Капитошечка• 10 июня в 15:18
Єдина тема про переривання вагітності. Як на мене має бути.
і не треба про гріхи, мораль та горіння в пеклі.
не всі готові як до народження дітей, так і до переривання вагітності.
і саме дике в цьому, що поради нема в кого спитати.
моя історія складна. в мене не повинно було бути дітей. Що підверджували лікарі, аналізи і близько 5 років життя з чоловіком без контрацепції будь якої. І тут як грім серед ясного неба. і я сказала НІ. вже не молоді. вже маємо дітей. думаю, що далі не треба пояснювати.
впевнена, що підтримка, відповіді на питання,які багато хто шукає, то можна отримати в цій темі.
Що думаєте ви?
не всі готові як до народження дітей, так і до переривання вагітності.
і саме дике в цьому, що поради нема в кого спитати.
моя історія складна. в мене не повинно було бути дітей. Що підверджували лікарі, аналізи і близько 5 років життя з чоловіком без контрацепції будь якої. І тут як грім серед ясного неба. і я сказала НІ. вже не молоді. вже маємо дітей. думаю, що далі не треба пояснювати.
впевнена, що підтримка, відповіді на питання,які багато хто шукає, то можна отримати в цій темі.
Що думаєте ви?
7
Цвіпканя• 10 июня в 15:21
Нет так нет. Вам решать. Только в таком случае предохраняться надо было всё-таки
Фляшунька• 10 июня в 15:21
а хто повинен радити?! лише жінка приймає таке рішення, їй народжувати.
5
Непозбувна Бентега• 10 июня в 15:22
Ответ дляЦвіпканя
Нет так нет. Вам решать. Только в таком случае предохраняться надо было всё-таки
У мене не вийшло, мені 65, за все життя 1 незапланована вагітність, зі спираллю.
Цвіпканя• 10 июня в 15:23
Ответ дляНепозбувна Бентега
У мене не вийшло, мені 65, за все життя 1 незапланована вагітність, зі спираллю.
Бывает. Но автор намеренно не предохранялась. Я об этом
Бутерброд и я• 10 июня в 15:23
Тем старих у пошуку вагон, можна там знайти відповіді.
А по темі - моя подруга завагітніла з діагнозом ’вторинне безпліддя’ після 8 років життя без контрацепції. Чоловік той самий.
Вони, в принципі, третю дитину планували, але суттєво раніше, от тоді їй і поставили діагноз, і навіть ЕКЗ пропонували лікарі, бо нібито інакше ніяк.
Тепер їй 48 і меншому синові 4 роки. Старші діти вже студенти.
А по темі - моя подруга завагітніла з діагнозом ’вторинне безпліддя’ після 8 років життя без контрацепції. Чоловік той самий.
Вони, в принципі, третю дитину планували, але суттєво раніше, от тоді їй і поставили діагноз, і навіть ЕКЗ пропонували лікарі, бо нібито інакше ніяк.
Тепер їй 48 і меншому синові 4 роки. Старші діти вже студенти.
1
МеняАЖтрусит• 10 июня в 15:24
Тут тільки потрібно думати про себе, чи є здоров´я, можливість, фінанси, чи взагалі потрібно це. Тільки жінка може вирішувати це
Молчунья• 10 июня в 15:26
Ответ дляЦвіпканя
Бывает. Но автор намеренно не предохранялась. Я об этом
Бо по аналізом та лікарі сказали шо не можу бути дітей, от і розслабилися.
Ну якось приймати ОК при шансах=0якось тупо
Ну якось приймати ОК при шансах=0якось тупо
автор
Капитошечка
• 10 июня в 15:29
я не про те, хто що думає, а про те, що жінки шукають поради , лікарів, просто підтримки. бо іноді чоловіки роблять ноги ...
2
Бутерброд и я• 10 июня в 15:31
Ответ дляМолчунья
Бо по аналізом та лікарі сказали шо не можу бути дітей, от і розслабилися.
Ну якось приймати ОК при шансах=0якось тупо
Ну якось приймати ОК при шансах=0якось тупо
Лікарі досить часто помиляються.
Або все не так просто.
У сусідки було декілька діагнозів, з якими нібито лише ЕКЗ.
Вона завагітніла у 33 роки від хлопця, з яким спала час від часу 11 років.
Або все не так просто.
У сусідки було декілька діагнозів, з якими нібито лише ЕКЗ.
Вона завагітніла у 33 роки від хлопця, з яким спала час від часу 11 років.
Бутерброд и я• 10 июня в 15:32
Ответ дляКапитошечка
я не про те, хто що думає, а про те, що жінки шукають поради , лікарів, просто підтримки. бо іноді чоловіки роблять ноги ...
Якщо чоловік втік, а вона вирішила зробити аборт, то яка вже різниця?
Лікаря варто шукати у себе в місті.
Лікаря варто шукати у себе в місті.
1
Мой завтрак• 10 июня в 15:34
Я считаю, что это выбор женщины. Помогать с ребенком и обеспечивать его вам советчики не прибегут
Жінка з перцем• 10 июня в 15:40
Ответ дляКапитошечка
я не про те, хто що думає, а про те, що жінки шукають поради , лікарів, просто підтримки. бо іноді чоловіки роблять ноги ...
Тобто ДО, жінка була дуже розумна і самостійна, а коли на стало небажане ПІІСЛЯ, то винні ті, хто не підтримав, не порадив і втік?
Що за подвійні стандарти?
Хіба жінка не знає, що секс = вагітність?
Особливо та, яка вже народжувала?
Не треба перекладати відповідальність і шукати винних
Що за подвійні стандарти?
Хіба жінка не знає, що секс = вагітність?
Особливо та, яка вже народжувала?
Не треба перекладати відповідальність і шукати винних
1
Душа компанії• 10 июня в 15:39
Кто виноват в том, что автор понадеялась на врачей и не предохранялась с мужем? Ну, конечно советчицы, что не создали единой темы про аборты заранее, и теперь админы сайта знают, что вот эта анонимная тетка собирается сделать аборт, а так бы почитала в единой теме, а как там другие, и никто б не знал её интимные подробности?
Я понимаю, если б юная девушка плакаться пришла, была б на взводе, а то взрослая семейная тетка с детьми, а раду себе и своей дальнейшей жизни дать не может без единой темы.
Я понимаю, если б юная девушка плакаться пришла, была б на взводе, а то взрослая семейная тетка с детьми, а раду себе и своей дальнейшей жизни дать не может без единой темы.
Жінка з перцем• 10 июня в 15:45
Ответ дляSvitlo_
Я вам пораджу лікаря в своєму смт - поїдете?
Що дасть єдина тема - що не дає просто тема?
Що дасть єдина тема - що не дає просто тема?
Я правильно прочитала?
Ви радите лікаря для аб@рту?
Ви радите лікаря для аб@рту?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
