А я з косою• 05 июня в 10:25
Розподіл газу в місті зона бойових дій можна не платити?
Херсон .В місті не проживаю ,бо немаю можливості .Обстріли сильні.За світло,опалення ,осбб сплачую,це все по лічильникам і розумію якщо користуєшся ,то платиш .А от розподіл рахую це вже занадто .До кого звернутися щоб скасували платежі та на законодавчому рівні це аргументувати ?
1
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 10:27
Если есть закон, освобождающий вас, то найдите его и напишите заявление.
автор
А я з косою
• 05 июня в 10:28
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Если есть закон, освобождающий вас, то найдите его и напишите заявление.
От я тут і питаю є закон такий?Бо багато інфо в інтернеті ,що можна відсудити ,а закони не можу знайти .
1
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 10:31
Ответ дляА я з косою
От я тут і питаю є закон такий?Бо багато інфо в інтернеті ,що можна відсудити ,а закони не можу знайти .
позвоните на горячую юридическую линию, но такого закона нет
1
Отчебучкина• 05 июня в 10:32
Ответ дляА я з косою
От я тут і питаю є закон такий?Бо багато інфо в інтернеті ,що можна відсудити ,а закони не можу знайти .
Ну смотрите, автор, подадут на Вас в суд, потом исполнительная служба поблокирует все счета. Из-за какого-то распределения газа.
Оно Вам нужно?
Оно Вам нужно?
Та легко!• 05 июня в 10:34
Ага, спробуйте не заплатити. Відріжуть, а потім будете доводити в суді, що мали право не платити. У нас це тільки так працює, нажаль.
автор
А я з косою
• 05 июня в 10:36
Ответ дляОтчебучкина
Ну смотрите, автор, подадут на Вас в суд, потом исполнительная служба поблокирует все счета. Из-за какого-то распределения газа.
Оно Вам нужно?
Оно Вам нужно?
А де я можу стільки грошей заробити ,щоб все це сплачувати 5 років де не можу жити ,ще платити за оренду ,комунальні в іншому місті і ще харчування ,одяг,лікування і все з 0!?Це справедливо ?Хтось живе у себе в квартирі в іншому місті ,то може сплачувати .А як бути з зони бойових?
Та легко!• 05 июня в 10:38
Ответ дляА я з косою
А де я можу стільки грошей заробити ,щоб все це сплачувати 5 років де не можу жити ,ще платити за оренду ,комунальні в іншому місті і ще харчування ,одяг,лікування і все з 0!?Це справедливо ?Хтось живе у себе в квартирі в іншому місті ,то може сплачувати .А як бути з зони бойових?
Авторе, життя, взагалі, несправедливе.
Якщо до вас проведений газ, будуть надсилати платежі, навіть, якщо ви ним не користуєтесь.
Якщо до вас проведений газ, будуть надсилати платежі, навіть, якщо ви ним не користуєтесь.
4
Чумачечая Весна• 05 июня в 10:38
Якщо ваше житло непридатне до проживання- нараховання комуналки зупиняється. У вас же квартира не в окуповано місті.
Тож ніяких пільг немає щодо сплати комуналки.
В такому режимі багато хто жие, хто платить комуналку за закриту квартиру і за оренду в іншому місті.
Тож ніяких пільг немає щодо сплати комуналки.
В такому режимі багато хто жие, хто платить комуналку за закриту квартиру і за оренду в іншому місті.
Тримаю свічку• 05 июня в 10:39
Ответ дляТа легко!
Ага, спробуйте не заплатити. Відріжуть, а потім будете доводити в суді, що мали право не платити. У нас це тільки так працює, нажаль.
В Херсоне? Пусть приходят и отрезают ) в мой район даже полиция не ездит на вызовы, боятся
Та легко!• 05 июня в 10:40
Ответ дляТримаю свічку
В Херсоне? Пусть приходят и отрезают ) в мой район даже полиция не ездит на вызовы, боятся
Вони відріжуть. А за транспортування все одно надсилати платіжки будуть.
Ото буде веселуха• 05 июня в 10:42
К сожалению за розподііл мы должны платить. Я тоже из Херсона, в квартире двухконтурный котёл, я выехала в 22 году, уже скопился долг 6 тыс. Не плачу, я даже не знаю, уцелеет ли мой дом, город стирают с лица земли.
2
Угадайс• 05 июня в 10:44
Не сильно Я уверена что это законно поэтому за распределение газа как только оно появилось я ещё ни разу не платила ( две квартиры ) периодически звонят я пока не собираюсь платить - никто не отрезал и не подал в суд. Николаев.
1
1
Угадайс• 05 июня в 10:48
Ещё приходили платежки типо единоразовая оплата за проверку дома раз в 3 года Я так и не поняла на что. скоро я буду платить за то что работник ко мне пришёл в ботинках и форме , что я ещё должна кому оплачивать? Раньше домофоны оплачивали небольшую сумму те у которых было устройство , у меня его нет. приходят платёжки: мы пересмотрели политику мол платите.. и какую-то там сумму.. я им позвонила спросила у вас есть со мной договор какой-то мною подписанный, нет? тогда хренали вы мне это присылаете? Ну есть лохи которые молча платят
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 10:56
Ответ дляУгадайс
Не сильно Я уверена что это законно поэтому за распределение газа как только оно появилось я ещё ни разу не платила ( две квартиры ) периодически звонят я пока не собираюсь платить - никто не отрезал и не подал в суд. Николаев.
Отчебучкина• 05 июня в 11:06
Ответ дляА я з косою
А де я можу стільки грошей заробити ,щоб все це сплачувати 5 років де не можу жити ,ще платити за оренду ,комунальні в іншому місті і ще харчування ,одяг,лікування і все з 0!?Це справедливо ?Хтось живе у себе в квартирі в іншому місті ,то може сплачувати .А як бути з зони бойових?
Ну я Вам, автор, говорю как это происходит. Уже не один переселенец столкнулся с этим. Справедливо это или не справедливо, это с какой стороны посмотреть. Люди что там остались работать, тоже хотят зарплату получать за свою работу, а не рисковать жизнью за бесплатно
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 11:18
Ответ дляУгадайс
Да я знаю, но там не все так просто
Что не так просто?
Знаю бакси• 05 июня в 11:27
Ответ дляА я з косою
От я тут і питаю є закон такий?Бо багато інфо в інтернеті ,що можна відсудити ,а закони не можу знайти .
Лічильник газу є?
Дрібка щастя• 05 июня в 11:40
Ответ дляТа легко!
Авторе, життя, взагалі, несправедливе.
Якщо до вас проведений газ, будуть надсилати платежі, навіть, якщо ви ним не користуєтесь.
Якщо до вас проведений газ, будуть надсилати платежі, навіть, якщо ви ним не користуєтесь.
Неправда. Можно написать заяву в газконтору, чтоб временно отключили подачу газа. И не будут начислять за транспортировку. У меня сейчас дом в ремонте, никто не живет, естественно. Ничего не начисляют
Та легко!• 05 июня в 11:51
Ответ дляДрібка щастя
Неправда. Можно написать заяву в газконтору, чтоб временно отключили подачу газа. И не будут начислять за транспортировку. У меня сейчас дом в ремонте, никто не живет, естественно. Ничего не начисляют
У мене у подруги будинок після прильоту, нежилий.
Всі заяви написані, платіжки за транспортування ідуть. Після несплат приїхали, відрізали газову трубу. А за транспортування платіжки так і приходять досі.
Можливо, ще від міста залежить.
Всі заяви написані, платіжки за транспортування ідуть. Після несплат приїхали, відрізали газову трубу. А за транспортування платіжки так і приходять досі.
Можливо, ще від міста залежить.
Губка Боб• 05 июня в 11:55
мої родичі, ВПО з Херсонської області, справно платять за розподіл газу, хоч там не те що хати, села не залишилося
Дрібка щастя• 05 июня в 11:55
Ответ дляТа легко!
У мене у подруги будинок після прильоту, нежилий.
Всі заяви написані, платіжки за транспортування ідуть. Після несплат приїхали, відрізали газову трубу. А за транспортування платіжки так і приходять досі.
Можливо, ще від міста залежить.
Всі заяви написані, платіжки за транспортування ідуть. Після несплат приїхали, відрізали газову трубу. А за транспортування платіжки так і приходять досі.
Можливо, ще від міста залежить.
А показания передает? Газовики могут насчитывать сами по среднему
автор
А я з косою
• 05 июня в 12:27
Ответ дляГубка Боб
мої родичі, ВПО з Херсонської області, справно платять за розподіл газу, хоч там не те що хати, села не залишилося
Ваші родичи напевно мільйонери ,що вистачає за все сплатити .5 років там де не живеш і ще і жити за щось с такими цінами і тарифами .
2
автор
А я з косою
• 05 июня в 12:29
Ответ дляДрібка щастя
Неправда. Можно написать заяву в газконтору, чтоб временно отключили подачу газа. И не будут начислять за транспортировку. У меня сейчас дом в ремонте, никто не живет, естественно. Ничего не начисляют
Не думаю.В мене перебудова була будинку до війни і газ був відрізаний .Але транспортування сказали треба платити ,хоча труба відрізана .
Дрібка щастя• 05 июня в 12:34
Ответ дляА я з косою
Не думаю.В мене перебудова була будинку до війни і газ був відрізаний .Але транспортування сказали треба платити ,хоча труба відрізана .
Я недавно была у газовиков, не начисляют, нет подачи газа у меня. И рядом сидела пара, им точно так же сказали - не начисляем, если нет подачи. Как только захотите пользоваться, уже будут насчитывать
Губка Боб• 05 июня в 12:37
Ответ дляА я з косою
Ваші родичи напевно мільйонери ,що вистачає за все сплатити .5 років там де не живеш і ще і жити за щось с такими цінами і тарифами .
про мільйонерів не смішно, вони прості люди і залишилися без всього, живуть зараз за державною програмою в одному з миргородських санаторіїв безкоштовно, це для пенсіонерів на два роки така можливість, так що в цьому економія, а як не спачувати все, що нараховують, відшкодування на житло не буде навіть розглядатися, і то зараз при сумлінному оформленні всіх документів і надскладній, але виконаній повністю за протоколом процедурі відеофіксації зруйнованого майна в зоні бойових дій вони отримали лише одну четверту частину обіцяного
Фіфачка• 05 июня в 12:56
Не совсем поняла тему. У меня доставка газа 8грн в мес стоит. Или вы о чем-то другом?
Тримаю свічку• 05 июня в 16:11
Ответ дляОто буде веселуха
К сожалению за розподііл мы должны платить. Я тоже из Херсона, в квартире двухконтурный котёл, я выехала в 22 году, уже скопился долг 6 тыс. Не плачу, я даже не знаю, уцелеет ли мой дом, город стирают с лица земли.
У меня части квартиры уже нет, шикарный вид на Днепр открывается ) и это ещё одна из самых более-менее целых в подъезде.
А начисления продолжают...
А начисления продолжают...
1
Ото буде веселуха• 05 июня в 23:11
Ответ дляФіфачка
Не совсем поняла тему. У меня доставка газа 8грн в мес стоит. Или вы о чем-то другом?
У вас одна газовая плита, а у меня двухконтурный котёл , там другие начисления.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу