Бараболька• 26 мая в 15:29
Ситуація в дочки
Прийшла в гості до дочки. Покликали мене. Зять сидів весь час в компі, грав. Злий. Потім при мені почав підвищувати голос на мою дочку. Просто так. Що б ви зробили, сказали на моєму місці? Боюсь, що я поступила не вірно. Як правильно?
Бегущаяпо• 26 мая в 16:24
Ну так пошли бы с дочкой погулять, погода хорошая. А что интересного на диване сидеть, чаи гонять?
Ему с вами скучно, говорить не о чем. Из приличия притворяться уже не хочет
Не танцую- но пою• 26 мая в 18:31
Ответ дляЩастя-здоровля
Єдина реальна допомога - забезпечити доньку власним житлом
А сто в не квартире муж не будет ее унижать и орать??? С чего это?
ТигрЛьвович• 26 мая в 19:01
Ответ дляНе танцую- но пою
Ні, це щоб жінці було куди піти, якщо таке станеться.
Не танцую- но пою• 26 мая в 19:39
Ответ дляТигрЛьвович
Женщине и так есть куда уйти-к родителям
ТигрЛьвович• 26 мая в 19:49
Ответ дляНе танцую- но пою
Це дуже рідко є реальним варіантом.
Навіть якщо стосунки, на думку батьків, хороші.