Забрызжу ядом• 09 июня в 11:11
Родила и жалею
Родила первого ребенка в 34 года, в браке на тот момент были 7 лет. Никогда не хотела детей, пошла на поводу у мужа и родственников. Жалею и кусаю локти.
Вернуть время назад, никогда бы не рожала. Если вы думаете рожать или не рожать, не рожайте. Материнство это ад!
Вернуть время назад, никогда бы не рожала. Если вы думаете рожать или не рожать, не рожайте. Материнство это ад!
показать весь текст
13
12
7
7
3
2
1
1
Анонім Перший• 09 июня в 16:38
Ответ дляЩедрик
Такий рай, що все життя мені поламав.
Дитина не може поламати вам життя. Ваше життя зламали ви, неправильним вибором.
2
Анонім Перший• 09 июня в 16:41
Ответ дляАнонімус
Какими именами? Которыми вы придумали сейчас? Есть бабы которые зациклены только на себе, это такой махровый эгоизм и там любой человек в окружении только для того чтобы их обслуживать. поэтому для них дети это наказание. Это же надо своё драгоценное время тратить на кого-то ещё. А все остальные нормальные адекватные женщины получают от материнства кучу положительных эмоций. любовь к своему ребёнку - это такое чистое и безусловное - это энергия которая питает даёт смысл жизни даёт вдохновение, радость и счастье как огромный неисчерпаемый Power Bank. Я вчера увидела пуп своей семнадцатилетней дочки и затискала её потому что помню её трёхлетнюю и это пузико и пупик))). Хотя буквально 2 дня назад она мне так вынесла мозг что я уже хотела уехать куда-то на неделю чтобы от неё отдохнуть
Ви не виховували хворих дітей. Коли ви собі не належите. Коли у вас немає власного життя.
3
Щедрик• 09 июня в 16:41
Ответ дляАнонім Перший
Дитина не може поламати вам життя. Ваше життя зламали ви, неправильним вибором.
А я не обирала те, що отримала.
2
Щедрик• 09 июня в 16:41
Ответ дляАнонім Перший
Ви не виховували хворих дітей. Коли ви собі не належите. Коли у вас немає власного життя.
Власне, про це.
Анонім Перший• 09 июня в 16:42
Ответ дляЩедрик
А я не обирала те, що отримала.
Ви обрали народити. Це було ваше рішення.
2
Анонім Перший• 09 июня в 16:43
Ответ дляЩедрик
Власне, про це.
І все одно це не змінює того що вибір був ваш. Він вам не ламав життя своє хворобою. Ви обрали його, її, народити. Варіанти завжди два мінімум.
1
Щедрик• 09 июня в 16:44
Ответ дляАнонім Перший
І все одно це не змінює того що вибір був ваш. Він вам не ламав життя своє хворобою. Ви обрали його, її, народити. Варіанти завжди два мінімум.
Я обирала народити дитину і жити як більшість батьків, а не те, що отримала. Аж цікаво який другий.
Анонім Перший• 09 июня в 16:45
Ответ дляЩедрик
Я обирала народити дитину і жити як більшість батьків, а не те, що отримала. Аж цікаво який другий.
Не народжувати. Ви враховували ризики? В мене дитина захворіла в дорослому віці і я не вважаю що це його вина. Хвороба це не провина. Вам гарантій ніхто не давав
2
Щедрик• 09 июня в 16:45
Ответ дляАнонім Перший
Не народжувати. Ви враховували ризики? В мене дитина захворіла в дорослому віці і я не вважаю що це його вина. Хвороба це не провина. Вам гарантій ніхто не давав
У вас теж дитина недієздатна?
Анонім Перший• 09 июня в 16:45
Ответ дляЩедрик
У вас теж дитина недієздатна?
Він має інвалідність.
Щедрик• 09 июня в 16:45
Ответ дляАнонім Перший
Він має інвалідність.
Та.... Діабет теж інвалідність.
Анонім Перший• 09 июня в 16:48
Ответ дляЩедрик
Та.... Діабет теж інвалідність.
Ви бажаєте мірятись хворобами наших дітей? Це реально те що вам зараз потрібно? Тоді вам потрібна допомога. Ваша дитина ні в чому невинна
Щедрик• 09 июня в 16:48
Ответ дляАнонім Перший
Ви бажаєте мірятись хворобами наших дітей? Це реально те що вам зараз потрібно? Тоді вам потрібна допомога. Ваша дитина ні в чому невинна
Я бажаю донести, що Ви не знаєте як це виховувати тяжко хвору недієздатну дитину. У мене самої інвалідність 3 група, у батьків взагалі ніколи не було зі мною ніяких проблем, максимум, кілька разів в санаторій звозили, а так жили як усі. Я десь написала, що дитина винна?
2
Анонім Перший• 09 июня в 16:50
Ответ дляЩедрик
Я бажаю донести, що Ви не знаєте як це виховувати тяжко хвору недієздатну дитину. У мене самої інвалідність 3 група, у батьків взагалі ніколи не було зі мною ніяких проблем, максимум, кілька разів в санаторій звозили, а так жили як усі. Я десь написала, що дитина винна?
Так, ви звинувачуєте дитину, в тому що він зламав вам життя. Маючи інвалідність вас ніхто не змушував народжувати. Це наш з вами вибор. І таких матерів тисячі і дітей хворих також. Лише ваше ставлення формує ваші світогляд.
