sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние животные
anonim_48
СпайдерВумен• 08 июня в 10:35

Туалет для котів: автоматичний чи вчити на людський ходити?

Два кошеня 2 місяці, на простий лоток ходять, є два. Але мене напрягає запах який я чую навіть якщо кожен день просіювати.
В мене варіант заїхати до знайомих в цех столярний і набрати їм на все життя тирси, щоб міняти повність все зразу, зараз мають бентонітовий наповнювач. І поставити три лотки, зараз два.
Навчити ходити в простий туалет, (див. Фото), явно буде не швидко, бо ще малі, і чи зручно користуватися самому при такому підході туалетом не ясно мені, але сумніви маю, хоча ідея економії подобається.
І автоматичний , але дивлюся на китайські з Алі експрес чи тему. Шукаю відгуки реальні, хто має хваліться
Зробіть вибір:
вже голосів: 6
Тирса
Три лотки
Людський туалет
Автоматичний китайський
Тиц, хай в ліс ходять какати
19 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_48
автор СпайдерВумен • 08 июня в 10:35
1
Про таке мова
attached-photo
attached-photo

anonim_198
бЭйбА• 08 июня в 10:37
2
У нас кот был приучен к нашему человеческому унитазу. Это очень удобно
like 5 heart 1
anonim_48
автор СпайдерВумен • 08 июня в 10:38
3
Ответ длябЭйбА
У нас кот был приучен к нашему человеческому унитазу. Это очень удобно
Клас, використовували для навчання такі накладки?
anonim_174
П´яна вишня• 08 июня в 10:39
4
Ответ длябЭйбА
У нас кот был приучен к нашему человеческому унитазу. Это очень удобно
як???
anonim_7
Физрукая• 08 июня в 10:40
5
А они будут вдвоем ходить в один туалет, как на втором фото? Запах ’чужого’ кота все равно же внутри остается. Мои наотрез отказались ходить сначала в один лоток, потом в один туалет-домик., пришлось купить каждной по домику.
Видела это чудо на Алике. Были бы лишние деньги, обязательно бы взяла
anonim_198
бЭйбА• 08 июня в 10:40
6
Ответ дляСпайдерВумен
Клас, використовували для навчання такі накладки?
Неа, тогда ещё такого не было
anonim_198
бЭйбА• 08 июня в 10:42
7
Ответ дляП´яна вишня
як???
Муж занимался этим вопросом. Ставил лоток на унитаз, как привык, убрали. Ох он и шкрябал но крышке унитаза типа ’загребал’
face_with_tears_of_joy 3
anonim_48
автор СпайдерВумен • 08 июня в 10:45
8
Ответ дляФизрукая
А они будут вдвоем ходить в один туалет, как на втором фото? Запах ’чужого’ кота все равно же внутри остается. Мои наотрез отказались ходить сначала в один лоток, потом в один туалет-домик., пришлось купить каждной по домику.
Видела это чудо на Алике. Были бы лишние деньги, обязательно бы взяла
Зараз вони в нас лише тиждень, і до переїзду не були знайомі)) від вуличних кицьок, але тьфу-тьфу, мимо лотків не ходили ще, стоїть два: в один насипала силікагель, в другий бентонітовий, то двоє краще роботу роблять в бентонітовий
anonim_37
Техпаспорт на медузу• 08 июня в 10:46
9
Дивлячись, який кіт. Якщо є гроші на автоматичний, то чому б ні?
Я лоток двічі на день прибираю: вранці і ввечері, нам цього достатньо. Помітила, що якщо лоток закритого типу, то з нього більше запах, відкрий менше пахне - сеча швидше провітрюється. + Вентиляцію вмикаю.
Якщо 3 коти і лоток тільки 1 раз на день чистити, то звісно запах буде.
Від тирси деревної багато сміття буде, тож вважайте.
like 1

anonim_171
Я така бойова• 08 июня в 10:48
10
Купіть нормальний наповнювач і не вигадуйте велосипед. До чого тут столярна тирса вашого друга?? Ви як з лісу.
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
anonim_48
автор СпайдерВумен • 08 июня в 10:51
11
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дивлячись, який кіт. Якщо є гроші на автоматичний, то чому б ні?
Я лоток двічі на день прибираю: вранці і ввечері, нам цього достатньо. Помітила, що якщо лоток закритого типу, то з нього більше запах, відкрий менше пахне - сеча швидше провітрюється. + Вентиляцію вмикаю.
Якщо 3 коти і лоток тільки 1 раз на день чистити, то звісно запах буде.
Від тирси деревної багато сміття буде, тож вважайте.
Ну попробую, додати + 1прибирання, звучить логічно ,
Але автоматичний і ту накладку тоже куплю, хай вчаться
anonim_37
Техпаспорт на медузу• 08 июня в 10:52
12
Ответ дляЯ така бойова
Купіть нормальний наповнювач і не вигадуйте велосипед. До чого тут столярна тирса вашого друга?? Ви як з лісу.
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
Я згадала тему, де жінка питала, як відучити кішку пісяти на біде, во в неї діти там руки миють
face_with_tears_of_joy 3
anonim_48
автор СпайдерВумен • 08 июня в 10:55
13
Ответ дляЯ така бойова
Купіть нормальний наповнювач і не вигадуйте велосипед. До чого тут столярна тирса вашого друга?? Ви як з лісу.
Давно є пресовані деревні наповнювачі, які чудово поглинають вологу і запах. Просто змінюйте туалети вчасно і не буде воняти.
А мити свій туалет перед кожним своїм походом - це ж треба придумати таке. Чи вам норм сидіти на унітазі після котячих лап, які де тільки не ходили?
Тирса і в Африці тирса, ну пресована ніби краще виглядає, але я це до того що так вони раз піснуть і можу з такою халявною все викинути і нову засипати, а не просіювати бо з тим просіюванням , як на мене всерівно запах є.
Так мені ок буде пшикнути дезенфектором і протерти сидіння
anonim_183
Анонім Завгосп• 08 июня в 10:58
14
З людським туалетом дуже погана ідея. Тому що коти легко вчаться туди ходити, а от зливати за собою ви їх не навчите. А смердить воно сильніше, ніж не замінений наповнювач.
anonim_48
автор СпайдерВумен • 08 июня в 10:59
15
Ответ дляАнонім Завгосп
З людським туалетом дуже погана ідея. Тому що коти легко вчаться туди ходити, а от зливати за собою ви їх не навчите. А смердить воно сильніше, ніж не замінений наповнювач.
Та, то точно про цей момент не подумала.
anonim_37
Техпаспорт на медузу• 08 июня в 11:00
16
Ой, колись історію читала, що кіт ходив на унітаз замість лотка, і його кришкою унітаза накрило... Після того завжди завжди сідав мордою до кришки, щоб бачити її, а ’справи’ падали на підлогу...
Тож можуть бути нюанси.
face_with_tears_of_joy 3
anonim_172
Чай не пью, только кофе• 08 июня в 11:11
17
Тирса точно ні - буде розноситись на лапах по всій хаті. Для наладки на туалет ще дуже малі. Можна починати пізніше.
Поставте ще лоток де просто сітка пластикова. Зручно мити якщо є гігієнічний душ в туалеті.
anonim_7
Физрукая• 08 июня в 11:51
18
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Тирса точно ні - буде розноситись на лапах по всій хаті. Для наладки на туалет ще дуже малі. Можна починати пізніше.
Поставте ще лоток де просто сітка пластикова. Зручно мити якщо є гігієнічний душ в туалеті.
Для тирси есть коврики, ставлю перед выходом из туалета, кошки выходят на него и вытрушивают все в коврик. Потом высыпаю из коврика в мусор и все.
attached-photo
anonim_131
Жертва интернета• 08 июня в 12:41
19
Древесный наполнитель, сверху сетка, запаха нет, если убирать своевременно
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff