Герцогиня• 08 июня в 07:55
Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете
Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
66
7
3
Вишня на торті• 08 июня в 08:22
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Вважайте
46
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:23
Ответ дляСмажена полуничка
Ну ось ви її наприклад привезете додому, а вона тільки 150 заплатить. Як тоді виходите з сітуації? Мабуть треба при посадці брати оплату.
Оплата береться перед висадкою і перед тим як виймуть багаж з авто, може залишитися без багажу.
19
5
Дуболом• 08 июня в 08:24
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Якщо ціна завищенна, логічно звертатись туди де вона менша і нічого вимагати не прийдеться. Між задати питання і нагло вимагати є різниця. Тим більше автор, запропонувала забронювати в іншому місці - це вже на випадок якщо людина не додумається до цього сама.
52
4
В гости звали?• 08 июня в 08:24
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Їй чітко написали- шукайте іншого перевізника. Але в неї своя мета- вибити знижку саме з цього))
33
Смажена полуничка• 08 июня в 08:24
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
так ви ж дивились з вокзалу до вокзалу, а у автора з посадки до висадки.
26
2
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:24
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
А де ви це подивилися?
9
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 08:25
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
А не логично ли обратиться тогда к другим перевозчикам где цена меньше, а не делать нервы автору? Ну и там где вы смотрите нет довоза с адреса на адрес.
32
Дуболом• 08 июня в 08:25
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
Це дуже часта маніпуляція. Особливо це кажуть ті які живуть в спокої, тим хто ніч не спали і день для них працюють.
16
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:25
Ответ дляСмажена полуничка
так ви ж дивились з вокзалу до вокзалу, а у автора з посадки до висадки.
З очікуванням під конкретний рейс
25
Смажена полуничка• 08 июня в 08:26
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
фліксбас зустрічає в аеропорту і везе до дому? та ще крісла пропонує?
30
8
Знаю бакси• 08 июня в 08:28
Ответ дляБезВзяток
Боже боже ніколи такого не було і знов
Клікбейтна піар історія
Клікбейтна піар історія
Що тут піарять?
5
Чорт і Шо• 08 июня в 08:29
так не интересно
уже все обсудили в тредс
и на удивления поддержали бус двумя руками
предлагали одного ребенка дома оставить, еще и 10 дол секономит
уже все обсудили в тредс
и на удивления поддержали бус двумя руками
предлагали одного ребенка дома оставить, еще и 10 дол секономит
26
Манка Я• 08 июня в 08:30
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
З-за кордону, причому
12
Смажена полуничка• 08 июня в 08:30
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
До речі Фліксбас не їде з Модліна в 19,00 вечора, ось ви тут не праві в своїх тарифах.
10
Несу пургу• 08 июня в 08:30
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
«З оплатою при бронюванні» и 100% штрафом при отмене
1
Манка Я• 08 июня в 08:31
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Але клієнтка чогось не злазить з автора, а не купує фліксбас)
24
Мавка• 08 июня в 08:31
Как бесит когда нищие рожают и считают что доя из выводка везде должны быть скидки
13
7
Котогосподиня• 08 июня в 08:31
Ответ дляГерцогиня
Мали б волонтерити заради жінки з двома дітьми))
Озреневшая баба
Себе ж нарожала детей-сама и обеспечивал,до мазалась к перевозчику ,а не к своему мужику,дура
Себе ж нарожала детей-сама и обеспечивал,до мазалась к перевозчику ,а не к своему мужику,дура
10
Несу пургу• 08 июня в 08:31
Ответ дляГерцогиня
Оплата береться перед висадкою і перед тим як виймуть багаж з авто, може залишитися без багажу.
Почему не при посадке?)
1
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:31
Ответ дляМавка
Как бесит когда нищие рожают и считают что доя из выводка везде должны быть скидки
Не факт що вона ніща
19
Я не тону• 08 июня в 08:32
Ответ дляДуболом
Якщо ціна завищенна, логічно звертатись туди де вона менша і нічого вимагати не прийдеться. Між задати питання і нагло вимагати є різниця. Тим більше автор, запропонувала забронювати в іншому місці - це вже на випадок якщо людина не додумається до цього сама.
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
62
3
2
1
НаБалКоніХодять• 08 июня в 08:32
Прекрасні працівники у перевізника, вічливі, стресостійки, комунікативні. Я люблю таких.
Щодо яжемать, вона виклює мозок позаду водію ще на етапі пароля від віфі
Щодо яжемать, вона виклює мозок позаду водію ще на етапі пароля від віфі
28
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:33
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Ніхто не встановив ціну « зі стелі»
21
2
Котогосподиня• 08 июня в 08:33
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Так едьте с теми кто дешевле-у вас же есть выбор!зачем переться к дорогому и качать свои цены??вы знаете все вводные??
29
3
НаБалКоніХодять• 08 июня в 08:33
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
За 150 она хотела кресла реклейнеры?
І какао
7
Я не тону• 08 июня в 08:34
Ответ дляВ гости звали?
Їй чітко написали- шукайте іншого перевізника. Але в неї своя мета- вибити знижку саме з цього))
Клієнт розуміє, що ціна сильно завищена, тому почав торгуватися. Я б на його місці зразу відмовилася б від такого перевізника, не люблю коли мене тримають за ’без лоха и жизнь плоха’.
40
9
Простоваля• 08 июня в 08:34
Ответ дляНесу пургу
«Якщо я доберуся з дітьми до вокзалу і з вокзалу, то нащо мені перевізник»
Ну насправді це найважчий шлях.
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу