Герцогиня• 08 июня в 07:55
Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете
Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
Смажена полуничка• 08 июня в 08:55
Ответ дляЯ не тону
Подивіться на блаблакар. Аеропорт Шопена 2650грн, аеропорт медіана 2750 грн.
То чому у автора 3500?
з автокріслами і саме додому? ну перестаньте.,Ніхто ж той жіночці не забороняє їхати вашими перевізниками, то чому вона через 2 місяця знову пише перевізнику?
Ответ дляЯ не тону
Ваша ціна в 2,5 рази вища за ціну приватника і двічі - за ціну флікс баса. Обидва вони працюють з прибутком. Проїхати з перевізником 2,5 тис км з ЄС до України коштує 130 євро. І це теж з прибутком. Обґрунтуйте вашу ціну у 70 євро за 600км.
Я думаю что автор не является владельцем бизнеса. И прибыль не идёт прямо к ней в карман. Поэтому требования ’обосновать’ не по адресу
Я не тону• 08 июня в 08:56
Ответ дляДуболом
Навіщо дзеркалити, якщо можна забронювати там де підходить ціна?
Я теж так вважаю. Але це називається робота з людьми. Клієнт добре розуміла, що ціна завищена і запропонувала дійсно ринкову ціну за поїздку туди/назад за трьох клієнтів. Перевізник може погодитися, може не погодитися.
Не бачу жодного криміналу у діях клієнта. У мене більше питань до ціноутворення перевізника.
Герцогиня
• 08 июня в 08:56
Ответ для7_кг_рыбы
А я думаю що ви ніколи не чистили автокрісла, бустери і навіть повний бак не заливали в автомобілі.
Знаю бакси• 08 июня в 08:57
Ответ дляЯ не тону
Відкриваєте блаблакар і дивитеся аеропорт. Чесно, я не надавалася питанням чи йде Фліксбас через аеропорт у Польщі. У Франції йде, наприклад. Але це ніяк не відміняє факту, що ціна автора завищена на третину порівняно з найвищою ціною на блаблакар.
А ви не знаєте про блаблакар як вбили чоловіка?
Герцогиня
• 08 июня в 08:57
Ответ для7_кг_рыбы
Почему?
Тому що ви б не задавали очевидних питань
Котомафия• 08 июня в 08:57
Ответ дляЯ не тону
У фликсбаса на сколько мест автобус? Встречает в аэропорту и к дому везёт?
Я не тону• 08 июня в 08:58
Ответ для...аяприкольная
Это ее дело, какую стоимость ставить. В супермаркете на кассе вы тоже предъявляете претензии о завышенной стоимости продуктов? Пзц, что в голове у таких, как вы.
Тому ви і платите втричі більше, ніж товар чи послуга реально коштують, а потім створюєте теми ’які ціни/зарплати не вистачає/це п...ць, а не ціни...’
Закон вас не захищає, ви і самі раді платити в разИ більше, ніж то насправді коштує, а потім скиглите як важко жити.
АлександраА• 08 июня в 08:59
Ответ для...аяприкольная
Не знаю, как в сфере услуг, но в торговле мужики - это что-то с чем-то . Больших жлобов и мозгоклюев, чем мужики, я не встречала. Когда мне пишет мужик, то в 80% случаев начинается выклянчивание скидки процентов так 50%, просьбы отправить наложкой, но без предоплаты за доставку и пр.
Насправді, різниця в поведінці між статями, як на мене, дуже надумана річ.
Я дуже багато спілкуюся з людьми по роботі. Є такі, що хочеться обійняти і розцілувати - такі чудові і приємні люди (прям настільки чудові, що їм вдається виділитися із загального потоку). А є... Ну, щонайменше, дивні. Деяких, як от того пана, ситуацію з яким я описала, запам´ятовую надовго.
І чоловіки такі є, і жінки.
Капризуля• 08 июня в 08:59
Ответ дляЯ не тону
Фликсбас максимум часов на 5 езды
Там адище сидеть
Такие бусики небо и земля
Там адище сидеть
Такие бусики небо и земля
Герцогиня
• 08 июня в 09:00
Ответ дляЯ не тону
Тобто ви вважаєте що коли тобі надають крісла, бустери, чекають, саме, на твій рейс і везуть з рейсу під хату коштує так само як і просто рейсовий автобус з вокзалу до якого потрібно доіхати з аеропорту і головне встигнути? А якщо не однаково, то це завищена ціна?
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 09:01
Ответ дляЯ не тону
Перевозчик не согласился , но клиент не отстает .
