Файна цьоця• 02 июня в 10:12
Что делать, если после семейных встреч нужен ещё один выходной, чтобы прийти
в себя?
Я Головна• 02 июня в 10:15
Як ми можемо порадити, що робити, якщо не в курсі, що вам там роблять. Якщо сім´я токсична, не зустрічатись. Якщо бухаєте, що не можете відійти, думаю зрозуміло що робити.
3
осень харашо• 02 июня в 10:17
Зустрічатися у вечір п´ятниці (так найменш травматично).
На крайній випадок - в суботу.
На крайній випадок - в суботу.
ЗабежАЛОЧКА• 02 июня в 10:22
Їхати подалі, від сімейних зустрічей.
Запропонувати зустрічатись в інших членів родини.
Сказати, що зустрічей поки що не плануєте, маєте справи.
Обирайте.
Запропонувати зустрічатись в інших членів родини.
Сказати, що зустрічей поки що не плануєте, маєте справи.
Обирайте.
1
ЗабежАЛОЧКА• 02 июня в 10:23
Ответ дляСлава Українi
Закусывать хорошо.
Якщо ви робите це в неділю ввечері, все одно не врятує. ))
Слава Українi• 02 июня в 10:24
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Якщо ви робите це в неділю ввечері, все одно не врятує. ))
Глутаргин еще неплох)
ЗабежАЛОЧКА• 02 июня в 10:25
Ответ дляСлава Українi
Глутаргин еще неплох)
Як на мене, краще побути на самоті з бокалом сухого білого. Але це не для автора.
Слава Українi• 02 июня в 10:26
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Як на мене, краще побути на самоті з бокалом сухого білого. Але це не для автора.
Каждому свое)
2
Царівна Жабка• 02 июня в 11:50
У меня такое после всех встреч, компаний и застолий. Очень устаю ментально и нужно, чтобы след.день был выходной
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
