sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_39
Бараболька• 26 мая в 15:29

Ситуація в дочки

Прийшла в гості до дочки. Покликали мене. Зять сидів весь час в компі, грав. Злий. Потім при мені почав підвищувати голос на мою дочку. Просто так. Що б ви зробили, сказали на моєму місці? Боюсь, що я поступила не вірно. Як правильно?
woman_facepalming 5 crying_face 1
35 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_141
Щастя-здоровля• 26 мая в 15:29
1
Квартира чия?
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1

anonim_39
автор Бараболька • 26 мая в 15:29
2
Ответ дляЩастя-здоровля
Квартира чия?
Знімають
face_with_tears_of_joy 1
anonim_2
Жена_КотораяСтена• 26 мая в 15:30
3
Ответ дляБараболька
Знімають
Зять сколько зарабатывает?
woman_facepalming 7 face_with_tears_of_joy 1
anonim_15
Кукусик• 26 мая в 15:30
4
моя мама якось вмішалась, то перепало від обох. До цих пір бубнить нам))
не лізьте, самі розберуться
woman_facepalming 5 like 1
anonim_217
Снідаю авокадо• 26 мая в 15:30
5
А що ви сказала неправильно?
anonim_188
ЭтаваНиМожетБыть• 26 мая в 15:30
6
Ничего
anonim_217
Снідаю авокадо• 26 мая в 15:31
7
Так про що розмова? Потеоретизувати?
anonim_190
Блакитна устриця• 26 мая в 15:31
8
Перевожу
Он вам не рад
like 7
anonim_200
КарамбОлька• 26 мая в 15:31
9
Сказала б: Василько, я забула тобі сказати, що якщо ти будеш тріпати нерви моїй дочці, то зважай, що за неї є кому заступитися. Ти мене зрозумів?
А доньці сказала б: Марійко, двері нашого дому для тебе завжди відкриті.
heart 10 woman_facepalming 7 yawning_face 2

noavatar
Дівчина Гілмор• 26 мая в 15:31
10
Він вас недолюблює
anonim_39
автор Бараболька • 26 мая в 15:32
11
Ответ дляДівчина Гілмор
Він вас недолюблює
Він всіх недолюблює
crying_face 1 woman_facepalming 1 clown_face 1
anonim_39
Почекуха• 26 мая в 15:32
12
Нуу, выбор вашей дочки, тут уже ничего не поделать
like 6 crying_face 3
anonim_200
КарамбОлька• 26 мая в 15:33
13
Ответ дляКукусик
моя мама якось вмішалась, то перепало від обох. До цих пір бубнить нам))
не лізьте, самі розберуться
Якщо чоловік влаштовує концерт при мамі, то це не мама втрутилася, а чоловік хотів публічних розборок.
like 5
noavatar
Love_Love_Love_• 26 мая в 15:33
14
Для мене всі мужики які грають в компі напів маргінали, а ті які підвищують голос в сімʼі маргінали повністю. Але я б не робила зауваження зятю на вашому місці.
woman_facepalming 4 like 2
anonim_109
Не танцую- но пою• 26 мая в 15:34
15
Я бы наедине спросила дочь: у тебя все нормально, тебя не обижают, может, нужна помощь, какая?
like 9 woman_facepalming 3
anonim_83
Стріляний птах• 26 мая в 15:34
16
Точно они позвали? Или только дочка втихаря от мужа?
А то, если муж, не спросив меня, свекра в гости позовёт - мало места будет всем.
woman_facepalming 6 like 1
anonim_15
Кукусик• 26 мая в 15:34
17
Ответ дляКарамбОлька
Якщо чоловік влаштовує концерт при мамі, то це не мама втрутилася, а чоловік хотів публічних розборок.
а якщо це не концерт, а просто їх особисте діло. Самі розберуться. Не маленькі. Мама може не знати всієї історії.
like 3
noavatar
Дівчина Гілмор• 26 мая в 15:35
18
Ответ дляБараболька
Він всіх недолюблює
А дочку?
anonim_188
ЭтаваНиМожетБыть• 26 мая в 15:37
19
О Боги, вспоминаю мою маму, когда она трепала мне нервы своими истериками, что то тоном ей не тем сказали, то не так посмотрели.
like 4 woman_facepalming 3

anonim_141
Щастя-здоровля• 26 мая в 15:37
20
Ответ дляНе танцую- но пою
Я бы наедине спросила дочь: у тебя все нормально, тебя не обижают, может, нужна помощь, какая?
Єдина реальна допомога - забезпечити доньку власним житлом
like 6
anonim_141
Липка-прилипка• 26 мая в 15:39
21
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Зять сколько зарабатывает?
Если зять Миндич то можно орать ?
heart 1 yawning_face 1
noavatar
Svitlo_• 26 мая в 15:40
22
Думаю чоловіку нічого. В доньки спитала б, що сталось.
anonim_187
Глас_Народа• 26 мая в 15:40
23
Моя мама так зятю зробила зауваження слово за слово, посварилися,до драки. Більше не спілкуються.
woman_facepalming 5 face_with_tears_of_joy 1
anonim_200
КарамбОлька• 26 мая в 15:40
24
Ответ дляКукусик
а якщо це не концерт, а просто їх особисте діло. Самі розберуться. Не маленькі. Мама може не знати всієї історії.
Якщо їхнє особисте діло, то не треба його показувати при мамі, трохи стриматися.
Мої батьки, наприклад, не в курсі, коли у нас з чоловіком конфлікти, бо ми їх не показуємо.
like 2
anonim_15
Кукусик• 26 мая в 15:45
25
Ответ дляКарамбОлька
Якщо їхнє особисте діло, то не треба його показувати при мамі, трохи стриматися.
Мої батьки, наприклад, не в курсі, коли у нас з чоловіком конфлікти, бо ми їх не показуємо.
всяке буває в житті, різні ситуації.
Краще вже наодинці перепитати, але не лізти в емоції
anonim_39
автор Бараболька • 26 мая в 15:55
26
Я промовчала, хоча хотілось в мордяку заїхати. Тепер жалію
crying_face 2 yawning_face 1 woman_facepalming 1
anonim_155
ТигрЛьвович• 26 мая в 15:57
27
Ответ дляБараболька
Я промовчала, хоча хотілось в мордяку заїхати. Тепер жалію
Ніхто не народжується терпілою.
А до заміжжя ними багато хто стає.
Завдяки батькам.
Отже...
like 2
anonim_172
Гадаю_По_шнуркам• 26 мая в 15:58
28
Ответ дляБараболька
Він всіх недолюблює
То може хай наодинці шліфує?! Роки спливають, поки є можливість дочка знайде нормальну людину. В далі скаже що пізно. Поки голос, а далі руки... Воно тре?!
woman_facepalming 3 like 2
anonim_185
Ms. Скромность• 26 мая в 16:01
29
Він козел.
Не поважає ні вас, ні вашу доньку.
Та ще й ігроман.
Вляпалась доця (.
woman_facepalming 6 heart 1 like 1
anonim_88
Дуже чужа• 26 мая в 16:20
30
Прямо вдвоем вас в гости звали?
Или только дочка звала?
Или вообще Вы сами напросились? Типа, -ой, я скучаю- ну приезжай , мама.

И ещё вопросик. Вы пишете, что пришли в гости к ДОЧКЕ. То есть с зятем у вас давно контры?
heart 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff