Бабуся мороз• 25 мая в 23:46
Економія на обеліску
Я шокована встановленим пам´ятником Софії Мельник Федак.
Ну чесно, ну що це за шпиндик, це така повага?
Вона співзасновниця Пласту у Відні, членкиня правління Союзу Українок, громадська діячка і зрештою перша леді ОУН.
Вона допомагала чоловіку, друкувала його тексти (опісля своєї роботи і домогосподарства.
Вона була заслана в табір разом з Андрієм Мельником.
Завдяки пам´яті пані Софії, історики фіксували та відтворювали різні важливі моменти.
Невже ця людина не заслужила на те, щоб на могилі поставили кам´яний хрест?!
Ну чесно, ну що це за шпиндик, це така повага?
Вона співзасновниця Пласту у Відні, членкиня правління Союзу Українок, громадська діячка і зрештою перша леді ОУН.
Вона допомагала чоловіку, друкувала його тексти (опісля своєї роботи і домогосподарства.
Вона була заслана в табір разом з Андрієм Мельником.
Завдяки пам´яті пані Софії, історики фіксували та відтворювали різні важливі моменти.
Невже ця людина не заслужила на те, щоб на могилі поставили кам´яний хрест?!
6
6
3
1
Фрикаделька• 26 мая в 00:09
ОУН створили в Відні. Цікаво, що створять наші націоналісти в Берліні? Вони там теж дуже патрійотичні
3
1
Локшина на вухах• 26 мая в 00:11
Ответ дляФрикаделька
ОУН створили в Відні. Цікаво, що створять наші націоналісти в Берліні? Вони там теж дуже патрійотичні
А головною членкинею буде Борисфенка? Чи вона спроможна лише на вишиванки?
3
Горня капучіно• 26 мая в 00:20
В Європі ніхто не ставить пам´ятники для випендрьожу, ставлять надгробок такого типу і не вище першої висоти в багатьох лежить оформлений камінь
7
2
Леди Г• 26 мая в 00:20
так и во всём мире в любой области знаний и умений (((((
Женщина, жена, соратница обесценена, хотя покопаться так без нее и не было ни подвигов, ни мыслей, ни идей, а часто это и было то, что создавала она.
Красивая женщина кстати была.
Женщина, жена, соратница обесценена, хотя покопаться так без нее и не было ни подвигов, ни мыслей, ни идей, а часто это и было то, что создавала она.
Красивая женщина кстати была.
5
Гола з конопель• 26 мая в 00:21
Ответ дляЛокшина на вухах
Вперше чую. Мабуть її вклад відповідає розміру пам´ятника
Жизнь прожить, а на памятнике «жена того-то». Данедайбох
2
автор
Бабуся мороз
• 26 мая в 20:17
Ответ дляЛокшина на вухах
Вперше чую. Мабуть її вклад відповідає розміру пам´ятника
Вище про її вклад в українську державу прочитати не подужали? Чи прочитане не зрозуміли?
Локшина на вухах• 26 мая в 20:43
Ответ дляБабуся мороз
Вище про її вклад в українську державу прочитати не подужали? Чи прочитане не зрозуміли?
Прочитала. Її вклад -пластуни? Яких днем з вогнем не знайти? Чи те, що вона членкиня? Прізвище цієї членкині більшість українців ніколи не чули
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу