевательство каждый день по условной котлете жарить
4
2
дамаБезСобачки• 1 час назад
Мне вообще не проблема каждый день есть одно и то же, если еда нравится.
7
Кружите меня,кружите• 1 час назад
Робіть щось м´ясне на три дні, а гарнір змінюйте типа салат овочевий, макарони, пюре. Можна заморожувати полуфабрикати типу фаршировані голубці, перці, млинці і потім розігрівати під обід. Або легкі супи на пару днів
6
Я_канеша_извиняюсь• 1 час назад
Суп варю раз в тиждень.Десь 1,5 л,мені на пару днів і на роботу взяти.А так овочі,роблю прості салати-помідор,огірок,перець,фета-мені супер.Часто куряче філе запечене буває риба.В мене аерогриль,поставив 1-2 філе мерлузи чи куряче,та й готово.Каші різні,рис,гречка,вівсяна,кускус-це варити або запарювати 5 хв,печу або варю картоплю, яйця або сирники,з пачки творога 9 сирників,беру і на роботу.Є напівфабрикати.Завжди замовляю голубці,перець,зрази,пельмені з індички,по 1 кг є,поки не зʼїм.Різні бутерброди,вершковий сир в ходу,сир,фрукти,буває солодощі бо пʼю каву,кисломолочні.Ім 3 порції по 450-500 ккал,стараюся без перекусів.
Николай Сергеевич• 1 час назад
Распишите себе меню на неделю, делайте заготовки (предварительно разделанное мясо, фарш замораживайте). Просто нарезанное мясо это уже экономит время, убирает тупую механическую нарезку для каждой готовки и из него можно сделать что угодно просто меняя специи. Порции один раз определить, записать и потом не думать. Поищите оптимальные на свой рост вес на сайтах с диетами.
2
Обнемашечка• 1 час назад
Поиготували наприклад котлети штук 10, 4 залишили їсти, інші заморозили. Коли треба, взяли розморозили і у вас вже є швидко при готовлена їжа
1
Куратор дебошей• 54 минуты назад
Ответ дляОбнемашечка
Поиготували наприклад котлети штук 10, 4 залишили їсти, інші заморозили. Коли треба, взяли розморозили і у вас вже є швидко при готовлена їжа
От хотіла написати, а ви швидше)))
Є страви, що можна мороз ти вже готовими. Ті ж котлети, відбивні, сирники. Звечора собі на сніданок пару сирників дістав в холодильник - на ранок тільки розігріти. Те ж саме з вечерею: зранку відбивну дістав, ввечері прийшов, порцію рису чи салат зробив і відбивну - тільки розігріти.
Дуже схожим чином можна робити з супами: заморозити бульйон на пару порцій, м´ясо вже від варене і заправки різні (до супу, до борщу, до розсольника, тощо). Захотілося супу - навіть заморожений бульйон закинув в каструлю, картоплю одну почистити і порізати, для борщу - ще жменю капусти. За пів години легко готується. А якщо ще все попередньо розморозити, то і ще швидше може бути.
Є страви, що можна мороз ти вже готовими. Ті ж котлети, відбивні, сирники. Звечора собі на сніданок пару сирників дістав в холодильник - на ранок тільки розігріти. Те ж саме з вечерею: зранку відбивну дістав, ввечері прийшов, порцію рису чи салат зробив і відбивну - тільки розігріти.
Дуже схожим чином можна робити з супами: заморозити бульйон на пару порцій, м´ясо вже від варене і заправки різні (до супу, до борщу, до розсольника, тощо). Захотілося супу - навіть заморожений бульйон закинув в каструлю, картоплю одну почистити і порізати, для борщу - ще жменю капусти. За пів години легко готується. А якщо ще все попередньо розморозити, то і ще швидше може бути.
1
Чумачечая_• 53 минуты назад
Коли я одна, то готую собі шаурму, кручу кімпаби, смажу куряче філе і їм його з салатом, і щаслива)
Пацака-задирака• 51 минуту назад
Вакууматор и морозилка вам в помощь. В инсте куча советов по заготовкам.
ГейСюда• 47 минут назад
Ответ дляТа легко!
А я мечтаю готовить на одного а не на ораву
Це складніше))) я звикла на 5 готувати, зараз розʼїхалися і ми з молодшою дочкою вдвох. Готую кожний день все одно, просто попередню їжу викидаю постійно🤦♀️
Блиск думки• 41 минуту назад
Ответ дляГейСюда
Це складніше))) я звикла на 5 готувати, зараз розʼїхалися і ми з молодшою дочкою вдвох. Готую кожний день все одно, просто попередню їжу викидаю постійно🤦♀️
Та ні)
Ми з сином вдвох.
То м´ясо запікаю, салати готую. Іноді супи варю..
Він невибагливий )
Ми з сином вдвох.
То м´ясо запікаю, салати готую. Іноді супи варю..
Він невибагливий )
Я_канеша_извиняюсь• 34 минуты назад
Ответ дляГейСюда
Це складніше))) я звикла на 5 готувати, зараз розʼїхалися і ми з молодшою дочкою вдвох. Готую кожний день все одно, просто попередню їжу викидаю постійно🤦♀️
Ого,перевод грошей.Ну я то рахую все і ні краплі не викидаю.Гроші є,але заробляю важко,тому дуже ціню.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу