sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_69
Герцогиня• 08 июня в 07:55

Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете

Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
face_with_tears_of_joy 66 woman_facepalming 7 clown_face 3
278 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
anonim_27
...аяприкольная• 08 июня в 08:34
61
Вот это выдержка у перевозчика. Восхищаюсь его стрессоустойчивостью )

Уже после вопросов о креслах стало понятно, что это ’нищий’ мозгоклюй, который так же, как и покупатели самого дешевого сегмента одежды, выносят мозг кучей вопросов для того, чтобы срубить мах скидку. Меня прям выворачивает от таких персонажей.
like 18

anonim_20
НаБалКоніХодять• 08 июня в 08:35
62
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Візьміть у автора номер яжемами і організуйте їй поїздку на сотку
like 25
anonim_153
Дуболом• 08 июня в 08:35
63
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Навіщо дзеркалити, якщо можна забронювати там де підходить ціна?
like 20
anonim_178
Простоваля• 08 июня в 08:35
64
Ответ дляКотомафия
С такой пассажиркой лучше не ехать, она ж мозг чайной ложкой выест.
И оплату лучше брать при бронировании.
Оплата по приїзду це взагалі ризик.
like 10
anonim_27
...аяприкольная• 08 июня в 08:36
65
Ответ дляГерцогиня
І продовження
Так иди пешком, если нет денег.
like 4
anonim_178
Простоваля• 08 июня в 08:36
66
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Це ціни з аеропорту на адресу?
like 2
anonim_20
НаБалКоніХодять• 08 июня в 08:37
67
Ответ дляСмажена полуничка
фліксбас зустрічає в аеропорту і везе до дому? та ще крісла пропонує?
І,какао
face_with_tears_of_joy 10
anonim_178
Простоваля• 08 июня в 08:38
68
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Якщо є варіанти кращі, завжди можна їх обрати.
like 13
anonim_58
Ламборджини• 08 июня в 08:38
69
Ответ дляВ гости звали?
Мда, хвора яжемамка-біженка.
Из Ивано-Франковска
face_with_tears_of_joy 7 like 1

anonim_27
...аяприкольная• 08 июня в 08:38
70
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Это ее дело, какую стоимость ставить. В супермаркете на кассе вы тоже предъявляете претензии о завышенной стоимости продуктов? Пзц, что в голове у таких, как вы.
like 25
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:39
71
Ответ дляСмажена полуничка
так ви ж дивились з вокзалу до вокзалу, а у автора з посадки до висадки.
Подивіться на блаблакар. Аеропорт Шопена 2650грн, аеропорт медіана 2750 грн.
То чому у автора 3500?
woman_facepalming 37 face_with_tears_of_joy 4
anonim_77
Котогосподиня• 08 июня в 08:39
72
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Вы бизнесмена хоть один бизнес открыли и сформировали цену?
like 14
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:39
73
Ответ дляГерцогиня
А де ви це подивилися?
Блаблакар.
Ви задрали ціни до неба.
woman_facepalming 25 face_with_tears_of_joy 4
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:40
74
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А не логично ли обратиться тогда к другим перевозчикам где цена меньше, а не делать нервы автору? Ну и там где вы смотрите нет довоза с адреса на адрес.
Логічніше. Сама не розумію чому клієнт псує собі життя таким перевізником)
face_with_tears_of_joy 15 woman_facepalming 6
anonim_27
...аяприкольная• 08 июня в 08:41
75
Ответ дляАлександраА
Повірте, і серед чоловіків таких ’чарівних’ купа )))
Один мені, спочатку, розповідав, що ми не попередили його про комісію перевізника за наложку. Коли я запропонувала скинути йому запис розмови, де оператор чітко проговорює про комісію і її розмір, почав розповідати, що ми маємо йому компенсувати розмір комісії, бо він як зараз відмовиться від отримання, а ми будемо змушені оплатити доставку в обидва боки і тільки втратимо, а не заробимо.
І він не один такий в моїй ’колекції’.
Не знаю, как в сфере услуг, но в торговле мужики - это что-то с чем-то . Больших жлобов и мозгоклюев, чем мужики, я не встречала. Когда мне пишет мужик, то в 80% случаев начинается выклянчивание скидки процентов так 50%, просьбы отправить наложкой, но без предоплаты за доставку и пр.
like 5 face_with_tears_of_joy 4
anonim_80
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 08:41
76
Ответ дляЯ не тону
Клієнт розуміє, що ціна сильно завищена, тому почав торгуватися. Я б на його місці зразу відмовилася б від такого перевізника, не люблю коли мене тримають за ’без лоха и жизнь плоха’.
У клиента есть определенные требования, включая забор и доставку по конкретным адресам, плюс детские автокресла/бустеры , в идеале и кресла реклайнеры . В автобусе с более низкой ценой за билет этого не будет , поэтому она требует скидку, хочет качество люкс по цене плацкарта ( если проводить аналогию)
heart 24 face_with_tears_of_joy 3 like 1
anonim_77
Котогосподиня• 08 июня в 08:46
77
Ответ дляГерцогиня
Ніхто не встановив ціну « зі стелі»
Не обращайте внимания на их бред,просто ебанутые бабы,которые всю жизнь проездили на трамвае и считают что он ездит сам)авто не нужно ни заправлять,ни ремонтировать,ни платить зп водителю)он должен просто так возить их жопу,он же не устает и не рискует за рулем,подумаешь,хули там рулить
like 24
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:42
78
Ответ дляСмажена полуничка
фліксбас зустрічає в аеропорту і везе до дому? та ще крісла пропонує?
Відкриваєте блаблакар і дивитеся аеропорт. Чесно, я не надавалася питанням чи йде Фліксбас через аеропорт у Польщі. У Франції йде, наприклад. Але це ніяк не відміняє факту, що ціна автора завищена на третину порівняно з найвищою ціною на блаблакар.
woman_facepalming 32
anonim_55
НеГолосую• 08 июня в 08:43
79
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
А эту тетку на мате фликсбаса забанили или зачем она поперлась к перевозчику этому? Хочешь комфорт-плати. Нет денег-едь на фликсбасе. Выбор всегда есть
heart 12 like 2

anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:44
80
Ответ дляЯ не тону
Клієнт розуміє, що ціна сильно завищена, тому почав торгуватися. Я б на його місці зразу відмовилася б від такого перевізника, не люблю коли мене тримають за ’без лоха и жизнь плоха’.
Цікаво, чому вона не відмовилась, а тримала нашого адміна з квітня по червень?
like 19 heart 1
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:45
81
Ответ дляСмажена полуничка
До речі Фліксбас не їде з Модліна в 19,00 вечора, ось ви тут не праві в своїх тарифах.
Ок, їде інший перевізник за 2750грн.
На місці клієнта я б забронювала або його, або створила запит на певну дату і найняла б приватника. Чи переплачувала б компанії автора 30%? Я б точно ні. Не люблю хапуг. Комусь подобається платити більше - вони з нею поїдуть)
woman_facepalming 25
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:45
82
Ответ дляЯ не тону
Подивіться на блаблакар. Аеропорт Шопена 2650грн, аеропорт медіана 2750 грн.
То чому у автора 3500?
Тому що у автора 3500, але ви можете обрати бла бла кар🤷🏼‍♀️
А є аргументи чому повинно бути як в бла бла кар?
heart 19 like 3
anonim_175
Молчунья• 08 июня в 08:46
83
Ответ дляЯ не тону
Подивіться на блаблакар. Аеропорт Шопена 2650грн, аеропорт медіана 2750 грн.
То чому у автора 3500?
Яка різниця, чому у автора така ціна. Не влаштовує- шукайте там, де влаштує.
Ви ж , наприклад, у Рошені не просити продати тортик по ціні Вацака? Чи хліб власної випічки у Сільпо по ціні соціально Київхлібу? Це ж той самий тортик та хліб. У мене лише 100 грн, в країні війна і т.д.
like 33
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:46
84
Ответ дляМанка Я
Але клієнтка чогось не злазить з автора, а не купує фліксбас)
Мене це теж дивує. Напевно, підійшло по часу. Може привабило, що у франику завезуть. Хоча можна взяти таксі по франику/домовитися з іншим перевізником і не робити собі нерви з автором.
woman_facepalming 9 face_with_tears_of_joy 3
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:47
85
Ответ дляЯ не тону
Відкриваєте блаблакар і дивитеся аеропорт. Чесно, я не надавалася питанням чи йде Фліксбас через аеропорт у Польщі. У Франції йде, наприклад. Але це ніяк не відміняє факту, що ціна автора завищена на третину порівняно з найвищою ціною на блаблакар.
Через який саме аеропорт Франціі флікс бас вас буде чекати в годині вашого прибуття?
like 10
anonim_111
Аноним с кешбеком• 08 июня в 08:49
86
Какая наглая яжемать
Прям наглющая
like 8
noavatar
АлександраА• 08 июня в 08:50
87
Ответ дляЯ не тону
Клієнт розуміє, що ціна сильно завищена, тому почав торгуватися. Я б на його місці зразу відмовилася б від такого перевізника, не люблю коли мене тримають за ’без лоха и жизнь плоха’.
Так це нормальний розвиток подій: не влаштовує ціна - йдеш шукати де влаштовує.
А якщо хочете перше, друге і що б в попку поцілували, то за це потрібно доплачувати. Знаєте, але людина, що цілує в попку - хоче за таку роботу неабиякі гроші. Ексклюзив, можна сказати.
heart 13 like 3
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:52
88
Ответ дляГерцогиня
Ніхто не встановив ціну « зі стелі»
Ваша ціна в 2,5 рази вища за ціну приватника і двічі - за ціну флікс баса. Обидва вони працюють з прибутком. Проїхати з перевізником 2,5 тис км з ЄС до України коштує 130 євро. І це теж з прибутком. Обґрунтуйте вашу ціну у 70 євро за 600км.
woman_facepalming 26
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:54
89
Ответ дляЯ не тону
Ваша ціна в 2,5 рази вища за ціну приватника і двічі - за ціну флікс баса. Обидва вони працюють з прибутком. Проїхати з перевізником 2,5 тис км з ЄС до України коштує 130 євро. І це теж з прибутком. Обґрунтуйте вашу ціну у 70 євро за 600км.
Чому я повинна щось вам обгрунтувати?
Ваше запитання вже саме за себе говорить, це з розряду: я здаю однушку в Києві біля метро за 15 тисяч, обгрунтуйте сому ви за 30 здаєте?
like 14
anonim_9
Печенюшка• 08 июня в 08:53
90
Ответ дляГерцогиня
І продовження
Я б послала уже давно
like 3 heart 1
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff