іронічна антитеза• 11 июня в 19:57
Чи планують ваші хлопці студенти в Україну на декілька тижнів?
Чи може недавно були, моєму вже 20, ще ні разу не був з 2024, сам в Польші , а я хвилююсь і за перетин, і щоб статус не злетів та Україна не змінила правила, дуже потрібно саме до наших лікарів, є хронічні захворювання. Підкажіть які зараз негативні моменти дійсно відбулися чи варто зараз ризикнути бо в кінці літа всі будуть масово виіжати і тоді ще можуть закони змінити , дякую !
Дона Ко Ко• 11 июня в 20:02
Нет. Учитывая, с какой скоростью у нас в стране меняются законы, рисковать не будем.
Кубик Рубика• 11 июня в 20:03
А почему должен статус слететь?
У меня дочь ездит к нам пару раз в год - все ок
Правда, дольше, чем на 10 дней, не оставалась
Ноу коммент• 11 июня в 20:10
Ответ дляDream Way
А причем тут дочь? 😁
Я вот тоже не совсем поняла)
іронічна антитеза
• 11 июня в 20:10
Ответ дляКубик Рубика
А почему должен статус слететь?
Дуже багато зараз таких звернень, що стражі граничні вказують причину прибуття туризм а не на евакуація, і жінкам теж
Тану на сонці• 11 июня в 20:11
mObywatel якщо є і він в обидаві сторони його пред´явить на кордоні то проблем не має бути.
Ноу коммент• 11 июня в 20:13
Ответ дляіронічна антитеза
Чому ?
Потому что от нашей власти можно ожидать чего угодно, в любой момент...((( Я мальчиков студентов имею ввиду...
фрау Гітта• 11 июня в 20:13
Я сына помладше не пускаю, потому, что законы за ночь принимают.
А по поводу статуса, сейчас масово после выезда снимают статусы, даже если пребывали меньше 30 дней. Никому ничего не докажешь.
іронічна антитеза
• 11 июня в 20:40
Ответ дляТану на сонці
Звісно є, не має бути , просто зараз багато повідомлень що є
Паспортний стіл• 11 июня в 21:22
Не треба,для чого.Я часто їжджу до дітей,всі відпустки там.Ще сама не знаю де буду.
іронічна антитеза
• 11 июня в 21:31
Ответ дляПаспортний стіл
Я теж кожні 3 міс на пару днів, але у вас діти разом напевно
Даха-сваха• 11 июня в 21:42
Ответ дляКубик Рубика
А почему должен статус слететь?
А у моєї куми щоразу злітає, як приїжджають. Через це проблема з тим же статусом С-укр зараз
Даха-сваха• 11 июня в 21:45
Ответ дляіронічна антитеза
Мій сам з 2022 в Прльщі. Їжджу раз на рік. Цього року не вийде
Але йому заборонила їхати до нас.
На днях було 22 роки.
Дуже скучили, але така ситуація.
Але йому заборонила їхати до нас.
На днях було 22 роки.
Дуже скучили, але така ситуація.
мама Саши и Тоши• 11 июня в 21:49
звісно, 19 років, приїжджав на зимові канікули, приїде і на літні, але у сина навч.віза, не тимч.захист
іронічна антитеза
• 11 июня в 22:04
Ответ дляфрау Гітта
От і я чую звідусіль
іронічна антитеза
• 11 июня в 22:05
Ответ дляДаха-сваха
Але йому заборонила їхати до нас.
На днях було 22 роки.
Дуже скучили, але така ситуація.
Але йому заборонила їхати до нас.
На днях було 22 роки.
Дуже скучили, але така ситуація.
Так, важко всім
НеКонец-Света• 12 июня в 00:10
Нет конечно. Завтра могут издать новый закон и снова закрыть границу парням с 18. Кому такие риски нужны?