Психологічка• 02 июня в 17:37
Чиї діти вже складали НМТ? Як попередні результати?
Ответ дляПсихологічка
Ні, на наступний рік, то хвилююся вже, думаю може хто дасть які поради
У мене теж син буде здавати наступного року. Старший здавав минулого року. Я заради цікавості зареєструвалася разом з ним. Досить хороші результати без жодної підготовки. Чесно кажучи, з математики точно була впевнена тільки в одному завданні. Школу закінчила у 1999 р. Правда я не хвилювалася, так як діти. Мені не важливий був результат. Як на мене, завдання не були надто складними.