sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_69
Герцогиня• 08 июня в 07:55

Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете

Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
face_with_tears_of_joy 66 woman_facepalming 7 clown_face 3
278 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
anonim_51
Вишня на торті• 08 июня в 08:22
31
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Вважайте
like 46

anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:23
32
Ответ дляСмажена полуничка
Ну ось ви її наприклад привезете додому, а вона тільки 150 заплатить. Як тоді виходите з сітуації? Мабуть треба при посадці брати оплату.
Оплата береться перед висадкою і перед тим як виймуть багаж з авто, може залишитися без багажу.
like 19 woman_facepalming 5
anonim_153
Дуболом• 08 июня в 08:24
33
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Якщо ціна завищенна, логічно звертатись туди де вона менша і нічого вимагати не прийдеться. Між задати питання і нагло вимагати є різниця. Тим більше автор, запропонувала забронювати в іншому місці - це вже на випадок якщо людина не додумається до цього сама.
like 52 face_with_tears_of_joy 4
anonim_74
В гости звали?• 08 июня в 08:24
34
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Їй чітко написали- шукайте іншого перевізника. Але в неї своя мета- вибити знижку саме з цього))
like 33
anonim_204
Смажена полуничка• 08 июня в 08:24
35
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
так ви ж дивились з вокзалу до вокзалу, а у автора з посадки до висадки.
like 26 face_with_tears_of_joy 2
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:24
36
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
А де ви це подивилися?
like 9
anonim_80
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 08:25
37
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
А не логично ли обратиться тогда к другим перевозчикам где цена меньше, а не делать нервы автору? Ну и там где вы смотрите нет довоза с адреса на адрес.
like 32
anonim_153
Дуболом• 08 июня в 08:25
38
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
Це дуже часта маніпуляція. Особливо це кажуть ті які живуть в спокої, тим хто ніч не спали і день для них працюють.
like 16
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:25
39
Ответ дляСмажена полуничка
так ви ж дивились з вокзалу до вокзалу, а у автора з посадки до висадки.
З очікуванням під конкретний рейс
like 25

anonim_204
Смажена полуничка• 08 июня в 08:26
40
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
фліксбас зустрічає в аеропорту і везе до дому? та ще крісла пропонує?
like 30 face_with_tears_of_joy 8
anonim_214
БезВзяток• 08 июня в 08:27
41
Боже боже ніколи такого не було і знов
Клікбейтна піар історія
woman_facepalming 3
anonim_109
Знаю бакси• 08 июня в 08:28
42
Ответ дляБезВзяток
Боже боже ніколи такого не було і знов
Клікбейтна піар історія
Що тут піарять?
like 5
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:29
43
Ответ дляЗнаю бакси
Що тут піарять?
Яжемамок)))
face_with_tears_of_joy 26 heart 1
anonim_171
Чорт і Шо• 08 июня в 08:29
44
так не интересно
уже все обсудили в тредс
и на удивления поддержали бус двумя руками
предлагали одного ребенка дома оставить, еще и 10 дол секономит
face_with_tears_of_joy 26
anonim_97
Манка Я• 08 июня в 08:30
45
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
З-за кордону, причому
like 12
anonim_204
Смажена полуничка• 08 июня в 08:30
46
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
До речі Фліксбас не їде з Модліна в 19,00 вечора, ось ви тут не праві в своїх тарифах.
like 10
noavatar
Женщина_в_лосинах• 08 июня в 08:30
47
в тредсе вчера читала ага)
heart 1
anonim_131
Несу пургу• 08 июня в 08:30
48
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
«З оплатою при бронюванні» и 100% штрафом при отмене
face_with_tears_of_joy 1
anonim_97
Манка Я• 08 июня в 08:31
49
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Але клієнтка чогось не злазить з автора, а не купує фліксбас)
like 24

anonim_198
Мавка• 08 июня в 08:31
50
Как бесит когда нищие рожают и считают что доя из выводка везде должны быть скидки
like 13 woman_facepalming 7
anonim_77
Котогосподиня• 08 июня в 08:31
51
Ответ дляГерцогиня
Мали б волонтерити заради жінки з двома дітьми))
Озреневшая баба

Себе ж нарожала детей-сама и обеспечивал,до мазалась к перевозчику ,а не к своему мужику,дура
like 10
anonim_131
Несу пургу• 08 июня в 08:31
52
Ответ дляГерцогиня
Оплата береться перед висадкою і перед тим як виймуть багаж з авто, може залишитися без багажу.
Почему не при посадке?)
like 1
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:31
53
Ответ дляМавка
Как бесит когда нищие рожают и считают что доя из выводка везде должны быть скидки
Не факт що вона ніща
like 19
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:32
54
Ответ дляДуболом
Якщо ціна завищенна, логічно звертатись туди де вона менша і нічого вимагати не прийдеться. Між задати питання і нагло вимагати є різниця. Тим більше автор, запропонувала забронювати в іншому місці - це вже на випадок якщо людина не додумається до цього сама.
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
woman_facepalming 62 like 3 dislike 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_20
НаБалКоніХодять• 08 июня в 08:32
55
Прекрасні працівники у перевізника, вічливі, стресостійки, комунікативні. Я люблю таких.
Щодо яжемать, вона виклює мозок позаду водію ще на етапі пароля від віфі
like 28
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 08:33
56
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Ніхто не встановив ціну « зі стелі»
like 21 heart 2
anonim_77
Котогосподиня• 08 июня в 08:33
57
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Так едьте с теми кто дешевле-у вас же есть выбор!зачем переться к дорогому и качать свои цены??вы знаете все вводные??
heart 29 like 3
anonim_20
НаБалКоніХодять• 08 июня в 08:33
58
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
За 150 она хотела кресла реклейнеры?
І какао
face_with_tears_of_joy 7
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 08:34
59
Ответ дляВ гости звали?
Їй чітко написали- шукайте іншого перевізника. Але в неї своя мета- вибити знижку саме з цього))
Клієнт розуміє, що ціна сильно завищена, тому почав торгуватися. Я б на його місці зразу відмовилася б від такого перевізника, не люблю коли мене тримають за ’без лоха и жизнь плоха’.
woman_facepalming 40 face_with_tears_of_joy 9
anonim_178
Простоваля• 08 июня в 08:34
60
Ответ дляНесу пургу
«Якщо я доберуся з дітьми до вокзалу і з вокзалу, то нащо мені перевізник»
Ну насправді це найважчий шлях.
face_with_tears_of_joy 3
|« «» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff