іронічна антитеза• 11 июня в 19:57

Чи планують ваші хлопці студенти в Україну на декілька тижнів?

Чи може недавно були, моєму вже 20, ще ні разу не був з 2024, сам в Польші , а я хвилююсь і за перетин, і щоб статус не злетів та Україна не змінила правила, дуже потрібно саме до наших лікарів, є хронічні захворювання. Підкажіть які зараз негативні моменти дійсно відбулися чи варто зараз ризикнути бо в кінці літа всі будуть масово виіжати і тоді ще можуть закони змінити , дякую !
Оскорбляю всячески• 11 июня в 19:58
Планують звичайно, вже приїзджали

Майская киска• 11 июня в 20:01
Не будет ехать. Береженого Бог бережет
Дона Ко Ко• 11 июня в 20:02
Нет. Учитывая, с какой скоростью у нас в стране меняются законы, рисковать не будем.
Бадабум• 11 июня в 20:02
Ні, не планує. Працює.
Кубик Рубика• 11 июня в 20:03
А почему должен статус слететь?
У меня дочь ездит к нам пару раз в год - все ок
Правда, дольше, чем на 10 дней, не оставалась
Dream Way• 11 июня в 20:06
Ответ дляКубик Рубика
А почему должен статус слететь?
А причем тут дочь? 😁
Ноу коммент• 11 июня в 20:09
Нет, конечно
Ноу коммент• 11 июня в 20:10
Ответ дляDream Way
А причем тут дочь? 😁
Я вот тоже не совсем поняла)
автор іронічна антитеза • 11 июня в 20:10
Ответ дляКубик Рубика
А почему должен статус слететь?
Дуже багато зараз таких звернень, що стражі граничні вказують причину прибуття туризм а не на евакуація, і жінкам теж

Тану на сонці• 11 июня в 20:11
mObywatel якщо є і він в обидаві сторони його пред´явить на кордоні то проблем не має бути.
автор іронічна антитеза • 11 июня в 20:11
Ответ дляНоу коммент
Нет, конечно
Чому ?
Ноу коммент• 11 июня в 20:13
Ответ дляіронічна антитеза
Чому ?
Потому что от нашей власти можно ожидать чего угодно, в любой момент...((( Я мальчиков студентов имею ввиду...
фрау Гітта• 11 июня в 20:13
Я сына помладше не пускаю, потому, что законы за ночь принимают.
А по поводу статуса, сейчас масово после выезда снимают статусы, даже если пребывали меньше 30 дней. Никому ничего не докажешь.
Инфотуфелька• 11 июня в 20:19
Як поляки виживають з хронічними захворювання без наших лікарів?
Виниловая пластинка• 11 июня в 20:25
Їздить постійно
До Львова
Кубик Рубика• 11 июня в 20:30
Ответ дляDream Way
А причем тут дочь? 😁
При статусе
Кубик Рубика• 11 июня в 20:30
Ответ дляНоу коммент
Я вот тоже не совсем поняла)
Подумайте лучше
автор іронічна антитеза • 11 июня в 20:40
Ответ дляТану на сонці
Звісно є, не має бути , просто зараз багато повідомлень що є
Джавеліна• 11 июня в 20:47
Ні, звичайно , до кінця війни діти в Україну не поїдуть

Паспортний стіл• 11 июня в 21:22
Не треба,для чого.Я часто їжджу до дітей,всі відпустки там.Ще сама не знаю де буду.
автор іронічна антитеза • 11 июня в 21:31
Ответ дляПаспортний стіл
Я теж кожні 3 міс на пару днів, але у вас діти разом напевно
Даха-сваха• 11 июня в 21:42
Ответ дляКубик Рубика
А почему должен статус слететь?
А у моєї куми щоразу злітає, як приїжджають. Через це проблема з тим же статусом С-укр зараз
Даха-сваха• 11 июня в 21:45
Ответ дляіронічна антитеза
Мій сам з 2022 в Прльщі. Їжджу раз на рік. Цього року не вийде
Але йому заборонила їхати до нас.
На днях було 22 роки.

Дуже скучили, але така ситуація.
мама Саши и Тоши• 11 июня в 21:49
звісно, 19 років, приїжджав на зимові канікули, приїде і на літні, але у сина навч.віза, не тимч.захист
автор іронічна антитеза • 11 июня в 22:04
Ответ дляфрау Гітта
От і я чую звідусіль
автор іронічна антитеза • 11 июня в 22:05
Ответ дляДаха-сваха
Але йому заборонила їхати до нас.
На днях було 22 роки.

Дуже скучили, але така ситуація.
Так, важко всім
НеКонец-Света• 12 июня в 00:10
Нет конечно. Завтра могут издать новый закон и снова закрыть границу парням с 18. Кому такие риски нужны?