1
Щедрик• 09 июня в 16:52
Ответ дляАнонім Перший
Так, ви звинувачуєте дитину, в тому що він зламав вам життя. Маючи інвалідність вас ніхто не змушував народжувати. Це наш з вами вибор. І таких матерів тисячі і дітей хворих також. Лише ваше ставлення формує ваші світогляд.
Я написала, що материнство зламало мені життя, а не що дитина винна. Ви ж уже в поважному віці, а розуміти прочитане так і не навчилися.
Анонім Перший• 09 июня в 16:54
Ответ дляЩедрик
Я написала, що материнство зламало мені життя, а не що дитина винна. Ви ж уже в поважному віці, а розуміти прочитане так і не навчилися.
А материнство це не народження дитини, яке зламало вам життя? Материнство не ви обирали? Ви товчете воду в ступі, сенс незмінний
Щедрик• 09 июня в 16:54
Ответ дляАнонім Перший
А материнство це не народження дитини, яке зламало вам життя? Материнство не ви обирали? Ви товчете воду в ступі, сенс незмінний
Я обирала материнство як у більшості жінок. При чому тут дитина і її уявна вина? Як це відміняє те, що моє життя повністю закінчилося?
Анонім Перший• 09 июня в 16:59
Ответ дляЩедрик
Я обирала материнство як у більшості жінок. При чому тут дитина і її уявна вина? Як це відміняє те, що моє життя повністю закінчилося?
Є величезна кількість жінок, навіть без інвалідності не обирають народжувати. Це нормально, як і народити. Але доглядати хворого можна чоловіка, чи б батьків, чи злягти самому хто в усіх хворобах буде винний? Ви вже мали власну хворобу і мали досвід непростого життя. Ніхто не винен, ви зробили неправильний вибір.
Щедрик• 09 июня в 17:02
Ответ дляАнонім Перший
Є величезна кількість жінок, навіть без інвалідності не обирають народжувати. Це нормально, як і народити. Але доглядати хворого можна чоловіка, чи б батьків, чи злягти самому хто в усіх хворобах буде винний? Ви вже мали власну хворобу і мали досвід непростого життя. Ніхто не винен, ви зробили неправильний вибір.
Якого непростого життя? У мене було абсолютно класне життя. Неправильний вибір - мати дитину з тяжкою інвалідністю? Ніякого такого вибору я не робила, якщо б я знала, що дитина буде така - зробила б аборт обов´язково.
Анонімус• 09 июня в 17:58
Ответ дляАнонім Перший
Ви не виховували хворих дітей. Коли ви собі не належите. Коли у вас немає власного життя.
Ну это понятно что дети глубоко больные с инвалидностью занимаюсь всё время мамы. У автора Я понимаю что не такая тяжёлая ситуация
Міс Всесвіт• 09 июня в 18:32
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А я, наприклад, не належу собі. Не потрібно переносити свій досвід на інших. Я одна, чоловік не зі мною. Материнство зводить мене з розуму - для мене це реально тягар, хоча я люблю свого сина. Я маю бути в доступі весь час, маю слухати, маю готувати, прибирати, прати, купувати продукти, весь час приймати рішення, маю займатись дитиною, вигулювати щодня по 2 години на вулиці, возити на всі гуртки, купувати одяг, планувати вихідні, планувати зустрічі з його друзями, купувати матеріали для розвитку, гри та дозвілля, навчати навичкам готування, прибирання, письма, читання, лічби, робити разом творчі проекти, витримувати істерики, будити зранку і т.д. Я реально виснажуюсь.
Є купа людей, які вважають, що материнство в нашій культурі - це не ок
Є купа людей, які вважають, що материнство в нашій культурі - це не ок
так вы, похоже, не работаете еще и стонете((
1
HelterSkelter29• 09 июня в 19:57
Ответ дляЩедрик
Такий рай, що все життя мені поламав.
А почему так?
маминаБубочка• 09 июня в 20:17
Моя мама вон тоже жалеет что меня родила, мне часто это говорила раньше.
Сама купляю квіти• 09 июня в 22:13
Ответ дляЗабрызжу ядом
Почему это я больная? Потому что вещи называю своими именами? У меня никогда не было материнского инстинкта и я всем советую. Если у вас как у меня. Не идите на поводу у мужчины и родственников. Ничем хорошим это не закончится. Материнство это ад и труд.
Все верно говорите, правильно призываете тех, кто не хочет, но кого уговаривают. Материнство это огромная жертва, неоплачиваемая, никем и никак неоцененная. Другое дело автор, что уже ребенок есть у вас и надо как то себя все таки вытаскивать и идти дальше.
1
З понеділка на дієті• 10 июня в 11:08
Ответ дляМіс Всесвіт
так вы, похоже, не работаете еще и стонете((
Я работаю онлайн, в первой половине дня и по ночам.
Принцепесочка• 11 июня в 00:00
Ответ дляЗабрызжу ядом
Почему это я больная? Потому что вещи называю своими именами? У меня никогда не было материнского инстинкта и я всем советую. Если у вас как у меня. Не идите на поводу у мужчины и родственников. Ничем хорошим это не закончится. Материнство это ад и труд.
Согласна полностью.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу