Клептоманка• 29 мая в 21:48

Який стереотип свого покоління ви свідомо зламали і як це вплинуло на оточення?

ВерСаСе• 29 мая в 21:49
Своего еще вроде не успела, а вот прошлых ломала. А какие у нас сейчас стереотипы?

Тут надолго• 29 мая в 21:54
Сама заробила на квартиру
Донька подруги• 29 мая в 21:56
В роки моєї молодості був стереотип, що рано заміж тільки по зальоту виходять. Ще півроку всі дивилися, коли появиться живіт, а він не появився, я тільки в 30 народила.
Я_з_Франека• 29 мая в 21:58
Не пішла працювати в ларьок і не стала зустрічатись з бандитами (початок 90-х). Вибрала роботу з комп´ютером і кар´єру.
Та прям багіня• 29 мая в 21:59
В моей молодости все носили шпильки и миниюбки. Я носила балетки, кроссы и широченные штаны. Плевать, как это влияло на окружение. Но через несколько лет в моду вошли балетки, и постепенно мода на мини и шпильки испарилась.
Донька подруги• 29 мая в 22:00
Ответ дляТа прям багіня
О, теж ненавиділа шпильки, носила кеди і сукні, у нас тоді ніхто так не носив, це я надивилася в Дикому ангелі)))
Карапулька• 29 мая в 22:07
Ответ дляЯ_з_Франека
Я моя соседка стала встречаться. Давно уже - успешная жена депутата, со своим бизнесом. Свой бизнес - смешно?
Карапулька• 29 мая в 22:03
Ответ дляДонька подруги
В ’Эллен и ребята’ Джоанна так носила
Найщасливіша• 29 мая в 22:17
Широкі брови. В мої підліткові і юнацькі роки ниточки були в моді і наді мною трохи посміювалися в школі. В мене жорсткі, чорні брови з великим коренем, мені елементарно боляче було їх збирати. Проте через 10 років мої брови неочікувано виявилися трендовими, а над ниточками стали всі сміятися.

Донька подруги• 29 мая в 22:23
Ответ дляНайщасливіша
Це так посміювалися над моєю однокласницею за великі губи, а тепер вона на коні, коли всі наколюють, має свої від природи.
Я_з_Франека• 29 мая в 22:30
Ответ дляКарапулька
Так і в мене свій бізнес, мій, не мого чоловіка (в нього свій).
Карапулька• 29 мая в 22:32
Ответ дляЯ_з_Франека
Не дуиаю, что настолько успешный. Или у вас тоже все политики отдыхают? Бандитизм в 90х был очень хорошим стартом
Я_з_Франека• 29 мая в 22:35
Ответ дляКарапулька
Ага, хороший старт. ’Жив харашо, але не довго’. В класі мого чоловіка з хлопців залишилось в живих троє з 15. Основна причина - невдало зіграли в ’бізнес на понятіях’. Почитайте, що таке ’помилка того хто вижив’.
Карапулька• 29 мая в 22:36
Ответ дляЯ_з_Франека
Зачем мне читать о том, что я знаю в реальности?
Я_з_Франека• 29 мая в 22:41
Ответ дляКарапулька
Та й дійсно, нафіг воно треба, оте читання. Дурню якусь пишуть.
Карапулька• 29 мая в 22:46
Ответ дляЯ_з_Франека
Вот прекрасно человек живет https://www.instagram.com/edemresortolga?igsh=Mmg3... Но вы читайте, конечно 🤣
Найщасливіша• 29 мая в 23:03
Ответ дляКарапулька
Це ж не у всіх так. Мій тато по роботі знав дуже багато бандитів, до бізнесменів і депутатів дійшло одиниці,решту або посадили, або перестріляли, ну а кращому випадку почали жити життям умовних нормісів, без колишнього блиску. Там декількох точок на ринку тримають чи крамничку яку.
Я_з_Франека• 29 мая в 23:02
Ответ дляКарапулька
Хахаха. Оце вас вштирило.
Карапулька• 29 мая в 23:03
Ответ дляНайщасливіша
Я и не говорю, что у всех, я про свою соседку

БершкомангоЗар• 29 мая в 23:29
не моего, а моих родителей:
1. секс до свадьбы это нормально)
2. универ можно спокойно закончить и с синим дипломом
3. рожать детей надо когда хочется или не рожать вообще)
4. работать не по профессии или не работать вообще
5. и после 35ти можно носить короткие юбки, шорты и длинные волосы
6. можно жить в свое удовольствие Не думая о том, что скажут люди
7. не растить детей удобными для окружающих