sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Спорт
noavatar
Читака• 07 июня в 15:30

Підкажіть, шукаю тренера з плавання, щоб навчив

Плавати дитину 4,3, обдзвонити все місто, саме раніше беруть у 5 років. Мені порадили спортлайф, ніби там треба оплатити абонемент на місяць 1000 + 700/1 заняття з тренером і вони беруть незалежно від віку, чи це дійсно так?
face_with_tears_of_joy 3
17 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_109
60 метрів сметани• 07 июня в 15:30
1
Спортлайф сегодня не отвечает на звонки?
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1

noavatar
автор Читака • 07 июня в 15:32
2
Ответ для60 метрів сметани
Спортлайф сегодня не отвечает на звонки?
Спортлайф по телефону починає мені впарювати свій дорослий абонемент, який мені не потрібен. Якщо вам нічого сказати по темі - не затримую
face_with_tears_of_joy 3 heart 1
anonim_91
Барабан для дорослих• 07 июня в 15:36
3
Хоч би місто вказали і країні.Плавбасеїн в Жовтневому раджу
anonim_93
Цікавий писочок• 07 июня в 15:38
4
Є малючкове плавання. Там до 6р. Треба пошукати.
anonim_153
к.Буланова• 07 июня в 15:39
5
А куди ви саме дзвонили? :)) що вам скрізь відмовили
anonim_81
Ку ка ку ка ку• 07 июня в 15:39
6
Перша школа плавання
anonim_153
к.Буланова• 07 июня в 15:40
7
Ответ дляЧитака
Спортлайф по телефону починає мені впарювати свій дорослий абонемент, який мені не потрібен. Якщо вам нічого сказати по темі - не затримую
А яким чином дитина зайде в басейн, якщо у вас не має абоненту?
like 4
anonim_153
к.Буланова• 07 июня в 15:41
8
Ответ дляЦікавий писочок
Є малючкове плавання. Там до 6р. Треба пошукати.
Та є купа всього в Києві
Автор гонить
anonim_157
Я матуся, мені можно• 07 июня в 16:03
9
Ответ дляЧитака
Спортлайф по телефону починає мені впарювати свій дорослий абонемент, який мені не потрібен. Якщо вам нічого сказати по темі - не затримую
Они детский не продадут без взрослого

anonim_115
Сладкий лимончик• 07 июня в 16:07
10
Купуєте дорослий і дитячий,водите.Дитині 4 р,мами сидіть,тренер займається.Ну в нас так в спортлайфі
like 1
anonim_179
Меломанка Маланка• 07 июня в 17:54
11
Якщо Київ то Перша школа плавання, everykid
noavatar
автор Читака • 07 июня в 18:47
12
Ответ дляк.Буланова
Та є купа всього в Києві
Автор гонить
автор не з Києва, нє?
anonim_153
к.Буланова• 07 июня в 20:24
13
Ответ дляЧитака
автор не з Києва, нє?
Ну так яка проблема в Києві це знайти?
Чи ви хочете, щоб ми зробили це за вас?
noavatar
автор Читака • 08 июня в 00:32
14
Ответ дляк.Буланова
Ну так яка проблема в Києві це знайти?
Чи ви хочете, щоб ми зробили це за вас?
Ще раз - автор не з Києва, тому питання - яка проблема знайти це в Києві не актуальне
anonim_153
к.Буланова• 08 июня в 01:47
15
Ответ дляЧитака
Ще раз - автор не з Києва, тому питання - яка проблема знайти це в Києві не актуальне
Вау
А всі повинні якимось чином здогадатися звідки ви? :)
like 1
noavatar
автор Читака • 08 июня в 15:04
16
Ответ дляк.Буланова
Вау
А всі повинні якимось чином здогадатися звідки ви? :)
там не треба здогатуватись, я вам так і написала, але ви продовжили про Київ
anonim_153
к.Буланова• 08 июня в 15:25
17
Ответ дляЧитака
там не треба здогатуватись, я вам так і написала, але ви продовжили про Київ
А це потрібно писати відразу в темі.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff