Бараболька• 26 мая в 15:29
Ситуація в дочки
Прийшла в гості до дочки. Покликали мене. Зять сидів весь час в компі, грав. Злий. Потім при мені почав підвищувати голос на мою дочку. Просто так. Що б ви зробили, сказали на моєму місці? Боюсь, що я поступила не вірно. Як правильно?
5
1
Кукусик• 26 мая в 15:30
моя мама якось вмішалась, то перепало від обох. До цих пір бубнить нам))
не лізьте, самі розберуться
не лізьте, самі розберуться
5
1
КарамбОлька• 26 мая в 15:31
Сказала б: Василько, я забула тобі сказати, що якщо ти будеш тріпати нерви моїй дочці, то зважай, що за неї є кому заступитися. Ти мене зрозумів?
А доньці сказала б: Марійко, двері нашого дому для тебе завжди відкриті.
А доньці сказала б: Марійко, двері нашого дому для тебе завжди відкриті.
10
7
2
автор
Бараболька
• 26 мая в 15:32
Ответ дляДівчина Гілмор
Він вас недолюблює
Він всіх недолюблює
1
1
1
КарамбОлька• 26 мая в 15:33
Ответ дляКукусик
моя мама якось вмішалась, то перепало від обох. До цих пір бубнить нам))
не лізьте, самі розберуться
не лізьте, самі розберуться
Якщо чоловік влаштовує концерт при мамі, то це не мама втрутилася, а чоловік хотів публічних розборок.
5
Love_Love_Love_• 26 мая в 15:33
Для мене всі мужики які грають в компі напів маргінали, а ті які підвищують голос в сімʼі маргінали повністю. Але я б не робила зауваження зятю на вашому місці.
4
2
Не танцую- но пою• 26 мая в 15:34
Я бы наедине спросила дочь: у тебя все нормально, тебя не обижают, может, нужна помощь, какая?
9
3
Стріляний птах• 26 мая в 15:34
Точно они позвали? Или только дочка втихаря от мужа?
А то, если муж, не спросив меня, свекра в гости позовёт - мало места будет всем.
А то, если муж, не спросив меня, свекра в гости позовёт - мало места будет всем.
6
1
Кукусик• 26 мая в 15:34
Ответ дляКарамбОлька
Якщо чоловік влаштовує концерт при мамі, то це не мама втрутилася, а чоловік хотів публічних розборок.
а якщо це не концерт, а просто їх особисте діло. Самі розберуться. Не маленькі. Мама може не знати всієї історії.
3
ЭтаваНиМожетБыть• 26 мая в 15:37
О Боги, вспоминаю мою маму, когда она трепала мне нервы своими истериками, что то тоном ей не тем сказали, то не так посмотрели.
4
3
Щастя-здоровля• 26 мая в 15:37
Ответ дляНе танцую- но пою
Я бы наедине спросила дочь: у тебя все нормально, тебя не обижают, может, нужна помощь, какая?
Єдина реальна допомога - забезпечити доньку власним житлом
6
Липка-прилипка• 26 мая в 15:39
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Зять сколько зарабатывает?
Если зять Миндич то можно орать ?
1
1
Глас_Народа• 26 мая в 15:40
Моя мама так зятю зробила зауваження слово за слово, посварилися,до драки. Більше не спілкуються.
5
1
КарамбОлька• 26 мая в 15:40
Ответ дляКукусик
а якщо це не концерт, а просто їх особисте діло. Самі розберуться. Не маленькі. Мама може не знати всієї історії.
Якщо їхнє особисте діло, то не треба його показувати при мамі, трохи стриматися.
Мої батьки, наприклад, не в курсі, коли у нас з чоловіком конфлікти, бо ми їх не показуємо.
Мої батьки, наприклад, не в курсі, коли у нас з чоловіком конфлікти, бо ми їх не показуємо.
2
Кукусик• 26 мая в 15:45
Ответ дляКарамбОлька
Якщо їхнє особисте діло, то не треба його показувати при мамі, трохи стриматися.
Мої батьки, наприклад, не в курсі, коли у нас з чоловіком конфлікти, бо ми їх не показуємо.
Мої батьки, наприклад, не в курсі, коли у нас з чоловіком конфлікти, бо ми їх не показуємо.
всяке буває в житті, різні ситуації.
Краще вже наодинці перепитати, але не лізти в емоції
Краще вже наодинці перепитати, але не лізти в емоції
автор
Бараболька
• 26 мая в 15:55
Я промовчала, хоча хотілось в мордяку заїхати. Тепер жалію
2
1
1
ТигрЛьвович• 26 мая в 15:57
Ответ дляБараболька
Я промовчала, хоча хотілось в мордяку заїхати. Тепер жалію
Ніхто не народжується терпілою.
А до заміжжя ними багато хто стає.
Завдяки батькам.
Отже...
А до заміжжя ними багато хто стає.
Завдяки батькам.
Отже...
2
Гадаю_По_шнуркам• 26 мая в 15:58
Ответ дляБараболька
Він всіх недолюблює
То може хай наодинці шліфує?! Роки спливають, поки є можливість дочка знайде нормальну людину. В далі скаже що пізно. Поки голос, а далі руки... Воно тре?!
3
2
Ms. Скромность• 26 мая в 16:01
Він козел.
Не поважає ні вас, ні вашу доньку.
Та ще й ігроман.
Вляпалась доця (.
Не поважає ні вас, ні вашу доньку.
Та ще й ігроман.
Вляпалась доця (.
6
1
1
Дуже чужа• 26 мая в 16:20
Прямо вдвоем вас в гости звали?
Или только дочка звала?
Или вообще Вы сами напросились? Типа, -ой, я скучаю- ну приезжай , мама.
И ещё вопросик. Вы пишете, что пришли в гости к ДОЧКЕ. То есть с зятем у вас давно контры?
Или только дочка звала?
Или вообще Вы сами напросились? Типа, -ой, я скучаю- ну приезжай , мама.
И ещё вопросик. Вы пишете, что пришли в гости к ДОЧКЕ. То есть с зятем у вас давно контры?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу