Психологічка• 02 июня в 17:37

Чиї діти вже складали НМТ? Як попередні результати?

hrystia• 02 июня в 19:41
Ответ дляПсихологічка
Ні, на наступний рік, то хвилююся вже, думаю може хто дасть які поради
У мене теж син буде здавати наступного року. Старший здавав минулого року. Я заради цікавості зареєструвалася разом з ним. Досить хороші результати без жодної підготовки. Чесно кажучи, з математики точно була впевнена тільки в одному завданні. Школу закінчила у 1999 р. Правда я не хвилювалася, так як діти. Мені не важливий був результат. Як на мене, завдання не були надто складними.

burtsevat• 02 июня в 23:57
Ответ дляmarsunya76
145 б -це середній.четвертий здавав англ.мову.Доречі,її здав найкраще.Математика трохи підвела. На пробних тестах бал був вищий, тут ,мабуть,хвилювання далось взнаки
Английский сложно?