Объясните разницу в цене между св вагоном и плацкартом, они же едут все по одному маршруту почему цена разная? Можно прийти в св с билетом плацкарта и требовать чтоб пустили?
Я не тону• 08 июня в 09:02
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
У клиента есть определенные требования, включая забор и доставку по конкретным адресам, плюс детские автокресла/бустеры , в идеале и кресла реклайнеры . В автобусе с более низкой ценой за билет этого не будет , поэтому она требует скидку, хочет качество люкс по цене плацкарта ( если проводить аналогию)
Із перерахованого вами справедливий лише довіз за доставку у франику. Бустери перевізник зобов´язаний надати по закону, в автобусі дітей дозволяється перевозити бух автокрісел, у мінівені як на фото ні.
Забір в аеропорті - ніхто не буде зустрічати клієнта ви ході з гейту) Через аеропорт ідуть і інші перевізники, щодо фліксбаса я не знаю, треба гуглить.
Тому надбавка у 30% до ціни за довіз ар франику то занадто)
Зупка_цем• 08 июня в 09:05
Ответ дляЯ не тону
Ок, їде інший перевізник за 2750грн.
На місці клієнта я б забронювала або його, або створила запит на певну дату і найняла б приватника. Чи переплачувала б компанії автора 30%? Я б точно ні. Не люблю хапуг. Комусь подобається платити більше - вони з нею поїдуть)
Ви точно в собі ?
Звідки такий пафос?
’Я б найняла приватника ’)))))
Ви вважаєте, що приватник взагалі дурний везти вас 1100 км за тищу гривень ?
+ відповідать за вас при перетині кордону .
Звідки такий пафос?
’Я б найняла приватника ’)))))
Капризуля• 08 июня в 09:06
Ответ дляЯ не тону
Вы ездили на таких бусиках?
Зупка_цем• 08 июня в 09:06
Ответ дляГерцогиня
Через який саме аеропорт Франціі флікс бас вас буде чекати в годині вашого прибуття?
Вона фантазує.
Я не тону• 08 июня в 09:06
Ответ дляГерцогиня
Цікаво, чому вона не відмовилась, а тримала нашого адміна з квітня по червень?
Мені теж цікаво. З того, що ви показали, то прям ’квітня по червень’ не видно. А ось безграмотність вашого адміна дуже навіть видно ) За таку ціну могли б знайти того, хто без перлів на зразок ’ззаді’ та ’блище’ спілкується з клієнтами :)
Капризуля• 08 июня в 09:08
Ответ дляЯ не тону
Вы опять проигнорите мой вопрос: вы лично ездили на таких бусах?
Знаю бакси• 08 июня в 09:08
Ответ дляЯ не тону
Я вважаю що ціни на таксі, маршрутку,комунальні, продукти значно завищені. Що робити ?
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 09:08
Ответ дляЯ не тону
Но почему то клиент не хочет везти своих детей в автобусе, хочет в относительном комфорте и за это приходится доплачивать .
Когда я хочу съэклномить то еду на бесплатном троллейбусе, когда надо комфортно - то на такси . Это же странно требовать чтоб и такси было бесплатно как троллейбус?
Зупка_цем• 08 июня в 09:09
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Еще и в одном составе))))
Зупка_цем• 08 июня в 09:10
Ответ дляЗнаю бакси
Ходити пішки.
Герцогиня
• 08 июня в 09:11
Ответ дляЯ не тону
Ок. Щараз за вашою порадою будемо звільняти адміна)))
Борець за гаманець• 08 июня в 09:11
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
От як раз ви поплутали ринок і базар.
Ви самі собі придумали якісь відомі лише вам правила.
Борець за гаманець• 08 июня в 09:12
Ответ дляКотогосподиня
Так едьте с теми кто дешевле-у вас же есть выбор!зачем переться к дорогому и качать свои цены??вы знаете все вводные??
Бо та пані- дописувачка з базару, вважає: треба торгуватися!
Я не тону• 08 июня в 09:14
Ответ дляМолчунья
Яка різниця, чому у автора така ціна. Не влаштовує- шукайте там, де влаштує.
Ви ж , наприклад, у Рошені не просити продати тортик по ціні Вацака? Чи хліб власної випічки у Сільпо по ціні соціально Київхлібу? Це ж той самий тортик та хліб. У мене лише 100 грн, в країні війна і т.д.
Порівняння некоректне. Автор пропонує ту саму послугу, що і інші перевізники. Тому у вашому прикладі доречніше було сказати: пропонують той самий соціальний хліб, покладений у пакетик, за ціною вдвічі дорожче.