sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Темы для взрослых
anonim_151
Капитошечка• 10 июня в 15:18

Єдина тема про переривання вагітності. Як на мене має бути.

і не треба про гріхи, мораль та горіння в пеклі.
не всі готові як до народження дітей, так і до переривання вагітності.
і саме дике в цьому, що поради нема в кого спитати.

моя історія складна. в мене не повинно було бути дітей. Що підверджували лікарі, аналізи і близько 5 років життя з чоловіком без контрацепції будь якої. І тут як грім серед ясного неба. і я сказала НІ. вже не молоді. вже маємо дітей. думаю, що далі не треба пояснювати.

впевнена, що підтримка, відповіді на питання,які багато хто шукає, то можна отримати в цій темі.
Що думаєте ви?
woman_facepalming 7
21 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_89
Цвіпканя• 10 июня в 15:21
1
Нет так нет. Вам решать. Только в таком случае предохраняться надо было всё-таки

anonim_215
Фляшунька• 10 июня в 15:21
2
а хто повинен радити?! лише жінка приймає таке рішення, їй народжувати.
like 5
anonim_15
Непозбувна Бентега• 10 июня в 15:22
3
Ответ дляЦвіпканя
Нет так нет. Вам решать. Только в таком случае предохраняться надо было всё-таки
У мене не вийшло, мені 65, за все життя 1 незапланована вагітність, зі спираллю.
anonim_89
Цвіпканя• 10 июня в 15:23
4
Ответ дляНепозбувна Бентега
У мене не вийшло, мені 65, за все життя 1 незапланована вагітність, зі спираллю.
Бывает. Но автор намеренно не предохранялась. Я об этом
anonim_37
Молчунья• 10 июня в 15:23
5
Якщо ви вирішили все, то яке має значення що ми думаємо?
anonim_61
Бутерброд и я• 10 июня в 15:23
6
Тем старих у пошуку вагон, можна там знайти відповіді.

А по темі - моя подруга завагітніла з діагнозом ’вторинне безпліддя’ після 8 років життя без контрацепції. Чоловік той самий.
Вони, в принципі, третю дитину планували, але суттєво раніше, от тоді їй і поставили діагноз, і навіть ЕКЗ пропонували лікарі, бо нібито інакше ніяк.
Тепер їй 48 і меншому синові 4 роки. Старші діти вже студенти.
like 1
anonim_216
Галябалована• 10 июня в 15:24
7
Зачем підтримка чужих людей?
anonim_206
МеняАЖтрусит• 10 июня в 15:24
8
Тут тільки потрібно думати про себе, чи є здоров´я, можливість, фінанси, чи взагалі потрібно це. Тільки жінка може вирішувати це
anonim_37
Молчунья• 10 июня в 15:26
9
Ответ дляЦвіпканя
Бывает. Но автор намеренно не предохранялась. Я об этом
Бо по аналізом та лікарі сказали шо не можу бути дітей, от і розслабилися.
Ну якось приймати ОК при шансах=0якось тупо

noavatar
Svitlo_• 10 июня в 15:28
10
Вам потрібні ’подельники’
face_with_tears_of_joy 1
anonim_151
автор Капитошечка • 10 июня в 15:29
11
я не про те, хто що думає, а про те, що жінки шукають поради , лікарів, просто підтримки. бо іноді чоловіки роблять ноги ...
woman_facepalming 2
anonim_61
Бутерброд и я• 10 июня в 15:31
12
Ответ дляМолчунья
Бо по аналізом та лікарі сказали шо не можу бути дітей, от і розслабилися.
Ну якось приймати ОК при шансах=0якось тупо
Лікарі досить часто помиляються.
Або все не так просто.
У сусідки було декілька діагнозів, з якими нібито лише ЕКЗ.
Вона завагітніла у 33 роки від хлопця, з яким спала час від часу 11 років.
anonim_61
Бутерброд и я• 10 июня в 15:32
13
Ответ дляКапитошечка
я не про те, хто що думає, а про те, що жінки шукають поради , лікарів, просто підтримки. бо іноді чоловіки роблять ноги ...
Якщо чоловік втік, а вона вирішила зробити аборт, то яка вже різниця?
Лікаря варто шукати у себе в місті.
like 1
noavatar
Svitlo_• 10 июня в 15:34
14
Ответ дляКапитошечка
я не про те, хто що думає, а про те, що жінки шукають поради , лікарів, просто підтримки. бо іноді чоловіки роблять ноги ...
Я вам пораджу лікаря в своєму смт - поїдете?
Що дасть єдина тема - що не дає просто тема?
anonim_165
Мой завтрак• 10 июня в 15:34
15
Я считаю, что это выбор женщины. Помогать с ребенком и обеспечивать его вам советчики не прибегут
anonim_165
Жінка з перцем• 10 июня в 15:40
16
Ответ дляКапитошечка
я не про те, хто що думає, а про те, що жінки шукають поради , лікарів, просто підтримки. бо іноді чоловіки роблять ноги ...
Тобто ДО, жінка була дуже розумна і самостійна, а коли на стало небажане ПІІСЛЯ, то винні ті, хто не підтримав, не порадив і втік?

Що за подвійні стандарти?
Хіба жінка не знає, що секс = вагітність?
Особливо та, яка вже народжувала?

Не треба перекладати відповідальність і шукати винних
heart 1
anonim_216
Душа компанії• 10 июня в 15:39
17
Кто виноват в том, что автор понадеялась на врачей и не предохранялась с мужем? Ну, конечно советчицы, что не создали единой темы про аборты заранее, и теперь админы сайта знают, что вот эта анонимная тетка собирается сделать аборт, а так бы почитала в единой теме, а как там другие, и никто б не знал её интимные подробности?

Я понимаю, если б юная девушка плакаться пришла, была б на взводе, а то взрослая семейная тетка с детьми, а раду себе и своей дальнейшей жизни дать не может без единой темы.
anonim_165
Жінка з перцем• 10 июня в 15:44
18
´´ ´´
anonim_165
Жінка з перцем• 10 июня в 15:45
19
Ответ дляSvitlo_
Я вам пораджу лікаря в своєму смт - поїдете?
Що дасть єдина тема - що не дає просто тема?
Я правильно прочитала?
Ви радите лікаря для аб@рту?
woman_facepalming 1

anonim_73
Копирайторша• 10 июня в 15:53
20
а немолоді це скільки?
noavatar
Svitlo_• 10 июня в 16:00
21
Ответ дляЖінка з перцем
Я правильно прочитала?
Ви радите лікаря для аб@рту?
Ні. Показую абсурдність теми про пораду лікарів.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff