Украиночка• 08 июня в 13:20
Киев, у вас коты тоже эти 2-3 дня сидят прячутся в "пещерах"?
Думала депрессия у них какая-то, спрятались по шкафам, под одеяло. И мне тут сказали они инстинктивно прячутся как в древности на погоду.
А у меня наоборот силы появились, свежо на улице
И.О. людини• 08 июня в 13:21
Я б і сама із задоволенням залізла в шафу під плед, як ваші котики, але треба стрибати на роботу.
Патриоточка• 08 июня в 13:22
Ответ дляШукаю стакан
В вас там що сніг в тому Києві випав?
Наоборот хорошо, свежо. Не знаю чего тут трагедию устраивают)
Саджу все зарання• 08 июня в 13:23
трохи прохолодніше стало + дощі, тому кицька спить з нами і постійно тулиться))) це нормально)
як сильна спека, то тусить на балконі
Святатабожа• 08 июня в 13:24
Ну моя киця нікуди не лізе. Але на вулиці таке не дуже приємно. Літо має бути літом, а не оце +20 і весь час дощ.
Штора с кисточкой• 08 июня в 13:27
Ответ дляСвятатабожа
Щас якутки и эскимоски вас заклюют
Им лучше морозы и слякоть, чем 25 градусов
Голена блондинка• 08 июня в 13:29
Ответ дляСвятатабожа
тільки 8-й день літа взагалі то. Та й часто що червень холоднуватий. А взагалі погода норм, сьогодні і доща майже немає, а вчора така задуха була, капець.
Патриоточка• 08 июня в 13:35
Ответ дляГолена блондинка
В Киеве дождь сейчас. Но тепло все равно).. Окна открыла, свежий воздух, приятно
Аноним_Русалка• 08 июня в 13:36
Гоняет аки скажений )
Пригрозила, что будет на балконе спать, но кто ж хозяину указ
Алина-1240• 08 июня в 14:04
Кроли клубочками сворачиваются и дрыхнут на дождь, либо хлебушком ложаться и распушиваются
Святатабожа• 08 июня в 14:40
Ответ дляГолена блондинка
Вчора був дощ , зранку і після обіду з перервами, і грім. Задухи немає. Так чекаєш на те літо а а щ трьох місяців ще оці дощі і холод бувають, ех
Святатабожа• 08 июня в 14:41
Ответ дляШтора с кисточкой
Щас якутки и эскимоски вас заклюют
Я вчора написала одній що ввечері в квартирі у флісці сиділа , мені написали що я шучу, бо тепло. Ми обидві з Києва.
Святатабожа• 08 июня в 14:45
Ответ дляШтора с кисточкой
Щас якутки и эскимоски вас заклюют
Да мені взимку писали одягніть кофту так, наче я в одній футболці ходжу. я в +19 в квартирі лонгслів, фліска, штани теплі з начосом дві пари шкарпеток прості+теплі і на це все флісовий довгий халат. Ну мерзляк я ..я зиму ненавиджу.