Крихітка на всі• 25 мая в 10:55
Метро як укриття Київ, цікаво скільки людей влізе?
Ну от якщо прикинути що наприклад 2млн киян реально підуть у метро що для всіх вистачить місця?
5
Вірю, я повірив• 25 мая в 10:57
Київський метрополітен здатний одночасно вмістити близько 1,5-2 мільйонів людей на всіх своїх станціях та у переходах, які під час повітряних тривог виконують роль укриттів (наприклад, у 2025 році підземка одночасно розмістила рекордні 970 тисяч осіб).
6
Сільський ансамбль• 25 мая в 10:58
Гугл говорит, что тысячи на одну станцию. Точнее, написано, что например хрещатик или майдан, десятки тысяч. Но мне сложно это представить
1
3
Додекаэдр• 25 мая в 11:10
Давно не живу в Киеве, но как вспомню в 8:45 утра переход с Майдана на Крещатик, а ведь это маленькая часть людей. Пройти было нельзя.
Так что, не верю, что влезет 2 млн
Так что, не верю, что влезет 2 млн
4
західний_діалект• 25 мая в 11:13
Дивлячись, яка станція. У центрі вони ж глибокі. Я живу на ГД, туди й ходити, як на мене, небезпечно.
3
Жена сантехника• 25 мая в 11:16
Ответ дляСільський ансамбль
Гугл говорит, что тысячи на одну станцию. Точнее, написано, что например хрещатик или майдан, десятки тысяч. Но мне сложно это представить
Це виключно, як шпроти в банці. Коли раптом в час пік тривога, відчуття не самі приємні, стоїть море людей, ні впасти , ні сісти. Я колись на Ареснальній застряла, вона взагалі малюсінька.
2
Сільський ансамбль• 25 мая в 11:17
Ответ дляЖена сантехника
Це виключно, як шпроти в банці. Коли раптом в час пік тривога, відчуття не самі приємні, стоїть море людей, ні впасти , ні сісти. Я колись на Ареснальній застряла, вона взагалі малюсінька.
Зато самая глубокая в Киеве. Безопасность)
2
Жена сантехника• 25 мая в 11:19
Ответ дляСільський ансамбль
Зато самая глубокая в Киеве. Безопасность)
Воно то так, але кількість людей, яку вона вміщає саме внизу - дуже обмежена, умовно два потяги зупинилося і вже місця було дуже обмаль. Сьогодні виходила на Лук´янівці, запах горілого ще й зараз зберігається, кажуть людей вивозили потягом на іншу станцію.
автор
Крихітка на всі
• 25 мая в 11:23
Ответ дляЖена сантехника
Це виключно, як шпроти в банці. Коли раптом в час пік тривога, відчуття не самі приємні, стоїть море людей, ні впасти , ні сісти. Я колись на Ареснальній застряла, вона взагалі малюсінька.
Я теж так на Арсенальній застрягла. Стояти довго я не можу. Як люди витримують
2
Бодіпозітівна• 25 мая в 11:56
Для чого створювати тему? Зрозуміло, що якщо як укриття, а не просто здійснити перехід - ні.
автор
Крихітка на всі
• 25 мая в 11:58
Ответ дляБодіпозітівна
Для чого створювати тему? Зрозуміло, що якщо як укриття, а не просто здійснити перехід - ні.
Просто цікаво скільки реально вміщує метро. Бо кажуть що б ходили. Але реально цікаво чи всі влізуть
Бодіпозітівна• 25 мая в 12:03
Ответ дляКрихітка на всі
Просто цікаво скільки реально вміщує метро. Бо кажуть що б ходили. Але реально цікаво чи всі влізуть
Я сама вже думаю, може їздити в метро... зрозуміло, що якщо з палатками-кріслами-матрацами, то потрібно зазделегідь приїжджати. Передивіться фото з пабліків , скільки приблизно палаток, крісел і т.п. і буде вам відповідь. Але зрозуміло, що не дуже багато
автор
Крихітка на всі
• 25 мая в 12:06
Ответ дляБодіпозітівна
Я сама вже думаю, може їздити в метро... зрозуміло, що якщо з палатками-кріслами-матрацами, то потрібно зазделегідь приїжджати. Передивіться фото з пабліків , скільки приблизно палаток, крісел і т.п. і буде вам відповідь. Але зрозуміло, що не дуже багато
Це ж треба купити ті крісла і палатки, грошей немає. В мене двоє підлітків. Не уявляю як там спати холодно, твердо, світло.
1
Бодіпозітівна• 25 мая в 12:09
Ответ дляКрихітка на всі
Це ж треба купити ті крісла і палатки, грошей немає. В мене двоє підлітків. Не уявляю як там спати холодно, твердо, світло.
Розумію вас. У мене палатка є, тому не потрібно вкладатися. Може погляньте б/в на олх? Але таку модель, щоб легко складалася-розкладалася. Всередину карімати, щоб не холодно було від підлоги. Ну і всередині вам не буде світло заважати
автор
Крихітка на всі
• 25 мая в 12:18
Ответ дляПлету интриги
Так весь Киев не побежит в метро
Так я і цифру не весь Київ писала.
Жена сантехника• 25 мая в 12:21
Ответ дляКрихітка на всі
Це ж треба купити ті крісла і палатки, грошей немає. В мене двоє підлітків. Не уявляю як там спати холодно, твердо, світло.
Можна хоча б каремати і теплі спальники+маску на очі, бо свою ’хату’ туди тягнути, то вже якось зовсім. Від нас метро на іншому березі, то я про таке не думаю, але теплі спальники , куплені минулої осені, взимку дуже пригодилися.
2
автор
Крихітка на всі
• 25 мая в 12:24
Ответ дляЖена сантехника
Можна хоча б каремати і теплі спальники+маску на очі, бо свою ’хату’ туди тягнути, то вже якось зовсім. Від нас метро на іншому березі, то я про таке не думаю, але теплі спальники , куплені минулої осені, взимку дуже пригодилися.
Є два карімати поки і все
Повітруля• 25 мая в 12:59
Ответ дляВірю, я повірив
Київський метрополітен здатний одночасно вмістити близько 1,5-2 мільйонів людей на всіх своїх станціях та у переходах, які під час повітряних тривог виконують роль укриттів (наприклад, у 2025 році підземка одночасно розмістила рекордні 970 тисяч осіб).
Что-то с трудом верится, учитывая наземные ветки.
Помню в 22 писали про наш Харьков, что максимально может в метро влезть 150 тысяч людей. У нас три ветки метро, в Киеве больше, конечно, но не думаю чтоб прямо в десять раз.
Помню в 22 писали про наш Харьков, что максимально может в метро влезть 150 тысяч людей. У нас три ветки метро, в Киеве больше, конечно, но не думаю чтоб прямо в десять раз.
1
Повітруля• 25 мая в 13:00
Ответ дляКрихітка на всі
Просто цікаво скільки реально вміщує метро. Бо кажуть що б ходили. Але реально цікаво чи всі влізуть
Главный вопрос, как с туалетом? Когда тысячам людей одновременно надо.
2
Жена сантехника• 25 мая в 13:39
Ответ дляПовітруля
Главный вопрос, как с туалетом? Когда тысячам людей одновременно надо.
Питанння мега актуальне, бо дійсно такі потреби ніхто не відміняв. Якосбь в мережу потрапили фото ’службові’, я була просто в ахєрі від їхнього виду і стану. Цікаво, пускають людей в ті туалети вночі.
автор
Крихітка на всі
• 25 мая в 14:37
Ответ дляПовітруля
Главный вопрос, как с туалетом? Когда тысячам людей одновременно надо.
О так це теж проблема. Бо я часто бігаю.
Повітруля• 25 мая в 15:06
Ответ дляКрихітка на всі
О так це теж проблема. Бо я часто бігаю.
В нас я знаю пускали в 22 році, але в черзі годинами стояти.
Жена сантехника• 25 мая в 17:14
Ответ дляКрихітка на всі
Є два карімати поки і все
Гляньте, це досить непогана ціна, та і зима теж прийде, згоддиться. Мені здається у нас такий
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу