sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_213
Забрызжу ядом• 09 июня в 11:11

Родила и жалею

Родила первого ребенка в 34 года, в браке на тот момент были 7 лет. Никогда не хотела детей, пошла на поводу у мужа и родственников. Жалею и кусаю локти.
Вернуть время назад, никогда бы не рожала. Если вы думаете рожать или не рожать, не рожайте. Материнство это ад!
показать весь текст
woman_facepalming 13 clown_face 12 like 7 crying_face 7 heart 3 dislike 2 pouting_face 1 face_with_tears_of_joy 1
87 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:38
61
Ответ дляЩедрик
Такий рай, що все життя мені поламав.
Дитина не може поламати вам життя. Ваше життя зламали ви, неправильним вибором.
like 2

anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:41
62
Ответ дляАнонімус
Какими именами? Которыми вы придумали сейчас? Есть бабы которые зациклены только на себе, это такой махровый эгоизм и там любой человек в окружении только для того чтобы их обслуживать. поэтому для них дети это наказание. Это же надо своё драгоценное время тратить на кого-то ещё. А все остальные нормальные адекватные женщины получают от материнства кучу положительных эмоций. любовь к своему ребёнку - это такое чистое и безусловное - это энергия которая питает даёт смысл жизни даёт вдохновение, радость и счастье как огромный неисчерпаемый Power Bank. Я вчера увидела пуп своей семнадцатилетней дочки и затискала её потому что помню её трёхлетнюю и это пузико и пупик))). Хотя буквально 2 дня назад она мне так вынесла мозг что я уже хотела уехать куда-то на неделю чтобы от неё отдохнуть
Ви не виховували хворих дітей. Коли ви собі не належите. Коли у вас немає власного життя.
crying_face 3
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:41
63
Ответ дляАнонім Перший
Дитина не може поламати вам життя. Ваше життя зламали ви, неправильним вибором.
А я не обирала те, що отримала.
crying_face 2
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:41
64
Ответ дляАнонім Перший
Ви не виховували хворих дітей. Коли ви собі не належите. Коли у вас немає власного життя.
Власне, про це.
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:42
65
Ответ дляЩедрик
А я не обирала те, що отримала.
Ви обрали народити. Це було ваше рішення.
heart 2
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:43
66
Ответ дляЩедрик
Власне, про це.
І все одно це не змінює того що вибір був ваш. Він вам не ламав життя своє хворобою. Ви обрали його, її, народити. Варіанти завжди два мінімум.
like 1
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:44
67
Ответ дляАнонім Перший
І все одно це не змінює того що вибір був ваш. Він вам не ламав життя своє хворобою. Ви обрали його, її, народити. Варіанти завжди два мінімум.
Я обирала народити дитину і жити як більшість батьків, а не те, що отримала. Аж цікаво який другий.
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:45
68
Ответ дляЩедрик
Я обирала народити дитину і жити як більшість батьків, а не те, що отримала. Аж цікаво який другий.
Не народжувати. Ви враховували ризики? В мене дитина захворіла в дорослому віці і я не вважаю що це його вина. Хвороба це не провина. Вам гарантій ніхто не давав
like 2
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:45
69
Ответ дляАнонім Перший
Не народжувати. Ви враховували ризики? В мене дитина захворіла в дорослому віці і я не вважаю що це його вина. Хвороба це не провина. Вам гарантій ніхто не давав
У вас теж дитина недієздатна?

anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:45
70
Ответ дляЩедрик
У вас теж дитина недієздатна?
Він має інвалідність.
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:45
71
Ответ дляАнонім Перший
Він має інвалідність.
Та.... Діабет теж інвалідність.
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:48
72
Ответ дляЩедрик
Та.... Діабет теж інвалідність.
Ви бажаєте мірятись хворобами наших дітей? Це реально те що вам зараз потрібно? Тоді вам потрібна допомога. Ваша дитина ні в чому невинна
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:48
73
Ответ дляАнонім Перший
Ви бажаєте мірятись хворобами наших дітей? Це реально те що вам зараз потрібно? Тоді вам потрібна допомога. Ваша дитина ні в чому невинна
Я бажаю донести, що Ви не знаєте як це виховувати тяжко хвору недієздатну дитину. У мене самої інвалідність 3 група, у батьків взагалі ніколи не було зі мною ніяких проблем, максимум, кілька разів в санаторій звозили, а так жили як усі. Я десь написала, що дитина винна?
crying_face 2
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:50
74
Ответ дляЩедрик
Я бажаю донести, що Ви не знаєте як це виховувати тяжко хвору недієздатну дитину. У мене самої інвалідність 3 група, у батьків взагалі ніколи не було зі мною ніяких проблем, максимум, кілька разів в санаторій звозили, а так жили як усі. Я десь написала, що дитина винна?
Так, ви звинувачуєте дитину, в тому що він зламав вам життя. Маючи інвалідність вас ніхто не змушував народжувати. Це наш з вами вибор. І таких матерів тисячі і дітей хворих також. Лише ваше ставлення формує ваші світогляд.
woman_facepalming 1
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:52
75
Ответ дляАнонім Перший
Так, ви звинувачуєте дитину, в тому що він зламав вам життя. Маючи інвалідність вас ніхто не змушував народжувати. Це наш з вами вибор. І таких матерів тисячі і дітей хворих також. Лише ваше ставлення формує ваші світогляд.
Я написала, що материнство зламало мені життя, а не що дитина винна. Ви ж уже в поважному віці, а розуміти прочитане так і не навчилися.
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:54
76
Ответ дляЩедрик
Я написала, що материнство зламало мені життя, а не що дитина винна. Ви ж уже в поважному віці, а розуміти прочитане так і не навчилися.
А материнство це не народження дитини, яке зламало вам життя? Материнство не ви обирали? Ви товчете воду в ступі, сенс незмінний
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 16:54
77
Ответ дляАнонім Перший
А материнство це не народження дитини, яке зламало вам життя? Материнство не ви обирали? Ви товчете воду в ступі, сенс незмінний
Я обирала материнство як у більшості жінок. При чому тут дитина і її уявна вина? Як це відміняє те, що моє життя повністю закінчилося?
anonim_212
Анонім Перший• 09 июня в 16:59
78
Ответ дляЩедрик
Я обирала материнство як у більшості жінок. При чому тут дитина і її уявна вина? Як це відміняє те, що моє життя повністю закінчилося?
Є величезна кількість жінок, навіть без інвалідності не обирають народжувати. Це нормально, як і народити. Але доглядати хворого можна чоловіка, чи б батьків, чи злягти самому хто в усіх хворобах буде винний? Ви вже мали власну хворобу і мали досвід непростого життя. Ніхто не винен, ви зробили неправильний вибір.
anonim_56
Щедрик• 09 июня в 17:02
79
Ответ дляАнонім Перший
Є величезна кількість жінок, навіть без інвалідності не обирають народжувати. Це нормально, як і народити. Але доглядати хворого можна чоловіка, чи б батьків, чи злягти самому хто в усіх хворобах буде винний? Ви вже мали власну хворобу і мали досвід непростого життя. Ніхто не винен, ви зробили неправильний вибір.
Якого непростого життя? У мене було абсолютно класне життя. Неправильний вибір - мати дитину з тяжкою інвалідністю? Ніякого такого вибору я не робила, якщо б я знала, що дитина буде така - зробила б аборт обов´язково.

anonim_71
Анонімус• 09 июня в 17:58
80
Ответ дляАнонім Перший
Ви не виховували хворих дітей. Коли ви собі не належите. Коли у вас немає власного життя.
Ну это понятно что дети глубоко больные с инвалидностью занимаюсь всё время мамы. У автора Я понимаю что не такая тяжёлая ситуация
anonim_91
Міс Всесвіт• 09 июня в 18:32
81
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А я, наприклад, не належу собі. Не потрібно переносити свій досвід на інших. Я одна, чоловік не зі мною. Материнство зводить мене з розуму - для мене це реально тягар, хоча я люблю свого сина. Я маю бути в доступі весь час, маю слухати, маю готувати, прибирати, прати, купувати продукти, весь час приймати рішення, маю займатись дитиною, вигулювати щодня по 2 години на вулиці, возити на всі гуртки, купувати одяг, планувати вихідні, планувати зустрічі з його друзями, купувати матеріали для розвитку, гри та дозвілля, навчати навичкам готування, прибирання, письма, читання, лічби, робити разом творчі проекти, витримувати істерики, будити зранку і т.д. Я реально виснажуюсь.
Є купа людей, які вважають, що материнство в нашій культурі - це не ок
так вы, похоже, не работаете еще и стонете((
woman_facepalming 1
noavatar
HelterSkelter29• 09 июня в 19:57
82
Ответ дляЩедрик
Такий рай, що все життя мені поламав.
А почему так?
anonim_98
маминаБубочка• 09 июня в 20:17
83
Моя мама вон тоже жалеет что меня родила, мне часто это говорила раньше.
anonim_115
Сама купляю квіти• 09 июня в 22:13
84
Ответ дляЗабрызжу ядом
Почему это я больная? Потому что вещи называю своими именами? У меня никогда не было материнского инстинкта и я всем советую. Если у вас как у меня. Не идите на поводу у мужчины и родственников. Ничем хорошим это не закончится. Материнство это ад и труд.
Все верно говорите, правильно призываете тех, кто не хочет, но кого уговаривают. Материнство это огромная жертва, неоплачиваемая, никем и никак неоцененная. Другое дело автор, что уже ребенок есть у вас и надо как то себя все таки вытаскивать и идти дальше.
like 1
anonim_79
Душка-свекрушка)))• 09 июня в 23:02
85
Ответ дляЗабрызжу ядом
4
Нормально все. Сын у вас?
anonim_218
З понеділка на дієті• 10 июня в 11:08
86
Ответ дляМіс Всесвіт
так вы, похоже, не работаете еще и стонете((
Я работаю онлайн, в первой половине дня и по ночам.
anonim_58
Принцепесочка• 11 июня в 00:00
87
Ответ дляЗабрызжу ядом
Почему это я больная? Потому что вещи называю своими именами? У меня никогда не было материнского инстинкта и я всем советую. Если у вас как у меня. Не идите на поводу у мужчины и родственников. Ничем хорошим это не закончится. Материнство это ад и труд.
Согласна полностью.
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff